'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

1344
'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

De kwaliteitsinjectie die Real Madrid doorvoerde in het tussenseizoen blijft voorlopig zonder gevolgen. Tijdens de voorbereiding kon de Koninklijke amper overtuigen, de meeste oefenwedstrijden werden dan ook verloren. En dus is de kans groot dat er nog meer versterking zal worden aangetrokken.


Real haalde Eden Hazard in huis om een nieuwe aanvalslinie op te bouwen, maar daardoor wordt de druk op de schouders van de Rode Duivel wel heel groot. Om die druk wat te verlichten, zou het bestuur nu een nieuwe spelmaker willen aantrekken. Zo schrijft AS, alsook enkele Engelse bronnen, dat de Madrilenen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christian Eriksen.

De Deen, die bij Tottenham zijn laatste contractjaar ingaat, was al een tijdje in beeld op Bernabeu. Tot een deal kwam het niet, maar Real zou wel altijd contact hebben onderhouden met Eriksen en zijn entourage. Paul Pogba blijft het topdoelwit, de kansen op de komst van de Fransman zijn echter klein. De club zou Eriksen en co daar alvast van op de hoogte hebben gebracht en gezegd dat hij het eerste alternatief is.

Dat Eriksen nu weer in beeld komt, heeft volgens The Daily Mail te maken met een prijsverlaging die Tottenham zou doorvoeren. Als donderdag de Engelse mercato sluit, en hij dus niet meer naar een rechtstreekse concurrent kan trekken, zou de club nog 'slechts' 50 miljoen pond, een slordige 55 miljoen euro, verlangen. In dat geval zou Real de grootste kandidaat worden, maar Manchester United zou nog steeds op de loer liggen om Eriksen vóór de Engelse deadline day binnen te halen.

LEES OOK: Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Voor Hazard is een extra spelmaker welgekomen ...

Meest recent

Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

19
19
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

33
33
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

308
308
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

31
31
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

148
148
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

124
124
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

73
73
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

133
133
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

91
91
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

224
224
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

165
165
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

71
71
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

359
359
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

148
148
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

377
377
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

81
81
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

278
278
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

316
316
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

326
326
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

141
141
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

317
317
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

587
587
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

599
599
'Standard neemt beslissing over ontslag Euvrard'

Een 0 op 12. Bij veel voetbalclubs is dat voldoende om de telefoon van de trainer roodgloeiend te ...

201
201

Meer sportnieuws