'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

438 stemmen
'Springt Inter dan toch weer in de dans voor Lukaku?'

Een hele zomer leek het erop dat Romelu Lukaku Manchester United zou inruilen voor Internazionale, maar de voorbije dagen is de situatie helemaal gekeerd. Zo heeft Juventus plots het voortouw genomen in de strijd om de Rode Duivel. En de overgang van de spits naar de Italiaanse kampioen zou wel eens snel in orde kunnen komen.


Waar Inter maar geen akkoord vond over de transfersom, heeft Juve een troef achter de hand in de vorm van Paulo Dybala. De Argentijn is in beeld op Old Trafford en zou de sleutel kunnen vormen tot een doorbraak rond Lukaku. Dybala zelf had gehoopt op een herkansing onder Maurizio Sarri. Maar die zou een echte targetspits prefereren, waar Cristiano Ronaldo vervolgens rond kan zweven. Lukaku zou daar ideaal voor zijn, met Gonzalo Higuain als doublure.

UPDATE 31/07
De overgang van Lukaku naar Juventu lijkt steeds meer in een stroomversnelling te komen, en dus zet ook Inter een tijdje bij om de Rode Duivels alsnog naar Milaan te halen. Ook hier is er een belangrijke rol weggelegd voor een Argentijnse aanvaller, want zoals bekend moeten de Nerazzurri eerst Mauro Icardi van de hand vooraleer ze de nodige centen op tafel kunnen leggen voor Lukaku.

Een moeilijk dossier waarin tot dusver maar geen schot leek te komen, maar nu de beoogde topspits van Antonio Conte op weg is naar rivaal Juventus schakelt Inter een versnelling hoger. Volgens Corriere dello Sport is de voormalige aanvoerder namelijk op weg naar Napoli, dat 80 miljoen zou veil hebben voor de scherpschutter. Geld waarmee Inter vermoedelijk opnieuw zal komen aankloppen in Old Trafford. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Mocht ik Lukaku zijn, ik zou kiezen voor ...

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

59
59
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

237
237
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

15
15
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

82
82
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

66
66
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

499
499
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

555
555
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

70
70
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

630
630
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

267
267
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

106
106
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

916
916
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

857
857
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

151
151
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

321
321
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

140
140
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

625
625
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

916
916
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

791
791
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

619
619
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

929
929
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws