'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

door
'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

Een hele zomer leek het erop dat Romelu Lukaku Manchester United zou inruilen voor Internazionale, maar de voorbije dagen is de situatie helemaal gekeerd. Zo heeft Juventus plots het voortouw genomen in de strijd om de Rode Duivel. En de overgang van de spits naar de Italiaanse kampioen zou wel eens snel in orde kunnen komen.


Waar Inter maar geen akkoord vond over de transfersom, heeft Juve een troef achter de hand in de vorm van Paulo Dybala. De Argentijn is in beeld op Old Trafford en zou de sleutel kunnen vormen tot een doorbraak rond Lukaku. Dybala zelf had gehoopt op een herkansing onder Maurizio Sarri. Maar die zou een echte targetspits prefereren, waar Cristiano Ronaldo vervolgens rond kan zweven. Lukaku zou daar ideaal voor zijn, met Gonzalo Higuain als doublure.

UPDATE 31/07
De overgang van Lukaku naar Juventu lijkt steeds meer in een stroomversnelling te komen, en dus zet ook Inter een tijdje bij om de Rode Duivels alsnog naar Milaan te halen. Ook hier is er een belangrijke rol weggelegd voor een Argentijnse aanvaller, want zoals bekend moeten de Nerazzurri eerst Mauro Icardi van de hand vooraleer ze de nodige centen op tafel kunnen leggen voor Lukaku.

Een moeilijk dossier waarin tot dusver maar geen schot leek te komen, maar nu de beoogde topspits van Antonio Conte op weg is naar rivaal Juventus schakelt Inter een versnelling hoger. Volgens Corriere dello Sport is de voormalige aanvoerder namelijk op weg naar Napoli, dat 80 miljoen zou veil hebben voor de scherpschutter. Geld waarmee Inter vermoedelijk opnieuw zal komen aankloppen in Old Trafford. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Mocht ik Lukaku zijn, ik zou kiezen voor ...

Meest recent

Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

36
36
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

18
18
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

54
54
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

57
57
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

113
113
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

110
110
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

167
167
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

128
128
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

176
176
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

212
212
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

274
274
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

136
136
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

215
215
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

109
109
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

255
255
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

197
197
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

115
115

Meer sportnieuws