'Galatasaray wil transferplan Club Brugge verknallen'

door
'Galatasaray wil transferplan Club Brugge verknallen'

Club Brugge is goed op weg om opnieuw een uitgaande miljoenentransfer af te ronden, Arnaut Danjuma zou immers bijna rond zijn met Bournemouth. Ondertussen wacht men op Jan Breydel nog steeds tot de deal rond Marvelous Nakamba officieel in kannen en kruiken is. De Zimbabwaan zou voor zo'n 12 miljoen euro bij Aston Villa aan de slag gaan.


Door het vertrek van die laatste gaat Blauw-Zwart wel opnieuw zelf de transfermarkt op, coach Philippe Clement liet vorige week al verstaan dat er zeker een extra controleur bij komt. Eén van de pistes die het meest genoemd wordt, is die van Gianelli Imbula. De in Vilvoorde geboren Congolees is op overschot bij Stoke City en mag naar verluidt beschikken voor zo'n 6 miljoen euro.

Het Engelse The Stoke Sentinel bevestigt nu de Brugse interesse, maar wijst meteen op een gevaarlijke concurrent. Volgens Futbol Arena zou immers ook Galatasaray zich aan het front hebben gemeld. De Turken zijn eveneens op zoek naar een controleur en de scoutingscel zou bij het bestuur de naam van Imbula hebben voorgedragen. Club zal zich dus moeten haasten, maar wacht allicht af tot Nakamba definitief vertrokken is.

LEES OOK: 'Huurdeal met optie: knaltransfer Club Brugge in januari'

Club heeft voldoende alternatieven voor Nakamba in de huidige kern ...

Meest recent

Thorgan Hazard geeft criticasters stevig lik op stuk

De waan van de dag regeert al te vaak in de media en zeker in het voetbal. Onder meer Thorgan Hazard ...

5
5
Hallo, Rudi Garcia? "Ik sprak niet met de bondscoach"

De Rode Duivels zullen wellicht dit weekend zekerheid verschaffen over hun WK-deelname. Bondscoach ...

19
19
Tom Waes zorgt voor grote shock: "Er zijn geen excuses"

Ongeveer één jaar geleden ging Tom Waes zowel fysiek als mentaal door een zware storm. ...

6
6
Weldra deal Bayern en RSCA? "Als Kompany kijkt..."

RSC Anderlecht kende een woelige zomermercato, die we niet meteen als een succes kunnen beschouwen. ...

87
87
Frank Raes breekt stilte: zo ziet zijn leven er nu uit

Frank Raes was als commentator en presentator jarenlang één van dé stemmen in ...

18
18
Belgisch voetbal terug op tv? Nieuwe onthulling in DAZN-hetze

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact ...

336
336
Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

151
151
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

90
90
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

173
173
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

208
208
'Garcia meedogenloos: einde verhaal voor Rode Duivel'

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

466
466
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

338
338
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

360
360
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

89
89
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

137
137
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

104
104
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

195
195
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

413
413
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

198
198
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

82
82
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

233
233
De Bilde heeft één gouden tip voor Anderlecht

De laatste kans voor Marc Coucke. Dat is toch de conclusie met de volgende nieuwe start die RSC ...

329
329
Swerts met twee kleppers extra: "Heeft iets speciaal"

De Belgische beloften spelen vrijdag in Oostenrijk een belangrijk duel richting het EK 2027. Coach ...

52
52
Keert vergeten Neerpede-parel terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht liet de afgelopen jaren héél wat talenten vertrekken. Sommigen kozen ...

464
464
'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

FC Barcelona wil zich in januari versterken. Buitenlandse media melden dat ze aanvallend wel wat ...

237
237

Meer sportnieuws