Kompany overweegt grote surprise: "Hij heeft ons verrast"

door
Kompany overweegt grote surprise:

De Jupiler Pro League gaat dit weekend weer van start en het is onder meer uitkijken naar de wedstrijd van zondagmiddag. Dan schiet het vernieuwde RSC Anderlecht van Vincent Kompany ook officieel uit de startblokken. In het eigen Lotto Park moet KV Oostende  het kind van de rekening worden.


Maar ondertussen is de kern van Paars-Wit nog niet af. De Brusselaars zijn onder meer nog in verwachting van een diepe spits en diens komst is ook noodzakelijk. Landry Dimata is nog weken uit en ook Isaac Thelin en Ivan Santini, die bij een goed bod overigens mogen vertrekken, zijn hoogst onzeker voor zondag. En dus verrast Kompany tijdens zijn debuut wellicht met Pieter Gerkens als diepste man. "Hij heeft ons positief verrast. Maar onze speelwijze is niet afhankelijk van een spits. Iedereen kan kansen krijgen, of dat nu de 9 of de 10 is", zette hoofdcoach Simon Davies bij Bruzz de deur open voor deze optie.

Ook Samir Nasri zou die rol eventueel kunnen invullen, maar het staat nog niet vast of de Fransman in actie zal komen. Door gebrek aan wedstrijden tijdens de voorbije seizoenen zou hij nog niet helemaal fit zijn. "We bekijken ieder geval individueel en houden in ons achterhoofd dat de spelers nog een heel seizoen te gaan hebben. We gaan ons niet haasten voor die eerste wedstrijd, als spelers niet fit zijn."

LEES OOK: Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

RSCA kan zich absoluut geen nederlaag permitteren tegen KVO ..

Meest recent

Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

33
33
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

62
62
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

23
23
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

50
50
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

46
46
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

42
42
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

168
168
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

118
118
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

117
117
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

167
167
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

172
172
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

112
112
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

295
295
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

128
128
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

611
611
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

185
185
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

434
434
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

248
248
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

105
105
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

158
158
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

302
302
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

212
212
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

364
364
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

286
286
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

57
57

Meer sportnieuws