'Champions League kan Club Brugge toptransfer opleveren'

1895 stemmen
'Champions League kan Club Brugge toptransfer opleveren'

Met de komst van Simon Mignolet heeft ook Club Brugge inmiddels zijn zomerse stunttransfer beet. Maar dat wil niet zeggen dat de vice-kampioen nu helemaal klaar is op de mercato. Integendeel, zo mikt Blauw-Zwart onder meer nog op extra versterking voor het middenveld.


Coach Philippe Clement liet al nadrukkelijk verstaan dat hij graag nog een controlerende middenvelder aan zijn selectie voegt, een rechtstreekse vervanger voor de vertrokken Marvelous Nakamba. Daarvoor zou Blauw-Zwart verschillende pistes volgen, onder meer in de Spaanse Primera Division. Zo meldt L'Equipe dat Club Brugge 'geavanceerde contacten' had met Ibrahim Amadou. De voormalige aanvoerder van Lille OSC tekende vorige zomer voor Sevilla FC. De Andalusiërs betaalden bijna 15 miljoen voor zijn diensten, toch groeide Amadou niet uit tot een vaste titularis. Daarom zoekt hij deze zomer een nieuwe club.

Blauw-Zwart zou dus zeer concreet geweest zijn, maar vist naar alle waarschijnlijkheid naast het net. Zo zou Norwich City momenteel over de beste papieren beschikken. De promovendus uit de Premier League zou dicht bij een akkoord staan over een huurbeurt. Daarbij zit ook een aankoopoptie van 10 miljoen euro. Club Brugge lijkt dus nog even te moeten voort zoeken.

UPDATE 06/08
Norwich blijft de frontrunner in de strijd om Amadou, Spaanse bronnen melden dat er inmiddels een akkoord op clubniveau is gevonden. Maar volgens Onze Mondial zou Blauw-Zwart nog niet helemaal buiten strijd staan. Club treedt immers aan in de voorrondes van de Champions League en maakt een goede kans om de Europese groepsfases te halen. Dat vooruitzicht op Europees voetbal zou Amadou nog doen twijfelen. Indien de West-Vlamingen snel zijn kunnen ze misschien nog toeslaan, al blijft Norwich de topfavoriet op zijn komst.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Clement heeft momenteel al voldoende opties op het middenveld ...

Meest recent

Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

1
1
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

9
9
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

14
14
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

89
89
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

247
247
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

244
244
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

325
325
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

133
133
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

95
95
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

742
742
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

443
443
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

776
776
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

588
588
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

458
458
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

392
392

Meer sportnieuws