'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

door
'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

Een hele zomer leek het erop dat Romelu Lukaku Manchester United zou inruilen voor Internazionale, maar de voorbije dagen is de situatie helemaal gekeerd. Zo heeft Juventus plots het voortouw genomen in de strijd om de Rode Duivel. En de overgang van de spits naar de Italiaanse kampioen zou wel eens snel in orde kunnen komen.


Waar Inter maar geen akkoord vond over de transfersom, heeft Juve een troef achter de hand in de vorm van Paulo Dybala. De Argentijn is in beeld op Old Trafford en zou de sleutel kunnen vormen tot een doorbraak rond Lukaku. Dybala zelf had gehoopt op een herkansing onder Maurizio Sarri. Maar die zou een echte targetspits prefereren, waar Cristiano Ronaldo vervolgens rond kan zweven. Lukaku zou daar ideaal voor zijn, met Gonzalo Higuain als doublure.

UPDATE 31/07
De overgang van Lukaku naar Juventu lijkt steeds meer in een stroomversnelling te komen, en dus zet ook Inter een tijdje bij om de Rode Duivels alsnog naar Milaan te halen. Ook hier is er een belangrijke rol weggelegd voor een Argentijnse aanvaller, want zoals bekend moeten de Nerazzurri eerst Mauro Icardi van de hand vooraleer ze de nodige centen op tafel kunnen leggen voor Lukaku.

Een moeilijk dossier waarin tot dusver maar geen schot leek te komen, maar nu de beoogde topspits van Antonio Conte op weg is naar rivaal Juventus schakelt Inter een versnelling hoger. Volgens Corriere dello Sport is de voormalige aanvoerder namelijk op weg naar Napoli, dat 80 miljoen zou veil hebben voor de scherpschutter. Geld waarmee Inter vermoedelijk opnieuw zal komen aankloppen in Old Trafford. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Mocht ik Lukaku zijn, ik zou kiezen voor ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

30
30
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

7
7
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

42
42
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

21
21
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

21
21
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

96
96
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

53
53
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

205
205
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

54
54
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

55
55
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

17
17
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

99
99
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

426
426
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

232
232
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

285
285
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

257
257
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

157
157

Meer sportnieuws