Oorzaak voor scoringsprobleem Anderlecht gevonden

1226
Oorzaak voor scoringsprobleem Anderlecht gevonden

Met 2 op 9 heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart cijfermatig gemist. Vrijdagavond bleef de recordkampioen voor eigen volk steken op een scoreloos gelijkspel tegen een tienkoppig KV Mechelen. RSCA bracht weliswaar goed voetbal, zeker in het eerste halfuur, maar daar werd uiteindelijk veel te weinig mee gedaan.


Paars-Wit zit nog maar aan één treffer in drie duels en kampt momenteel dus met een scoringsprobleem. Daar zijn volgens analist Eric Van Meir twee verklaringen voor. Ten eerste zijn er veel te weinig infiltraties in de zestien, daarnaast verliezen de flankaanvallers nog te vaak het overzicht. "Vlap en Nasri zijn aanvallende middenvelders, maar moeten hun positie aanpassen zodat ze aanspeelbaar zijn. Vlap is soms wel gevaarlijk, maar Nasri heb ik niet in de zestien gezien. En Amuzu en Doku moeten net voor ze de voorzet trappen wel eventjes opkijken en nagaan wie er aanspeelbaar is", klinkt het bij Play Sports.

Een nieuwe spits, aanwinst Kemar Roofe zou binnen enkele weken speelklaar zijn, zou alvast voor de nodige presence in de box kunnen zorgen. "Maar als je spelers met acties van de buitenkant hebt, en Amuzu en Doku hebben die wel degelijk, moet er wel nog een tweede of derde man in de zestien komen. Zodat de aangever iemand kan kiezen. En dat is op dit moment nog een beetje moeilijk", vult Eddy Snelders aan.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Nasri toont veel te weinig diepgang bij Anderlecht ...

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

30
30
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

18
18
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

46
46
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

43
43
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

60
60
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

51
51
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

258
258
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

44
44
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

264
264
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

248
248
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

204
204
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

162
162
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

104
104
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

121
121
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

424
424
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

116
116

Meer sportnieuws