Ex-speler van Standard, Club, KVM en Antwerp trekt naar Marokko

door
Ex-speler van Standard, Club, KVM en Antwerp trekt naar Marokko

Hij is nog steeds amper 24, maar Reda Jaadi heeft er al een bewogen carrière opzitten. De Belg van Marokkaanse afkomst wisselde in de jeugdreeksen alleen al verschillende keren van club en kwam zo nog voor zijn professioneel debuut al uit voor Standard, Club Brugge en KV Mechelen.


Bij Malinwa vierde de polyvalente aanvaller uiteindelijk ook zijn entree in de hoogste voetbalklasse, waarna het al snel naar het toen pas gepromoveerde Antwerp trok. Daar kwam Jaadi binnen met een knal en scoorde hij onder andere de knappe winnende treffer tegen AA Gent, maar nadien deemsterde zijn ster al even snel terug uit.

Wegens het gebrek aan speelkansen op de Bosuil liet Jaadi begin dit jaar ons land dan ook achter zich en trok hij naar Dinamo Boekarest. Ook in Roemenïe houdt hij het nu dus echter al snel voor bekeken voor een terugkeer naar zijn roots. Jaadi tekende zopas immers een contract bij de Marokkaanse subtopper FUS Rabat.

LEES OOK: Overmars slaat toe: volgende diamant naar Antwerp

🔥 Wat iedereen nu leest

'Schoktransfer Vermeeren na metamorfose RB Leipzig'
'Schoktransfer Vermeeren na metamorfose RB Leipzig'
DAZN-ramp voor fans en clubs? Expert doet voorspelling
DAZN-ramp voor fans en clubs? Expert doet voorspelling

Jaadi had meer uit zijn carrière kunnen halen

Meest recent

'KRC Genk neemt afscheid van flopaankoop'

KRC Genk is grotendeels klaar met zijn huiswerk. De Limburgers zullen mogelijk wel nog spelers van ...

64
64
Rednic deelt alweer enorme Standard-opdoffer mee

Standard begon met een 7 op 12 degelijk aan het seizoen, maar tegen Union SG zagen we dat de Rouches ...

58
58
Chelsea geeft voetballes, PSG ziet af in Ligue 1

In de Premier League en Ligue 1 stonden er vanavond twee match geprogrammeerd. PSG en Chelsea kwamen ...

55
55
Bayern en Kompany openen Bundesliga met ware demonstratie

Bayern München opende de Bundesliga met een verraderlijke match tegen RB Leipzig. Het was een ...

132
132
Renard krijgt duidelijke boodschap: Hasi wil toptransfer

Bij RSC Anderlecht was er na de 1-1 tegen AEK Athene toch vooral teleurstelling. Paars-Wit had een ...

350
350
Beerschot loopt schade op, Club NXT stuit op Stijnen & co

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. Jong AA Gent ontving ...

193
193
Vranckx heeft broodnodige transfer helemaal beet

Aster Vranckx heeft niet de makkelijkste jaren achter de rug. De Belgische middenvelder heeft een ...

20
20
Vanhaezebrouck 'lacht' met RSCA: "Gedroomde ex-voetballers"

Bij RSC Anderlecht was er simpelweg geen coherent beleid de afgelopen jaren. Dat haalden we al vaak ...

298
298
’Anderlecht en Gent vernederd: transfer glipt uit handen’

RSC Anderlecht en AA Gent kenden al een drukke transferzomer. De twee clubs hadden, wellicht via een ...

200
200
Clement zet Belgische topclub publiekelijk in de kou

Philippe Clement staat voor een cruciale periode. De Belgische trainer is op zoek naar een nieuwe ...

253
253
Dolberg verrast compleet met transferboodschap

Kasper Dolberg is sterk begonnen aan het seizoen. Met vijf goals in zeven matchen doet hij zijn job. ...

584
584
Catastrofale misrekening: Rigaux laat Club Brugge crashen

Club Brugge dacht dat het genoeg spitsen had, maar één blessure van Roméo ...

1237
1237
PSV bezorgt Anderlecht gigantische domper

RSC Anderlecht moet dringend gaan verkopen. Paars-Wit zit met een véél te ruime kern. ...

127
127
Overmars slaat toe: volgende diamant naar Antwerp

Marc Overmars moet via zijn netwerk, en de scouting, op zoek gaan naar ruwe diamanten. Zij moeten op ...

232
232
Raman doet pijnlijke onthulling: jarenlang verzwegen

Benito Raman lijkt al eeuwen mee te draaien op de Belgische velden. De pocketaanvaller kende al tal ...

210
210
Vandenbroeck bikkelhard bij Zulte: “Reken niet meer op hem”

Zulte Waregem stuntte dit seizoen als promovendus al tegen RSC Anderlecht en tegen Club Brugge hield ...

267
267
Wat Jack Van Gelder zei over Gaza zag niemand aankomen

Eén van de meest herkenbare gezichten van de Nederlandse televisie is zeker en vast Jack Van ...

137
137
Wils met de handen in het haar: groot probleem Antwerp

Royal Antwerp FC neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. The Great ...

230
230
Bayern-fans furieus: Kompany speelt gevaarlijk spel

Het kan toch vreemd lopen in de voetballerij. Vincent Kompany zorgde weer voor rust bij Bayern ...

163
163
‘Transferontknoping Lammens: deze grootmacht wint strijd'

Senne Lammens is afgelopen seizoen volledig ontploft bij Royal Antwerp FC. De voormalige doelman van ...

655
655
‘Here we go! Cercle Brugge stunt met miljoenentransfer'

De zomermercato draait nog op volle toeren. Ook bij Cercle Brugge staat er nog wat te bewegen. ...

297
297
Steuckers onthult geheim plan KRC Genk: “Heeft geloond!”

KRC Genk maakte gehakt van Lech Poznan in de Europa League. De Limburgers wonnen in Polen met 1-5. ...

195
195
‘Antwerp wil nog straffe dubbelslag slaan deze zomer'

De zomertransferperiode van Royal Antwerp FC is nog lang niet gedaan. The Great Old moet mogelijk ...

506
506
Club Brugge pakt ferm door met nieuw goudhaantje

Club Brugge gaf de afgelopen seizoenen meer en meer de kans aan de jeugd en de club wil deze lijn ...

814
814
Conte doorbreekt stilte na Lukaku-drama en sneert

Romelu Lukaku was vorig seizoen de grote man bij Napoli. De aanvaller pakte de titel onder Antonio ...

95
95

Meer sportnieuws