'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

door
'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

Een hele zomer leek het erop dat Romelu Lukaku Manchester United zou inruilen voor Internazionale, maar de voorbije dagen is de situatie helemaal gekeerd. Zo heeft Juventus plots het voortouw genomen in de strijd om de Rode Duivel. En de overgang van de spits naar de Italiaanse kampioen zou wel eens snel in orde kunnen komen.


Waar Inter maar geen akkoord vond over de transfersom, heeft Juve een troef achter de hand in de vorm van Paulo Dybala. De Argentijn is in beeld op Old Trafford en zou de sleutel kunnen vormen tot een doorbraak rond Lukaku. Dybala zelf had gehoopt op een herkansing onder Maurizio Sarri. Maar die zou een echte targetspits prefereren, waar Cristiano Ronaldo vervolgens rond kan zweven. Lukaku zou daar ideaal voor zijn, met Gonzalo Higuain als doublure.

UPDATE 31/07
De overgang van Lukaku naar Juventu lijkt steeds meer in een stroomversnelling te komen, en dus zet ook Inter een tijdje bij om de Rode Duivels alsnog naar Milaan te halen. Ook hier is er een belangrijke rol weggelegd voor een Argentijnse aanvaller, want zoals bekend moeten de Nerazzurri eerst Mauro Icardi van de hand vooraleer ze de nodige centen op tafel kunnen leggen voor Lukaku.

Een moeilijk dossier waarin tot dusver maar geen schot leek te komen, maar nu de beoogde topspits van Antonio Conte op weg is naar rivaal Juventus schakelt Inter een versnelling hoger. Volgens Corriere dello Sport is de voormalige aanvoerder namelijk op weg naar Napoli, dat 80 miljoen zou veil hebben voor de scherpschutter. Geld waarmee Inter vermoedelijk opnieuw zal komen aankloppen in Old Trafford. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Mocht ik Lukaku zijn, ik zou kiezen voor ...

Meest recent

'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

20
20
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

9
9
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

87
87
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

120
120
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

81
81
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

139
139
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

407
407
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

147
147
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

22
22
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

407
407
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

153
153
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

376
376
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

57
57
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

72
72
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

277
277
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

269
269
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

570
570
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

376
376
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

457
457
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

168
168

Meer sportnieuws