TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Miljoenendeal voor Club, vreemde transfer Nainggolan'

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Er is dan toch een doorbraak gevonden in de soap rond Marvelous Nakamba. De Zimbabwaanse middenvelder zou volgens diverse bronnen donderdag zijn medische proeven hebben afgelegd bij Aston Villa. Club Brugge hield het been in deze affaire stijf en die aanpak werpt nu ook zijn vruchten af, zo zou Villa uiteindelijk de gevraagde 12 miljoen euro betalen. Als vervanger zou Gianelli Imbula in beeld zijn. De middenvelder van Stoke City zou zo'n 6 miljoen euro moeten kosten.

AA Gent heeft opnieuw een uitgaande deal afgerond, zo verlaat Anderson Esiti de Ghelamco Arena. PAOK heeft de komst van de middenvelder aangekondigd. Zijn vertrek zat er al een tijdje aan te komen, met de komst van onder meer Elisha Owusu werd al geanticipeerd op zijn vertrek. Gent zou volgens Het Laatste NIeuws 3,5 miljoen euro vangen voor hem.

Waasland-Beveren zou op punt staan om opnieuw toe te slaan. Zo nemen de Waaslanders volgens Servische media linksachter Andrija Vukcevic over van FK Spartak Subotica. De 22-jarige Montenegrijn kwam in het verleden nog uit voor het tweede elftal van Sevilla en zou nu voor 250.000 euro richting de Freethiel trekken.

BUITENLAND
Radja Nainggolan moet beschikken bij Inter Milaan en zou nu een verrassende transfer binnen Italië kunnen maken. Volgens Di Marzio dromen ze bij Sampdoria van zijn komst. De Genovezen stelden met Eusebio Di Francesco een nieuwe trainer aan die Nainggolan nog bij AS Roma onder zijn hoede had. Hij zou een nieuwe samenwerking wel zien zitten. Toch lijkt de komst van de voormalige Rode Duivel financieel niet haalbaar voor Sampdoria.

Een transfer van Thomas Vermaelen naar Vissel Kobe lijkt ondertussen behoorlijk nabij te zijn. Volgens Mundo Deportivo vertoeft onze landgenoot zelfs al in Japan en ligt zijn contract al klaar. Vermaelen zou in Kobe voor 2,5 jaar kunnen tekenen. De komende dagen komt er dus mogelijk al nieuws.

Nadat zijn contract bij AS Roma niet werd verlengd, leek Daniele De Rossi met voetbalpensioen te gaan. Maar de Italiaan gaat nu toch een nieuwe uitdaging aan. De 36-jarige genoot al een tijd belangstelling van Boca Juniors en nu wordt de spraakmakende transfer ook afgerond. De Argentijnse topclub tweette een foto van De Rossi met als bijschrift: "Hij is al in Argentinië".

Paulo Dybala wordt nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek bij Juventus en zou goed op weg zijn naar de Premier League. Zo komt na Manchester United nu ook Tottenham zich namelijk mengen in de debatten om de 25-jarige linkspoot van Juventus, bericht The Daily Mail. De Spurs zouden liefst 90 miljoen euro voor zijn diensten over hebben, maar moeten zich wel haasten. In Engeland sluit de mercato immers al op 8 augustus.

Moise Kean vertrekt mogelijk deze zomer nog bij Juventus. Volgens diverse media, waaronder The Guardian en Gazetta Dello Sport, ligt Everton op pole position om Kean vast te leggen. De toffee's hebben net Ademola Lookman verkocht en is op zoek naar een nieuwe aanvaller. De Oude Dame zou wel een terugkoopoptie eisen, er moet dus nog stevig onderhandeld worden.

LEES OOK: Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Denkt u dat Nainggolan in september nog in Europa speelt?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

25
25
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

34
34
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

61
61
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

15
15
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

219
219
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

161
161
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

202
202
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

201
201
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

71
71
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

804
804
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

501
501
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

183
183
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

96
96
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

375
375
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

91
91
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

305
305
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

283
283
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws