'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

door
'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

Royal Antwerp FC blijf bijzonder ambitieus naar de toekomst toe en wil in het komende seizoen minstens opnieuw beslag leggen op een Europees ticket. Maar dan moet er wel nog wat extra kwaliteit bij. Tot dusver hield de Great Old zich relatief rustig op de transfermarkt.


De supporters hoeven echter niet te wanhopen, het is immers de gewoonte van sportieve baas Luciano D'Onofrio om pas laat in de mercato toe te slaan. Bovendien staan er wel degelijk grote namen op de verlanglijst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Christian Benavente opnieuw in beeld is op de Bosuil. De Peruviaan was bij Charleroi nog één van de smaakmakers in de Jupiler Pro League, maar vertrok afgelopen winter naar het Egyptische Pyramids FC. Daar is hij echter op de bank verzeild geraakt en zou hij na enkele maanden alweer mogen beschikken.

UPDATE 18u36
Voorlopig nog geen doorbraak in de mogelijke transfer van Benavente naar Antwerp, er werd zelfs nog nergens bericht over een officieel bod. Maar de aanvaller kreeg wel opnieuw een extra duwtje richting de Bosuil, of tenminste toch een terugkeer naar België in het algemeen. Bondscoach Ricardo Gareca liet bij het lokale medium Andina immers verstaan dat Benavente nog steeds in aanmerking komt voor de nationale ploeg, maar dat zijn niveau er in Egypte niet op vooruit gegaan is.

Hij zou de speler dan ook positief advies hebben gegeven omtrent een terugkeer naar België, waar hij tot dusver de beste periode uit zijn carrière kende. Afwachten dus of Benavente hier ook gehoor aan geeft. Antwerp kan wel best niet te lang wachten met in actie te schieten, ook Standard zou belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Antwerp heeft nood aan een spelers als Benavente ...

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

40
40
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

206
206
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

60
60
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

164
164
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

165
165
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

168
168
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

569
569
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

415
415
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

305
305
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws