'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

door
'Real wil Hazard handje helpen met absolute knaltransfer'

De kwaliteitsinjectie die Real Madrid doorvoerde in het tussenseizoen blijft voorlopig zonder gevolgen. Tijdens de voorbereiding kon de Koninklijke amper overtuigen, de meeste oefenwedstrijden werden dan ook verloren. En dus is de kans groot dat er nog meer versterking zal worden aangetrokken.


Real haalde Eden Hazard in huis om een nieuwe aanvalslinie op te bouwen, maar daardoor wordt de druk op de schouders van de Rode Duivel wel heel groot. Om die druk wat te verlichten, zou het bestuur nu een nieuwe spelmaker willen aantrekken. Zo schrijft AS, alsook enkele Engelse bronnen, dat de Madrilenen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christian Eriksen.

De Deen, die bij Tottenham zijn laatste contractjaar ingaat, was al een tijdje in beeld op Bernabeu. Tot een deal kwam het niet, maar Real zou wel altijd contact hebben onderhouden met Eriksen en zijn entourage. Paul Pogba blijft het topdoelwit, de kansen op de komst van de Fransman zijn echter klein. De club zou Eriksen en co daar alvast van op de hoogte hebben gebracht en gezegd dat hij het eerste alternatief is.

Dat Eriksen nu weer in beeld komt, heeft volgens The Daily Mail te maken met een prijsverlaging die Tottenham zou doorvoeren. Als donderdag de Engelse mercato sluit, en hij dus niet meer naar een rechtstreekse concurrent kan trekken, zou de club nog 'slechts' 50 miljoen pond, een slordige 55 miljoen euro, verlangen. In dat geval zou Real de grootste kandidaat worden, maar Manchester United zou nog steeds op de loer liggen om Eriksen vóór de Engelse deadline day binnen te halen.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Voor Hazard is een extra spelmaker welgekomen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

30
30
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

56
56
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

58
58
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

61
61
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

265
265
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

350
350
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

296
296
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

106
106
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

83
83
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

71
71
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

118
118
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

23
23
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1145
1145
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

72
72
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

173
173
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

293
293
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

74
74
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

393
393
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

84
84
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

351
351
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

342
342

Meer sportnieuws