TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

888 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE



Club Brugge lijkt alweer dichtbij een nieuwe uitgaande miljoenentransfer te staan. Arnaut Danjuma zou namelijk op weg zijn naar de Premier League. Bournemouth zou 15 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander, al zou Blauw-Zwart eerder aan een bedrag rond de 20 miljoen euro denken. Een transfer zou echter toch aanstaande zijn.

Stadsgenoot Cercle haalt dan weer een landgenoot terug naar België. Corention Fiore komt namelijk transfervrij over van Palermo, de club die onlangs failliet ging. De 24-jarige verdediger zal voor één seizoen naar Brugge trekken, met optie op een extra jaar. 

Sven Kums wordt intussen gelinkt aan terugkeer naar AA Gent, maar manager Michel Louwagie blijft op de vlakte: “"Sven is een heel waardevolle speler, alleen moeten we goed uitmaken welk profiel wij willen", stelde de manager bij Sporza.



Anderlecht lijkt overigens nog van enkele spelers af te willen. Sa, Saief en Milic zaten gewoon op de bank in de oefenpot tegen Dusseldorf, terwijl Trebel en Lawrence zelfs helemaal niet geselecteerd werden. Het is enkel nog kwestie van een bestemming te vinden, al wordt dat voor Trebel niet voor de hand liggend. Paars-Wit zou namelijk nog 10 miljoen willen vangen.

Racing Genk heeft ook nog enkele overbodige spelers, maar verliest straks mogelijk nog een absolute sterkhouder, al was dat wel ingecalculeerd. Aly Samatta zou nu namelijk ook interesse genieten van het Franse Lille. Nicolas Pépé en Rafael Leao zouden de club verlaten, waardoor zij vervanging zoeken. Genk zou tussen de 10 en 15 miljoen willen vangen.

BUITENLAND



Radja Nainggolan is gegeerd wild in Italië. Nadat eerder al Sampdoria en ex-club Cagliari interesse toonden, is er nu ook een derde Serie A-club die de Belg wil overnemen van Inter. Ook Fiorentina zou namelijk in de dans springen en volgens Gianliuca Di Marzio is er al een akkoord op clubniveau. Enkel Nainggolan moet dus nog zijn fiat geven.

Ook de strijd om Romelu Lukaku blijft hevig. Juventus en Man Utd zouden een akkoord hebben op clubniveau voor een ruildeal met Dybala, maar ook Inter geeft de strijd niet op. Het zou zijn spits Icardi kunnen lozen aan Napoli voor 80 miljoen euro. Met dat geld zouden ze dan weer een nieuwe poging willen wagen voor Big Rom. Het lijkt echter zo goed als zeker dat die straks sowieso in de Serie A speelt, de vraag is enkel waar.



Jose Mourinho maakt dan weer mogelijk zijn terugkeer in de Spaanse La Liga. Volgens Libertad zou hij nu weleens aan de slag kunnen gaan bij Valencia, indien Marcelinho de club zou verlaten omwille van een intern dispuut.

Het verblijf in La Liga was tot nog toe geen succes voor Malcom van FC Barcelona. De Braziliaan werd vorige zomer overgenomen van Bordeaux, maar kon niet overtuigen. Hij zou nu alweer dichtbij een vertrek staan, naar het Russische Zenit Sint Petersburg.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Is dit het begin van het einde voor Nainggolan?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

13
13
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

24
24
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

79
79
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

242
242
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

280
280
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

348
348
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1010
1010
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

80
80
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

250
250
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

125
125
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws