'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

door
'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

Een hele zomer leek het erop dat Romelu Lukaku Manchester United zou inruilen voor Internazionale, maar de voorbije dagen is de situatie helemaal gekeerd. Zo heeft Juventus plots het voortouw genomen in de strijd om de Rode Duivel. En de overgang van de spits naar de Italiaanse kampioen zou wel eens snel in orde kunnen komen.


Waar Inter maar geen akkoord vond over de transfersom, heeft Juve een troef achter de hand in de vorm van Paulo Dybala. De Argentijn is in beeld op Old Trafford en zou de sleutel kunnen vormen tot een doorbraak rond Lukaku. Dybala zelf had gehoopt op een herkansing onder Maurizio Sarri. Maar die zou een echte targetspits prefereren, waar Cristiano Ronaldo vervolgens rond kan zweven. Lukaku zou daar ideaal voor zijn, met Gonzalo Higuain als doublure.

UPDATE 31/07
De overgang van Lukaku naar Juventu lijkt steeds meer in een stroomversnelling te komen, en dus zet ook Inter een tijdje bij om de Rode Duivels alsnog naar Milaan te halen. Ook hier is er een belangrijke rol weggelegd voor een Argentijnse aanvaller, want zoals bekend moeten de Nerazzurri eerst Mauro Icardi van de hand vooraleer ze de nodige centen op tafel kunnen leggen voor Lukaku.

Een moeilijk dossier waarin tot dusver maar geen schot leek te komen, maar nu de beoogde topspits van Antonio Conte op weg is naar rivaal Juventus schakelt Inter een versnelling hoger. Volgens Corriere dello Sport is de voormalige aanvoerder namelijk op weg naar Napoli, dat 80 miljoen zou veil hebben voor de scherpschutter. Geld waarmee Inter vermoedelijk opnieuw zal komen aankloppen in Old Trafford. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

Mocht ik Lukaku zijn, ik zou kiezen voor ...

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

33
33
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

20
20
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

29
29
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

91
91
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

51
51
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

221
221
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

336
336
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

110
110
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

98
98
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

205
205
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

691
691
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

222
222
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws