'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

door
'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

Royal Antwerp FC blijf bijzonder ambitieus naar de toekomst toe en wil in het komende seizoen minstens opnieuw beslag leggen op een Europees ticket. Maar dan moet er wel nog wat extra kwaliteit bij. Tot dusver hield de Great Old zich relatief rustig op de transfermarkt.


De supporters hoeven echter niet te wanhopen, het is immers de gewoonte van sportieve baas Luciano D'Onofrio om pas laat in de mercato toe te slaan. Bovendien staan er wel degelijk grote namen op de verlanglijst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Christian Benavente opnieuw in beeld is op de Bosuil. De Peruviaan was bij Charleroi nog één van de smaakmakers in de Jupiler Pro League, maar vertrok afgelopen winter naar het Egyptische Pyramids FC. Daar is hij echter op de bank verzeild geraakt en zou hij na enkele maanden alweer mogen beschikken.

UPDATE 18u36
Voorlopig nog geen doorbraak in de mogelijke transfer van Benavente naar Antwerp, er werd zelfs nog nergens bericht over een officieel bod. Maar de aanvaller kreeg wel opnieuw een extra duwtje richting de Bosuil, of tenminste toch een terugkeer naar België in het algemeen. Bondscoach Ricardo Gareca liet bij het lokale medium Andina immers verstaan dat Benavente nog steeds in aanmerking komt voor de nationale ploeg, maar dat zijn niveau er in Egypte niet op vooruit gegaan is.

Hij zou de speler dan ook positief advies hebben gegeven omtrent een terugkeer naar België, waar hij tot dusver de beste periode uit zijn carrière kende. Afwachten dus of Benavente hier ook gehoor aan geeft. Antwerp kan wel best niet te lang wachten met in actie te schieten, ook Standard zou belangstelling tonen.

LEES OOK: 'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp heeft nood aan een spelers als Benavente ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

73
73
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

88
88
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

130
130
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

105
105
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

76
76
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

43
43
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

221
221
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

341
341
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

80
80
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

533
533
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

274
274
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

106
106
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

413
413
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

89
89
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

296
296
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws