'Oorzaak bekend voor mislukte transfer Bale'

door
'Oorzaak bekend voor mislukte transfer Bale'

Gareth Bale leek onderweg naar de Chinese Super League. Bij Jiangsu Suning had de Welshman een gigantisch salaris kunnen opstrijken, maar zondag meldden diverse media plots dat de deal dan toch niet doorgaat. Volgens de Spaanse sportkrant Marca heeft dat vooral met Real Madrid te maken.


De Koninklijke bleek dan toch niet bereid om Bale transfervrij te laten gaan en wil een mooie transfersom op tafel zien. Op dit moment kunnen de Chinezen daar niet aan voldoen. Het Spaanse medium schrijft dat er stilstand ontstond in de onderhandelingen en dat terwijl de deadline in het Aziatische land snel nadert. Daarom lijkt de deal nu van tafel.

In Madrid is Bale overbodig en daarnaast is hij een grootverdiener. Real wil dus van hem af en leek bereid hem gratis te laten gaan, maar eiste uiteindelijk toch vergoeding en dat is voor Jiangsu Suning een probleem. De lokale regel is namelijk dat precies dezelfde som geld moet worden overgemaakt aan een speciaal fonds om het nationale voetbal te verbeteren. Mocht Bale bijvoorbeeld voor 50 miljoen euro worden verkocht, dan vergt dat dus een investering van 100 miljoen.

Daarnaast zouden ook persoonlijke redenen een rol spelen. Naar verluidt had zijn familie gevraagd om niet naar het Verre Oosten te verhuizen. Hoe de toekomst van Bale er nu uitziet is voorlopig koffiedik kijken. Wellicht zit er niets anders op dan in Madrid te blijven, al is het nog maar de vraag of coach Zinedine Zidane hem voldoende kansen zal geven.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Bale verdient een herkansing bij Real ...

Meest recent

Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

3
3
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

10
10
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

324
324
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

179
179
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

123
123
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

252
252
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

549
549
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

235
235
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

279
279
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

329
329
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

155
155
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

132
132
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

79
79
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

254
254
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

281
281
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

345
345
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

547
547
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

474
474
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

517
517
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

159
159

Meer sportnieuws