Topdoelwit verbreekt contract: "Club Brugge is een optie"

door
Topdoelwit verbreekt contract:

Bij Club Brugge is het inmiddels duidelijk dat Philippe Clement een ander spelsysteem wil installeren. Ook in de Brugse Metten startte hij met een variant op de 4-3-3 en dat lijkt de standaard te gaan worden tijdens het komende seizoen. Maar dan is er wel nog wat versterking nodig in de breedte.


Omdat Blauw-Zwart onder Ivan Leko doorgaans met enkel bezette flanken spelen, zijn extra mogelijkheden op de back-posities geen overbodige luxe. Wat dat betreft wordt de vice-kampioen nu al een tijdje gelinkt aan Bryan Oviedo. En volgens The Northern Echo heeft Club inmiddels een formeel bod neergelegd bij Sunderland voor de international van Costa Rica. Ook Rosenborg toont concrete interesse. Ex-club FC Kopenhagen werd eveneens genoemd, maar blijkt niet zo concreet.

UPDATE 28/07
Club Brugge heeft een gigantische boost gekregen in de strijd om Oviedo. Tegenover Columbia FM laat de back immers weten dat hij een akkoord heeft gevonden over de ontbinding van zijn contract bij Sunderland. Hierdoor kan hij transfervrij vertrekken. "Ik zal niet meer bij Sunderland blijven. We hebben een akkoord gevonden, ik ben vrij om te tekenen bij eender welke club", werd hij geciteerd door The Chronicle.

Oviedo werd vervolgens ook gepolst naar welke ploegen belangstelling tonen. En de international bevestigde dat Blauw-Zwart wel degelijk in de race zit. "Er zijn verschillende opties. Brugge is daar zeker één van, maar er zijn er nog meer", houdt hij zijn opties voorlopig open.

LEES OOK: 'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Indien Club geen versterking meer moest halen, is de kern ook voldoende gewapend ...

Meest recent

'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

79
79
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

48
48
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

130
130
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

95
95
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

259
259
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

172
172
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

107
107
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

142
142
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

223
223
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

172
172
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

322
322
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

242
242
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

444
444
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

147
147
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

929
929
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

187
187
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

757
757
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

78
78
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

221
221
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

246
246
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

96
96
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

628
628
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34

Meer sportnieuws