TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Er is dan toch een doorbraak gevonden in de soap rond Marvelous Nakamba. De Zimbabwaanse middenvelder zou volgens diverse bronnen donderdag zijn medische proeven hebben afgelegd bij Aston Villa. Club Brugge hield het been in deze affaire stijf en die aanpak werpt nu ook zijn vruchten af, zo zou Villa uiteindelijk de gevraagde 12 miljoen euro betalen. Als vervanger zou Gianelli Imbula in beeld zijn. De middenvelder van Stoke City zou zo'n 6 miljoen euro moeten kosten.

AA Gent heeft opnieuw een uitgaande deal afgerond, zo verlaat Anderson Esiti de Ghelamco Arena. PAOK heeft de komst van de middenvelder aangekondigd. Zijn vertrek zat er al een tijdje aan te komen, met de komst van onder meer Elisha Owusu werd al geanticipeerd op zijn vertrek. Gent zou volgens Het Laatste NIeuws 3,5 miljoen euro vangen voor hem.

Waasland-Beveren zou op punt staan om opnieuw toe te slaan. Zo nemen de Waaslanders volgens Servische media linksachter Andrija Vukcevic over van FK Spartak Subotica. De 22-jarige Montenegrijn kwam in het verleden nog uit voor het tweede elftal van Sevilla en zou nu voor 250.000 euro richting de Freethiel trekken.

BUITENLAND
Radja Nainggolan moet beschikken bij Inter Milaan en zou nu een verrassende transfer binnen Italië kunnen maken. Volgens Di Marzio dromen ze bij Sampdoria van zijn komst. De Genovezen stelden met Eusebio Di Francesco een nieuwe trainer aan die Nainggolan nog bij AS Roma onder zijn hoede had. Hij zou een nieuwe samenwerking wel zien zitten. Toch lijkt de komst van de voormalige Rode Duivel financieel niet haalbaar voor Sampdoria.

Een transfer van Thomas Vermaelen naar Vissel Kobe lijkt ondertussen behoorlijk nabij te zijn. Volgens Mundo Deportivo vertoeft onze landgenoot zelfs al in Japan en ligt zijn contract al klaar. Vermaelen zou in Kobe voor 2,5 jaar kunnen tekenen. De komende dagen komt er dus mogelijk al nieuws.

Nadat zijn contract bij AS Roma niet werd verlengd, leek Daniele De Rossi met voetbalpensioen te gaan. Maar de Italiaan gaat nu toch een nieuwe uitdaging aan. De 36-jarige genoot al een tijd belangstelling van Boca Juniors en nu wordt de spraakmakende transfer ook afgerond. De Argentijnse topclub tweette een foto van De Rossi met als bijschrift: "Hij is al in Argentinië".

Paulo Dybala wordt nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus en zou goed op weg zijn naar de Premier League. Zo komt na Manchester United nu ook Tottenham zich namelijk mengen in de debatten om de 25-jarige linkspoot van Juventus, bericht The Daily Mail. De Spurs zouden liefst 90 miljoen euro voor zijn diensten over hebben, maar moeten zich wel haasten. In Engeland sluit de mercato immers al op 8 augustus.

Moise Kean vertrekt mogelijk deze zomer nog bij Juventus. Volgens diverse media, waaronder The Guardian en Gazetta Dello Sport, ligt Everton op pole position om Kean vast te leggen. De toffee's hebben net Ademola Lookman verkocht en is op zoek naar een nieuwe aanvaller. De Oude Dame zou wel een terugkoopoptie eisen, er moet dus nog stevig onderhandeld worden.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Denkt u dat Nainggolan in september nog in Europa speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

10
10
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

59
59
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

10
10
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

21
21
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

147
147
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

123
123
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

82
82
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

130
130
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

197
197
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

116
116
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

162
162
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

264
264
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

193
193
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

509
509
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

221
221
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

320
320
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

302
302
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

337
337
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

161
161
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

224
224
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

149
149
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

183
183
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

87
87
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

184
184
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38

Meer sportnieuws