Verdeeldheid na eerste nederlaag KVM: "Speelde wél een rol"

door
Verdeeldheid na eerste nederlaag KVM:

De eerste competitienederlaag van het seizoen is inmiddels een feit voor KV Mechelen. De promovendus ging zaterdagavond immers de boot in op het veld van KV Oostende: 2-1. Malinwa moest het wel doen zonder een aantal vaste basisspelers en daarover waren de meningen achteraf verdeeld.


Doelman Yannick Thoelen bijvoorbeeld, vond dat de afwezigheid van die belangrijke pionnen toch een invloed hadden op het wedstrijdverloop. "Het ontbreken van enkele basisspelers speelt wel een rol. Daarbij verliezen we sowieso kwaliteit, maar ook een aantal jongens die het meer gewoon zijn om te spelen. Dan loopt de machine – die we de afgelopen tijd waren – een beetje stroever", stelde de Limburger op de clubwebsite.

De woorden van de keeper werden vervolgens kracht bijgezet door spelmaker Onur Kaya. "De afwezigheid van enkele basisspelers speelt ons ook parten. Vorige week waren er drie belangrijke jongens niet bij, nu missen we ook Bijker. Het is geen excuus, maar dat speelt wel een rol", besloot de Turks-Belgische middenvelder.

Maar blijkbaar deelt niet iedereen die mening. Volgens Thibault Peyre zorgden de vervangers niet bepaald voor kwaliteitsverlies in de basisploeg. "De afwezigheid van enkele basisspelers speelde vandaag geen rol. De spelers die worden opgesteld moeten altijd op niveau zijn, daar trainen we elke week voor. We winnen als team en verliezen als team, dat was vanavond niet anders. Het is goed dat enkele jongens vandaag hun debuut hebben kunnen maken."

LEES OOK: Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

KVM moet zich nog versterken in de breedte ...

Meest recent

Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

94
94
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

22
22
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

30
30
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

196
196
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

121
121
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

173
173
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

61
61
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

324
324
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

72
72
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

226
226
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

287
287
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

132
132
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

333
333
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

191
191
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

648
648
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

125
125
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

117
117
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

430
430
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

159
159
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

290
290
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51

Meer sportnieuws