Club Brugge slaat toe en heeft gewenste aanwinst beet

door
Club Brugge slaat toe en heeft gewenste aanwinst beet

Club Brugge blijft goed op koers om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Blauw-Zwart wist Dynamo Kiev dinsdagavond in bedwang te houden en moet nu enkel nog voorbij het bescheiden LASK Linz geraken. De voortekenen lijken dus bijzonder gunstig voor de vice-kampioen.


En dat terwijl de kern van coach Philippe Clement nog niet helemaal compleet is. Zo moet Blauw-Zwart nog een oplossing vinden voor enkele overbodige spelers als Rezaei en andere Letica's. Daarnaast wil Club nog minstens twee aanwinsten aantrekken. Een extra linksback blijft prioritair en daarvoor hopen de Bruggelingen op een snelle afronding van het dossier rond Fede Ricca. Dinsdag werd al gemeld dat een doorbraak nabij is en ook Het Laatste Nieuws bevestigt dat Blauw-Zwart zich bereid toont om een bepaalde vergoeding op tafel te leggen bij Malaga.

Normaal gezien geraakt de transfer dus eerstdaags rond. Daarna zal de vice-kampioen zich volledig focussen op het aantrekken van een extra controlerende middenvelder, een rechtstreekse vervanger voor Marvelous Nakamba. Clement liet al meermaals verstaan dat hij er zo'n type graag nog bij heeft en er werden ook al verschillende opties naar voren geschoven. Voorlopig werd geen enkele van die opties echt concreet, maar daar kan snel verandering in komen.

UPDATE 09u50
Op een nieuwe middenvelder is het nog even wachten, maar Blauw-Zwart heeft zijn extra linksback inmiddels wel al beet. Woensdagvoormiddag werd immers de komst van Fede Ricca officieel aangekondigd. Het gaat wel degelijk om een definitieve transfer, zo tekende de 24-jarige voor vier seizoenen op Jan Breydel. Hij wordt meteen ook de eerste Uruguayaan die het shirt van de vice-kampioen draagt.

LEES OOK: 'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Trending:

'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

De zomermercato is een groot succes voor Club ...

Meest recent

Courtois sneert: "Iedereen die verstand heeft van voetbal…"

Thibaut Courtois wist zich met Real Madrid te plaatsen voor de kwartfinales van het WK voor clubs. ...

2
2
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst in de lappenmand?

RSC Anderlecht werd het afgelopen seizoen geteisterd door de ene blessuregolf na de andere. Ook op ...

113
113
Kindermans verrast: Antwerp shopt bij tweedeklasser

Tot dusver bleef het opvallend rustig op de Bosuil, al zou dat wel eens slechts stilte voor de storm ...

0
0
Union & co. droppen bom: competitiestart in gevaar?

Zoals verwacht blijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet gezegd. De juridische ...

148
148
'AA Gent vs. Anderlecht: prijskaartje toptarget bekend'

In de jacht op versterking leggen Belgische ploegen mekaar op de transfermarkt geregeld het vuur aan ...

179
179
'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

367
367
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

366
366
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

239
239
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

315
315
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

516
516
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

85
85
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

165
165
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

96
96
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

205
205
'Beerschot legt twee bekende namen op de rooster'

Beerschot speurt de markt af naar opportuniteiten. De Kielse Ratten hebben niet veel middelen en ze ...

277
277
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

266
266
Vandenhaute versus fans: tikkende tijdbom bij Anderlecht

Het seizoen is officieel nog maar een goede week bezig en er is weer onrust bij RSC Anderlecht. De ...

302
302
Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

103
103
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

416
416
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

353
353
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

93
93
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

1060
1060
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

496
496
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

929
929
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

127
127

Meer sportnieuws