'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

1344 stemmen
'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

De kwaliteitsinjectie die Real Madrid doorvoerde in het tussenseizoen blijft voorlopig zonder gevolgen. Tijdens de voorbereiding kon de Koninklijke amper overtuigen, de meeste oefenwedstrijden werden dan ook verloren. En dus is de kans groot dat er nog meer versterking zal worden aangetrokken.


Real haalde Eden Hazard in huis om een nieuwe aanvalslinie op te bouwen, maar daardoor wordt de druk op de schouders van de Rode Duivel wel heel groot. Om die druk wat te verlichten, zou het bestuur nu een nieuwe spelmaker willen aantrekken. Zo schrijft AS, alsook enkele Engelse bronnen, dat de Madrilenen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christian Eriksen.

De Deen, die bij Tottenham zijn laatste contractjaar ingaat, was al een tijdje in beeld op Bernabeu. Tot een deal kwam het niet, maar Real zou wel altijd contact hebben onderhouden met Eriksen en zijn entourage. Paul Pogba blijft het topdoelwit, de kansen op de komst van de Fransman zijn echter klein. De club zou Eriksen en co daar alvast van op de hoogte hebben gebracht en gezegd dat hij het eerste alternatief is.

Dat Eriksen nu weer in beeld komt, heeft volgens The Daily Mail te maken met een prijsverlaging die Tottenham zou doorvoeren. Als donderdag de Engelse mercato sluit, en hij dus niet meer naar een rechtstreekse concurrent kan trekken, zou de club nog 'slechts' 50 miljoen pond, een slordige 55 miljoen euro, verlangen. In dat geval zou Real de grootste kandidaat worden, maar Manchester United zou nog steeds op de loer liggen om Eriksen vóór de Engelse deadline day binnen te halen.

LEES OOK: Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Hazard is een extra spelmaker welgekomen ...

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: feestplannen Club al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

15
15
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

95
95
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

158
158
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

70
70
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

265
265
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

55
55
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

98
98
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

140
140
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

465
465
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

91
91
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

263
263
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

171
171
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

134
134
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

103
103
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

179
179
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

458
458
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

85
85
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

484
484
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

107
107
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

348
348
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

540
540
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

393
393
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

494
494

Meer sportnieuws