'Megadeal Neymar: Barça en PSG akkoord over bedrag van 200 miljoen'

2067 stemmen
'Megadeal Neymar: Barça en PSG akkoord over bedrag van 200 miljoen'

Het dossier leek de voorbije dagen muurvast te zetten, maar nu komt er dan toch nog schot in de zaak. Neymar verlaat na twee seizoenen PSG en keert terug naar FC Barcelona, een akkoord dat donderdag gevonden werd.

Dat beweert de doorgaans welingelichte Gianluca DiMarzio, reporter voor Sky Sports, althans op zijn persoonlijke blog. De Italiaan stelt dat de overeenkomst in de komende uren geofficialiseerd zal worden met de nodige handtekeningen en Neymar weldra dus zijn thuiskomst in Camp Nou mag vieren. Daar vertrok de Braziliaan twee jaar geleden als de duurste voetballer aller tijden voor een som van 222 miljoen, vandaag nog steeds een absoluut record. In Parijs kreeg het imago van de aanvaller echter de ene klap na de andere te verwerken, waardoor een terugkeer naar Spanje hoe langer hoe wenselijker werd.

Ook Real Madrid wierp zich nog in de race voor Neymar, maar uiteindelijk werd het de laatste weken duidelijk dat die zelf toch de voorkeur gaf aan Barcelona. Dat zou nu dus toch een extra inspanning doen en bovenop een niet nader genoemde geldsom naar verluidt al zeker Ivan Rakitic en de jonge Jean-Clair Todibo de andere kant opsturen. Op het fiat van Ousmane Dembélé, die ook in de deal betrokken zou worden, is het wel nog even wachten. Persoonlijk zijn club en speler er alvast reeds uit, eens de laatste details uitgewerkt zijn is het dus alleen nog maar wachten op de grote (her)aankondiging van Neymar bij Barcelona.

UPDATE 30/08

De mogelijke megatransfer van Neymar naar FC Barcelona blijft de gemoederen bedaren. En de Catalanen hebben héél wat over om hun voormalige poulain terug naar Camp Nou te halen. De Engelse BBC meldt namelijk dat Barça 236 miljoen pond, omgerekend zo’n 200 miljoen euro, veil heeft om het Braziliaanse goudhaantje opnieuw aan de zijde van Lionel Messi te krijgen.

Maar er zit echt wel nog een adder onder het gras. Beide clubs hebben de waarde van Neymar op 200 miljoen euro geschat, maar moeten beide partijen er nog zien uit te komen hoe deze zal worden ingelost. Barça tracht enkele spelers in de deal te betrekken om het bedrag naar beneden te halen. Ivan Rakitic en Jean-Clair Todibo zouden permanent de overstap naar PSG moeten maken, terwijl Ousmane Dembélé een jaartje zou kunnen worden gehuurd. Echter hebben die spelers momenteel ook nog geen akkoord over een transfer naar de Franse hoofdstad.

LEES OOK: AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

🚀

Terecht dat Barça zoveel veil heeft voor Neymar?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

17
17
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

17
17
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

27
27
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

41
41
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

56
56
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

206
206
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

715
715
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

71
71
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

445
445
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

396
396
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

314
314
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

217
217
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

797
797
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

557
557
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

293
293
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws