Topdoelwit verbreekt contract: "Club Brugge is een optie"

1612 stemmen
Topdoelwit verbreekt contract:

Bij Club Brugge is het inmiddels duidelijk dat Philippe Clement een ander spelsysteem wil installeren. Ook in de Brugse Metten startte hij met een variant op de 4-3-3 en dat lijkt de standaard te gaan worden tijdens het komende seizoen. Maar dan is er wel nog wat versterking nodig in de breedte.


Omdat Blauw-Zwart onder Ivan Leko doorgaans met enkel bezette flanken spelen, zijn extra mogelijkheden op de back-posities geen overbodige luxe. Wat dat betreft wordt de vice-kampioen nu al een tijdje gelinkt aan Bryan Oviedo. En volgens The Northern Echo heeft Club inmiddels een formeel bod neergelegd bij Sunderland voor de international van Costa Rica. Ook Rosenborg toont concrete interesse. Ex-club FC Kopenhagen werd eveneens genoemd, maar blijkt niet zo concreet.

UPDATE 28/07
Club Brugge heeft een gigantische boost gekregen in de strijd om Oviedo. Tegenover Columbia FM laat de back immers weten dat hij een akkoord heeft gevonden over de ontbinding van zijn contract bij Sunderland. Hierdoor kan hij transfervrij vertrekken. "Ik zal niet meer bij Sunderland blijven. We hebben een akkoord gevonden, ik ben vrij om te tekenen bij eender welke club", werd hij geciteerd door The Chronicle.

Oviedo werd vervolgens ook gepolst naar welke ploegen belangstelling tonen. En de international bevestigde dat Blauw-Zwart wel degelijk in de race zit. "Er zijn verschillende opties. Brugge is daar zeker één van, maar er zijn er nog meer", houdt hij zijn opties voorlopig open.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Indien Club geen versterking meer moest halen, is de kern ook voldoende gewapend ...

Meest recent

Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

32
32
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

16
16
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

101
101
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

53
53
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

45
45
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

120
120
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

210
210
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

290
290
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

179
179
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

502
502
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

50
50
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

303
303
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

234
234
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

344
344
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

227
227
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

160
160
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

209
209
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

159
159
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

64
64
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

624
624
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

99
99
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

279
279
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

108
108
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

238
238

Meer sportnieuws