TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE



Club Brugge lijkt alweer dichtbij een nieuwe uitgaande miljoenentransfer te staan. Arnaut Danjuma zou namelijk op weg zijn naar de Premier League. Bournemouth zou 15 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander, al zou Blauw-Zwart eerder aan een bedrag rond de 20 miljoen euro denken. Een transfer zou echter toch aanstaande zijn.

Stadsgenoot Cercle haalt dan weer een landgenoot terug naar België. Corention Fiore komt namelijk transfervrij over van Palermo, de club die onlangs failliet ging. De 24-jarige verdediger zal voor één seizoen naar Brugge trekken, met optie op een extra jaar. 

Sven Kums wordt intussen gelinkt aan terugkeer naar AA Gent, maar manager Michel Louwagie blijft op de vlakte: “"Sven is een heel waardevolle speler, alleen moeten we goed uitmaken welk profiel wij willen", stelde de manager bij Sporza.



Anderlecht lijkt overigens nog van enkele spelers af te willen. Sa, Saief en Milic zaten gewoon op de bank in de oefenpot tegen Dusseldorf, terwijl Trebel en Lawrence zelfs helemaal niet geselecteerd werden. Het is enkel nog kwestie van een bestemming te vinden, al wordt dat voor Trebel niet voor de hand liggend. Paars-Wit zou namelijk nog 10 miljoen willen vangen.

Racing Genk heeft ook nog enkele overbodige spelers, maar verliest straks mogelijk nog een absolute sterkhouder, al was dat wel ingecalculeerd. Aly Samatta zou nu namelijk ook interesse genieten van het Franse Lille. Nicolas Pépé en Rafael Leao zouden de club verlaten, waardoor zij vervanging zoeken. Genk zou tussen de 10 en 15 miljoen willen vangen.

BUITENLAND



Radja Nainggolan is gegeerd wild in Italië. Nadat eerder al Sampdoria en ex-club Cagliari interesse toonden, is er nu ook een derde Serie A-club die de Belg wil overnemen van Inter. Ook Fiorentina zou namelijk in de dans springen en volgens Gianliuca Di Marzio is er al een akkoord op clubniveau. Enkel Nainggolan moet dus nog zijn fiat geven.

Ook de strijd om Romelu Lukaku blijft hevig. Juventus en Man Utd zouden een akkoord hebben op clubniveau voor een ruildeal met Dybala, maar ook Inter geeft de strijd niet op. Het zou zijn spits Icardi kunnen lozen aan Napoli voor 80 miljoen euro. Met dat geld zouden ze dan weer een nieuwe poging willen wagen voor Big Rom. Het lijkt echter zo goed als zeker dat die straks sowieso in de Serie A speelt, de vraag is enkel waar.



Jose Mourinho maakt dan weer mogelijk zijn terugkeer in de Spaanse La Liga. Volgens Libertad zou hij nu weleens aan de slag kunnen gaan bij Valencia, indien Marcelinho de club zou verlaten omwille van een intern dispuut.

Het verblijf in La Liga was tot nog toe geen succes voor Malcom van FC Barcelona. De Braziliaan werd vorige zomer overgenomen van Bordeaux, maar kon niet overtuigen. Hij zou nu alweer dichtbij een vertrek staan, naar het Russische Zenit Sint Petersburg.

LEES OOK: Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Is dit het begin van het einde voor Nainggolan?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

37
37
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

90
90
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

25
25
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

46
46
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

477
477
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

306
306
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

177
177
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

271
271
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

668
668
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

289
289
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

302
302
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

362
362
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

142
142
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

86
86
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

275
275
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

295
295
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

60
60
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

453
453
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

370
370
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

557
557
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

484
484
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

65
65

Meer sportnieuws