Toby Alderweireld kon door een clausule in zijn contract deze zomer voor 'slechts' 28 miljoen euro Tottenham verlaten, maar niemand lichtte uiteindelijk die optie. Vorige week verstreek ze ook omdat de transferdeadline in de Premier League met rasse schreden nadert en dus lijkt het erop dat Alderweireld gewoon bij de Spurs zal blijven.
Al zou er wel nog één club zijn die blijft hopen op de komst van Alderweireld. Volgens La Gazzetta dello Sport wil AS Roma nog steeds onze landgenoot binnenhalen, maar wachten ze tot Tottenham zijn vraagprijs laat zakken. Dat lijkt echter zeer ijdele hoop te zijn, want Tottenham kan nu zoveel vragen als ze willen.
Er is dan ook geen enkele reden voor de Engelsen om de prijs nu plots onder de 28 miljoen euro te laten zakken, iets waar ook Corriere dello Sport op wijst. Alderweireld zal dus wellicht gewoon in Engeland blijven, terwijl Roma op zoek zal moeten naar een andere vervanger voor de naar Napoli vertrokken Kostas Manolas.
LEES OOK: Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter
Jannick Lanckriet