'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

door
'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

De kwaliteitsinjectie die Real Madrid doorvoerde in het tussenseizoen blijft voorlopig zonder gevolgen. Tijdens de voorbereiding kon de Koninklijke amper overtuigen, de meeste oefenwedstrijden werden dan ook verloren. En dus is de kans groot dat er nog meer versterking zal worden aangetrokken.


Real haalde Eden Hazard in huis om een nieuwe aanvalslinie op te bouwen, maar daardoor wordt de druk op de schouders van de Rode Duivel wel heel groot. Om die druk wat te verlichten, zou het bestuur nu een nieuwe spelmaker willen aantrekken. Zo schrijft AS, alsook enkele Engelse bronnen, dat de Madrilenen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christian Eriksen.

De Deen, die bij Tottenham zijn laatste contractjaar ingaat, was al een tijdje in beeld op Bernabeu. Tot een deal kwam het niet, maar Real zou wel altijd contact hebben onderhouden met Eriksen en zijn entourage. Paul Pogba blijft het topdoelwit, de kansen op de komst van de Fransman zijn echter klein. De club zou Eriksen en co daar alvast van op de hoogte hebben gebracht en gezegd dat hij het eerste alternatief is.

Dat Eriksen nu weer in beeld komt, heeft volgens The Daily Mail te maken met een prijsverlaging die Tottenham zou doorvoeren. Als donderdag de Engelse mercato sluit, en hij dus niet meer naar een rechtstreekse concurrent kan trekken, zou de club nog 'slechts' 50 miljoen pond, een slordige 55 miljoen euro, verlangen. In dat geval zou Real de grootste kandidaat worden, maar Manchester United zou nog steeds op de loer liggen om Eriksen vóór de Engelse deadline day binnen te halen.

LEES OOK: Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

Voor Hazard is een extra spelmaker welgekomen ...

Meest recent

Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

16
16
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

63
63
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

40
40
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

67
67
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

69
69
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

57
57
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

106
106
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

113
113
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

301
301
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

299
299
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

42
42
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

407
407
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

196
196
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

91
91
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

287
287
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

424
424
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

241
241

Meer sportnieuws