Topdoelwit verbreekt contract: "Club Brugge is een optie"

1612 stemmen
Topdoelwit verbreekt contract:

Bij Club Brugge is het inmiddels duidelijk dat Philippe Clement een ander spelsysteem wil installeren. Ook in de Brugse Metten startte hij met een variant op de 4-3-3 en dat lijkt de standaard te gaan worden tijdens het komende seizoen. Maar dan is er wel nog wat versterking nodig in de breedte.


Omdat Blauw-Zwart onder Ivan Leko doorgaans met enkel bezette flanken spelen, zijn extra mogelijkheden op de back-posities geen overbodige luxe. Wat dat betreft wordt de vice-kampioen nu al een tijdje gelinkt aan Bryan Oviedo. En volgens The Northern Echo heeft Club inmiddels een formeel bod neergelegd bij Sunderland voor de international van Costa Rica. Ook Rosenborg toont concrete interesse. Ex-club FC Kopenhagen werd eveneens genoemd, maar blijkt niet zo concreet.

UPDATE 28/07
Club Brugge heeft een gigantische boost gekregen in de strijd om Oviedo. Tegenover Columbia FM laat de back immers weten dat hij een akkoord heeft gevonden over de ontbinding van zijn contract bij Sunderland. Hierdoor kan hij transfervrij vertrekken. "Ik zal niet meer bij Sunderland blijven. We hebben een akkoord gevonden, ik ben vrij om te tekenen bij eender welke club", werd hij geciteerd door The Chronicle.

Oviedo werd vervolgens ook gepolst naar welke ploegen belangstelling tonen. En de international bevestigde dat Blauw-Zwart wel degelijk in de race zit. "Er zijn verschillende opties. Brugge is daar zeker één van, maar er zijn er nog meer", houdt hij zijn opties voorlopig open.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Indien Club geen versterking meer moest halen, is de kern ook voldoende gewapend ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

28
28
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

15
15
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

20
20
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

16
16
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

261
261
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

36
36
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

172
172
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

36
36
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

203
203
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

136
136
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

99
99
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

640
640
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

62
62
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

151
151
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

156
156
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1005
1005
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

635
635
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

427
427
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

818
818
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

802
802
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

129
129
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

476
476
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

788
788
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

379
379

Meer sportnieuws