Verdeeldheid na eerste nederlaag KVM: "Speelde wél een rol"

door
Verdeeldheid na eerste nederlaag KVM:

De eerste competitienederlaag van het seizoen is inmiddels een feit voor KV Mechelen. De promovendus ging zaterdagavond immers de boot in op het veld van KV Oostende: 2-1. Malinwa moest het wel doen zonder een aantal vaste basisspelers en daarover waren de meningen achteraf verdeeld.


Doelman Yannick Thoelen bijvoorbeeld, vond dat de afwezigheid van die belangrijke pionnen toch een invloed hadden op het wedstrijdverloop. "Het ontbreken van enkele basisspelers speelt wel een rol. Daarbij verliezen we sowieso kwaliteit, maar ook een aantal jongens die het meer gewoon zijn om te spelen. Dan loopt de machine – die we de afgelopen tijd waren – een beetje stroever", stelde de Limburger op de clubwebsite.

De woorden van de keeper werden vervolgens kracht bijgezet door spelmaker Onur Kaya. "De afwezigheid van enkele basisspelers speelt ons ook parten. Vorige week waren er drie belangrijke jongens niet bij, nu missen we ook Bijker. Het is geen excuus, maar dat speelt wel een rol", besloot de Turks-Belgische middenvelder.

Maar blijkbaar deelt niet iedereen die mening. Volgens Thibault Peyre zorgden de vervangers niet bepaald voor kwaliteitsverlies in de basisploeg. "De afwezigheid van enkele basisspelers speelde vandaag geen rol. De spelers die worden opgesteld moeten altijd op niveau zijn, daar trainen we elke week voor. We winnen als team en verliezen als team, dat was vanavond niet anders. Het is goed dat enkele jongens vandaag hun debuut hebben kunnen maken."

LEES OOK: Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt
134

KVM moet zich nog versterken in de breedte ...

Meest recent

Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

0
0
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

2
2
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

95
95
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

30
30
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

48
48
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

33
33
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

95
95
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

57
57
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

57
57
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

20
20
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

28
28
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

141
141
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

74
74
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

160
160
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

131
131
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

128
128
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

250
250
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

313
313
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

129
129
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

457
457
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

316
316
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

160
160

Meer sportnieuws