'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

door
'Topdoelwit krijgt belangrijk duwtje richting Antwerp'

Royal Antwerp FC blijf bijzonder ambitieus naar de toekomst toe en wil in het komende seizoen minstens opnieuw beslag leggen op een Europees ticket. Maar dan moet er wel nog wat extra kwaliteit bij. Tot dusver hield de Great Old zich relatief rustig op de transfermarkt.


De supporters hoeven echter niet te wanhopen, het is immers de gewoonte van sportieve baas Luciano D'Onofrio om pas laat in de mercato toe te slaan. Bovendien staan er wel degelijk grote namen op de verlanglijst. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Christian Benavente opnieuw in beeld is op de Bosuil. De Peruviaan was bij Charleroi nog één van de smaakmakers in de Jupiler Pro League, maar vertrok afgelopen winter naar het Egyptische Pyramids FC. Daar is hij echter op de bank verzeild geraakt en zou hij na enkele maanden alweer mogen beschikken.

UPDATE 18u36
Voorlopig nog geen doorbraak in de mogelijke transfer van Benavente naar Antwerp, er werd zelfs nog nergens bericht over een officieel bod. Maar de aanvaller kreeg wel opnieuw een extra duwtje richting de Bosuil, of tenminste toch een terugkeer naar België in het algemeen. Bondscoach Ricardo Gareca liet bij het lokale medium Andina immers verstaan dat Benavente nog steeds in aanmerking komt voor de nationale ploeg, maar dat zijn niveau er in Egypte niet op vooruit gegaan is.

Hij zou de speler dan ook positief advies hebben gegeven omtrent een terugkeer naar België, waar hij tot dusver de beste periode uit zijn carrière kende. Afwachten dus of Benavente hier ook gehoor aan geeft. Antwerp kan wel best niet te lang wachten met in actie te schieten, ook Standard zou belangstelling tonen.

LEES OOK: “Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Antwerp heeft nood aan een spelers als Benavente ...

Meest recent

Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

4
4
Max Dean slaat Gentse fans met complete verstomming

Hij stond bijna een jaar aan de kant, maar gisteravond zorgde Max Dean voor het soort moment waar ...

24
24
Frank Boeckx richt pijlen op Janssen, die gevat reageert

De spanning is te snijden op de Bosuil. Antwerp ontvangt Club Brugge in een topper die niet alleen ...

36
36
Jesper Fredberg zet Italiaanse revolutie door met RSCA-pion

Er broeit iets in Genua. Sinds Jesper Fredberg — vorig seizoen nog bij Anderlecht — de ...

111
111
Schalke 04 herrijst onder Miron Muslic: droom leeft

Schalke 04 lijkt eindelijk uit zijn coma te ontwaken. Waar Karel Geraerts vorig seizoen nog ten ...

100
100
Hayen verrast weer met basiself, Wils onder zware druk

Antwerp staat op de Bosuil voor een cruciaal testmoment. Stef Wils staat na een magere 2 op 18 zwaar ...

133
133
Vanderbiest gefrustreerd bij Malinwa: "Niets mee te maken"

Een tik in de slotminuut. KV Mechelen leek op weg naar een logische overwinning tegen OHL, maar ...

93
93
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

94
94
Standard Luik compleet afgemaakt: elf spelers gebuisd

Standard Luik kreeg tegen KAA Gent een pak voor de broek. De Rouches verloren met 4-0 en het oordeel ...

127
127
Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje

De Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. Thibaut Courtois was ...

91
91
Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Felice Mazzu is de nieuwe hoofdtrainer van Oud-Heverlee Leuven, dat maakte de club op de ...

131
131
“Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Royal Antwerp FC staat plots in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. Zondag staat de topper ...

168
168
Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Kevin De Bruyne zette Napoli op weg naar een overwinning tegen Internazionale, maar de middenvelder ...

247
247
'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

461
461
‘Drama in Club Brugge: Ordóñez-soap barst weer los’

Club Brugge is op weg naar een nieuwe transfersoap rond Joël Ordóñez. Liverpool ...

390
390
Grote zorgen bij Standard: Fossey luidt alarmbel

Standard speelde een bijzonder slechte wedstrijd op het veld van AA Gent. Ze verloren kansloos met ...

176
176
RSCA slaat toe: gouden zet voorbode voor nieuwe wind?

RSC Anderlecht wil Jean Kindermans terughalen naar Neerpede. Marc Coucke wil daarmee voor ...

525
525
Feyenoord richting top dankzij straffe Belgische bijdrage

In Nederland staat de topper tussen Feyenoord en PSV op het programma. Ajax lijkt dit jaar niet mee ...

52
52
Barça razend: schokkende reden achter 'Courtois-haat'

Barça kookt, en de reden is pijnlijk simpel: net op het beslissende moment staat Thibaut ...

185
185
Club Brugge gooit 14 miljoen in prullenbak: transfers op komst

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, vooral in aanvallend opzicht. De ...

1086
1086
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

30
30
Dream Team Real en Barça: 'njet' voor man van 180 miljoen

Het is weer een hoogdag in Spanje. In Bernabeu vindt vandaag de topper tussen Real Madrid en FC ...

146
146
Gesprek met Alderweireld: "Of ik wil terugkeren?"

Royal Antwerp FC staat vandaag voor een belangrijk duel tegen Club Brugge. Een match waarin er toch ...

319
319
Niet Hazard maar dit is hét probleem van Anderlecht

Thorgan Hazard kreeg na de nederlaag tegen Sporting Charleroi de volle laag. Niet helemaal terecht ...

297
297
Euvrard slaat mea culpa na keiharde pandoering

Er komt dit seizoen maar geen regelmaat in de prestaties van Standard. De Rouches konden zaterdag de ...

359
359

Meer sportnieuws