Club Brugge heeft opnieuw beet: middenvelder tekent contract

650 stemmen
Club Brugge heeft opnieuw beet: middenvelder tekent contract

Club Brugge is momenteel volop bezig met de transfer van Victor Wanyama, maar Club heeft inmiddels wel al een doublure in het vizier. Zo weet Het Laatste Nieuws dat de Senegalese middenvelder Ousseynou Diagne momenteel een proefperiode afwerkt bij de vice-kampioen.

De 20-jarige is momenteel nog eigendom van de Franse tweedeklasser Le Mans. Voorlopig traint hij met de beloften, maar als zijn proefperiode succesvol is zal hij normaal gezien de vervanger van Amrabat worden in de A-kern.

Club blijft overigens op zoek naar nog een extra controlerende middenvelder. Een directe aanwinst, liefst iemand met naam en ervaring, die de concurrentie moet aangaan met Mats Rits. De kans is reëel dat Blauw-Zwart wacht met toeslaan tot de kwalificatie voor de Champions League-poules definitief op zak is.

UPDATE 22/08

Woensdag klonk het nog dat Ousseynou Diagne een proefperiode aan het afwerken was bij Club, vandaag zou de Senegalees al zeker een transfer maken. Het Nieuwsblad meldt namelijk dat Diagne over zal komen van Le Mans, en zo blijkbaar een goeie indruk heeft nagelaten bij zijn testperiode. Zijn komst zou geen overbodige luxe zijn, daar de positie van verdedigende middenvelder dun bezet is bij Blauw-Zwart. Daarvoor zouden ze nu uiteraard ook wel werken aan de komst van Victor Wanyama. Met de transfer van Diagne heeft Club overigens al zijn negende inkomende speler beet.

UPDATE 23/08

De transfer van Ousseynou Diagne lijkt nu ook helemaal in kannen en kruiken te zijn. Dat maakte zijn huidige club Le Mans bekend via Twitter. Daarmee wordt de Senegalees al de negende zomertransfer van Blauw-Zwart. Hij zal wellicht bij de beloften gaan aansluiten.

LEES OOK: Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Goeie aanwinst?

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

15
15
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

193
193
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

121
121
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

94
94
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

103
103
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

63
63
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

165
165
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

145
145
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

431
431
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

526
526
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

278
278
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

513
513
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

444
444
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

604
604
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

263
263
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

160
160
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

399
399
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

167
167
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

250
250
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

677
677
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws