TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club doet nieuwe knaltransfer, topdeals Nainggolan en Lukaku

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE



Club Brugge lijkt alweer dichtbij een nieuwe uitgaande miljoenentransfer te staan. Arnaut Danjuma zou namelijk op weg zijn naar de Premier League. Bournemouth zou 15 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander, al zou Blauw-Zwart eerder aan een bedrag rond de 20 miljoen euro denken. Een transfer zou echter toch aanstaande zijn.

Stadsgenoot Cercle haalt dan weer een landgenoot terug naar België. Corention Fiore komt namelijk transfervrij over van Palermo, de club die onlangs failliet ging. De 24-jarige verdediger zal voor één seizoen naar Brugge trekken, met optie op een extra jaar. 

Sven Kums wordt intussen gelinkt aan terugkeer naar AA Gent, maar manager Michel Louwagie blijft op de vlakte: “"Sven is een heel waardevolle speler, alleen moeten we goed uitmaken welk profiel wij willen", stelde de manager bij Sporza.



Anderlecht lijkt overigens nog van enkele spelers af te willen. Sa, Saief en Milic zaten gewoon op de bank in de oefenpot tegen Dusseldorf, terwijl Trebel en Lawrence zelfs helemaal niet geselecteerd werden. Het is enkel nog kwestie van een bestemming te vinden, al wordt dat voor Trebel niet voor de hand liggend. Paars-Wit zou namelijk nog 10 miljoen willen vangen.

Racing Genk heeft ook nog enkele overbodige spelers, maar verliest straks mogelijk nog een absolute sterkhouder, al was dat wel ingecalculeerd. Aly Samatta zou nu namelijk ook interesse genieten van het Franse Lille. Nicolas Pépé en Rafael Leao zouden de club verlaten, waardoor zij vervanging zoeken. Genk zou tussen de 10 en 15 miljoen willen vangen.

BUITENLAND



Radja Nainggolan is gegeerd wild in Italië. Nadat eerder al Sampdoria en ex-club Cagliari interesse toonden, is er nu ook een derde Serie A-club die de Belg wil overnemen van Inter. Ook Fiorentina zou namelijk in de dans springen en volgens Gianliuca Di Marzio is er al een akkoord op clubniveau. Enkel Nainggolan moet dus nog zijn fiat geven.

Ook de strijd om Romelu Lukaku blijft hevig. Juventus en Man Utd zouden een akkoord hebben op clubniveau voor een ruildeal met Dybala, maar ook Inter geeft de strijd niet op. Het zou zijn spits Icardi kunnen lozen aan Napoli voor 80 miljoen euro. Met dat geld zouden ze dan weer een nieuwe poging willen wagen voor Big Rom. Het lijkt echter zo goed als zeker dat die straks sowieso in de Serie A speelt, de vraag is enkel waar.



Jose Mourinho maakt dan weer mogelijk zijn terugkeer in de Spaanse La Liga. Volgens Libertad zou hij nu weleens aan de slag kunnen gaan bij Valencia, indien Marcelinho de club zou verlaten omwille van een intern dispuut.

Het verblijf in La Liga was tot nog toe geen succes voor Malcom van FC Barcelona. De Braziliaan werd vorige zomer overgenomen van Bordeaux, maar kon niet overtuigen. Hij zou nu alweer dichtbij een vertrek staan, naar het Russische Zenit Sint Petersburg.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Is dit het begin van het einde voor Nainggolan?

Meest recent

'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

0
0
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

41
41
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

66
66
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

169
169
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

152
152
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

163
163
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

102
102
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

99
99
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

169
169
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

478
478
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

251
251
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

92
92
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

89
89
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

258
258
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

257
257
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

423
423
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

321
321
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

222
222
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

375
375
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1071
1071
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

339
339
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99

Meer sportnieuws