'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

1041 stemmen
'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

Royal Antwerp FC blijf bijzonder ambitieus naar de toekomst toe en wil in het komende seizoen minstens opnieuw beslag leggen op een Europees ticket. Maar dan moet er wel nog wat extra kwaliteit bij. Tot dusver hield de Great Old zich relatief rustig op de transfermarkt.


De supporters hoeven echter niet te wanhopen, het is immers de gewoonte van sportieve baas Luciano D'Onofrio om pas laat in de mercato toe te slaan. Bovendien staan er wel degelijk grote namen op de verlanglijst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Christian Benavente opnieuw in beeld is op de Bosuil. De Peruviaan was bij Charleroi nog één van de smaakmakers in de Jupiler Pro League, maar vertrok afgelopen winter naar het Egyptische Pyramids FC. Daar is hij echter op de bank verzeild geraakt en zou hij na enkele maanden alweer mogen beschikken.

UPDATE 18u36
Voorlopig nog geen doorbraak in de mogelijke transfer van Benavente naar Antwerp, er werd zelfs nog nergens bericht over een officieel bod. Maar de aanvaller kreeg wel opnieuw een extra duwtje richting de Bosuil, of tenminste toch een terugkeer naar België in het algemeen. Bondscoach Ricardo Gareca liet bij het lokale medium Andina immers verstaan dat Benavente nog steeds in aanmerking komt voor de nationale ploeg, maar dat zijn niveau er in Egypte niet op vooruit gegaan is.

Hij zou de speler dan ook positief advies hebben gegeven omtrent een terugkeer naar België, waar hij tot dusver de beste periode uit zijn carrière kende. Afwachten dus of Benavente hier ook gehoor aan geeft. Antwerp kan wel best niet te lang wachten met in actie te schieten, ook Standard zou belangstelling tonen.

LEES OOK: Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Antwerp heeft nood aan een spelers als Benavente ...

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

50
50
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

55
55
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

71
71
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

443
443
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

251
251
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

125
125
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

125
125
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

70
70
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

186
186
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

167
167
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

486
486
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

581
581
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

302
302
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

558
558
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

453
453
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

632
632
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

279
279
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

89
89
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

272
272
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

315
315
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

173
173
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

409
409
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

261
261
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

694
694

Meer sportnieuws