'Grootverdiener van Manchester United stelt veto tegen vertrek'

door
'Grootverdiener van Manchester United stelt veto tegen vertrek'

Anderhalf jaar geleden werd Alexis Sanchez nog als een grote ster weggeplukt bij Arsenal, nu is Manchester United de Chileen liever kwijt dan rijk. Zijn enorme salaris bleek echter al een stevig struikelblok, en ook Sanchez zelf werkt niet echt mee.


De flankaanvaller is met zijn jaarsalaris van om en bij de 28 miljoen euro de absolute grootverdiener van Manchester United en bijgevolg zelfs de hele Premier League, maar kon die status mede door blessures nooit waarmaken op Old Trafford. Nadat eerder de fans hem al lieten vallen ziet nu ook manager Ole Gunnar Solksjaer, die deze zomer ook Romelu Lukaku naar de uitgang duwde, het niet meer zitten in de Chileense recordinternational met 130 (!) caps.

Deze zomer werd er dan ook al naarstig gezocht naar een oplossing, met vooral vanuit de Serie A een aantal gegadigden voor de ex-speler van Barcelona en Udinese, maar tot dusver toonde niemand zich bereid om het riante contract over te nemen. The Sun bericht nu dan ook dat United de komende tijd nog gewoon opgescheept blijft zitten met Alexis Sanchez, die zijn veto gesteld zou hebben tegen een vertrek en de club niet wilt verlaten. Met een verbintenis die nog loopt tot januari 2022 een akelig vooruitzicht voor Solksjaer en co.

POLL: Gelooft u nog in Alexis Sanchez als speler voor de top?

Meest recent

Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

0
0
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

27
27
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

8
8
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

32
32
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

90
90
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

75
75
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

412
412
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

308
308
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

283
283
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

45
45
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

83
83
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

192
192
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

655
655
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

128
128
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

341
341
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

285
285
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

297
297
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

248
248
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

116
116

Meer sportnieuws