Zorgen bij Mechelen: "Deontologisch gezien heeft Verrips gelijk"

door
Zorgen bij Mechelen:

Ook bij KV Mechelen heeft de transferitis toegeslagen. Doelman Michael Verrips, vorig seizoen nog één van de grote ontdekkingen, heeft zijn zinnen immers gezet op een vertrek. Dinsdag kwam hij dan ook niet opdagen voor de training, zijn kastje zou inmiddels al leeg zijn gehaald. 


En dat kwam toch als een grote verrassing aan binnen de club. Ook coach Wouter Vrancken zou graag tekst en uitleg krijgen. "Ik weet ook niet goed wat er gaande is. Dit verrast me compleet. We hebben gesprekken gehad waarin hij aangaf te willen blijven. Het is een vreemde situatie. Maar ik wil Michael eerst zelf horen voor ik mijn conclusies trek. Kijk, ik ken hem goed. Dit is niets voor hem. Het moet hem wel door iemand zijn ingefluisterd", klinkt het in Het Laatste Nieuws

In ieder geval keurt Vrancken het gedrag van zijn doelman af, maar toch lijkt een breuk in de maak. Verrips zelf zou dan weer een overgang naar de Premier League in gedachten hebben, zo schrijft The Daily Mail dat promovendus Sheffield United interesse toont. Voorlopig werd die belangstelling nog niet concreet, maar Malinwa zou met Yannick Thoelen wel al een vervanger op het oog hebben.

UPDATE 26/07

Volgens Het Laatste Nieuws praten Verrips en KV Mechelen met elkaar via advocaten, maar de onderhandelingen lopen stroef. Verrips roept de zaak Propere Handen in om de club te kunnen verlaten. De manier waarop Verrips een transfer tracht te forceren bij KV Mechelen is twijfelachtig, maar sportvakbond Sporta geeft de Nederlandse doelman wel gelijk. "Deontologisch gezien heeft hij gelijk. Er moet tussen de werkgever en werknemer wederzijds respect zijn. KV Mechelen zou hierop een inbreuk gepleegd hebben door de matchfixingzaak."

JOUW MENING TELT:
Heeft Verrips gelijk?

Meest recent

'Liverpool heeft wéér prijs: transfersom van 45 miljoen'

Liverpool FC legde afgelopen seizoen beslag op de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis, maar ...

1
1
Beerschot in de wolken: goudhaantje tekent tot medio 2028

Beerschot VA degradeerde in de voorbije campagne op troosteloze wijze uit de Jupiler Pro League. ...

11
11
"Grootste Belg ooit" - ook voetbalwereld eert jarige Merckx

De Belgische sportwereld vierde dinsdag de verjaardag van één van zijn grootste ...

14
14
'Blockbuster-transfer Barça: jaarsalaris van 12 miljoen'

Een aantal van de meest gegeerde spelers van Europa zal deze zomer van club veranderen. Florian ...

26
26
'Leoni richting exit bij Anderlecht: opvallende JPL-transfer'

RSC Anderlecht zal komend seizoen vroeg voor een eerste piek moeten zorgen vanwege de Europese ...

301
301
'Antwerp pusht voor nieuwe coach: verrassend plan op tafel'

De trainersvacatures in de Jupiler Pro League zijn bijna ingevuld, nog één ploeg is ...

421
421
'Genadeloze Guardiola dumpt volgende grote naam'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

182
182
'AA Gent en KV Mechelen gaan transferstrijd aan'

AA Gent en KV Mechelen speuren naar versterking en beide ploegen kruisen de degens. De twee ...

154
154
'Leeds United zet absolute JPL-smaakmaker op shortlist'

De voetbalinfluencers strijden om de transfernieuwtjes en alles gebeurt bijzonder snel. Ze moeten ...

64
64
Wirtz 130 miljoen euro? Zijn vriendin is de échte parel

In verschillende media duikt het bericht op dat Florian Wirtz deze week, wellicht vrijdag, wordt ...

68
68
Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

538
538
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

39
39
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

40
40
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

161
161
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

99
99
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

126
126
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

324
324
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

742
742
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

93
93
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

136
136
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

317
317
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

809
809
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

287
287
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

1024
1024
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

87
87

Meer sportnieuws