'Club moet meteen twee ploegen betalen met Danjuma-miljoenen'

door
'Club moet meteen twee ploegen betalen met Danjuma-miljoenen'

Club Brugge nadert stilaan het einde van een zéér drukke zomermercato. Met nog één maand voor de boeg, is het huiswerk van Blauw-Zwart stilaan klaar. De Bruggelingen leverden meer dan geslaagd werk en lijken nog eens een kers op de taart te krijgen.


Woensdag geraakte immers bekend dat Arnaut Danjuma op weg zou zijn naar de Premier League en dat bleke geen wilde geruchten. Ondertussen heeft Club de miljoenentransfer van Danjuma immers ook officieel bevestigd. Het bevestigt dat de flankaanvaller naar Bournemouth trekt. Vandaag is er een akkoord op clubniveau uit de bus gerold. Als de geruchten over de transfersom kloppen, wordt de Nederlander de op één na duurste uitgaande transfer ooit van Blauw-Zwart.

UPDATE 18u04
De Bruggelingen zouden minstens 15 miljoen pond vangen, maar volgens diverse bronnen legt de uiteindelijke som eerder rond de 18 miljoen euro. Dat bedrag gaat wel niet integraal naar Jan Breydel. Naast de percentages voor makelaars en tussenpersonen, moet de vice-kampioen ook twee ex-ploegen van de winger nog een deeltje bezorgen.

Volgens Voetbal International heeft NEC Nijmegen, waar Club hem vorige zomer wegplukte, recht op zo'n 10% van de totale som. En Eindhovens Dagblad voegt daar aan toe dat ook PSV nog recht heeft op een deel van de koek. De topclub zou zo'n 3% aan opleidingsvergoeding ontvangen.

LEES OOK: Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Goede zaak dat Club Danjuma nu verkocht?

Meest recent

Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

0
0
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

20
20
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

34
34
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

23
23
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

52
52
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

178
178
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

105
105
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

171
171
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

219
219
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

79
79
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

106
106
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

187
187
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

78
78
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

73
73
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

71
71
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

101
101
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

234
234
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

192
192
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

187
187
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

84
84
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

71
71
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

145
145
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

198
198
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

293
293
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

172
172

Meer sportnieuws