Club Brugge heeft opnieuw beet: middenvelder tekent contract

door
Club Brugge heeft opnieuw beet: middenvelder tekent contract

Club Brugge is momenteel volop bezig met de transfer van Victor Wanyama, maar Club heeft inmiddels wel al een doublure in het vizier. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de Senegalese middenvelder Ousseynou Diagne momenteel een proefperiode afwerkt bij de vice-kampioen.

De 20-jarige is momenteel nog eigendom van de Franse tweedeklasser Le Mans. Voorlopig traint hij met de beloften, maar als zijn proefperiode succesvol is zal hij normaal gezien de vervanger van Amrabat worden in de A-kern.

Club blijft overigens op zoek naar nog een extra controlerende middenvelder. Een directe aanwinst, liefst iemand met naam en ervaring, die de concurrentie moet aangaan met Mats Rits. De kans is reëel dat Blauw-Zwart wacht met toeslaan tot de kwalificatie voor de Champions League-poules definitief op zak is.

UPDATE 22/08

Woensdag klonk het nog dat Ousseynou Diagne een proefperiode aan het afwerken was bij Club, vandaag zou de Senegalees al zeker een transfer maken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Diagne over zal komen van Le Mans, en zo blijkbaar een goeie indruk heeft nagelaten bij zijn testperiode. Zijn komst zou geen overbodige luxe zijn, daar de positie van verdedigende middenvelder dun bezet is bij Blauw-Zwart. Daarvoor zouden ze nu uiteraard ook wel werken aan de komst van Victor Wanyama. Met de transfer van Diagne heeft Club overigens al zijn negende inkomende speler beet.

UPDATE 23/08

De transfer van Ousseynou Diagne lijkt nu ook helemaal in kannen en kruiken te zijn. Dat maakte zijn huidige club Le Mans bekend via Twitter. Daarmee wordt de Senegalees al de negende zomertransfer van Blauw-Zwart. Hij zal wellicht bij de beloften gaan aansluiten.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Goeie aanwinst?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

1
1
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

25
25
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

17
17
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

99
99
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

115
115
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

31
31
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

74
74
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

276
276
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

45
45
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

199
199
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

184
184
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

70
70
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

23
23
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

67
67
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

188
188
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

95
95
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

121
121
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

382
382
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws