TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge sierde vandaag alweer de transferheadlines. Blauw-Zwart zou namelijk dichtbij zijn zesde zomeraankoop staan. Percy Tau komt naar alle waarschijnlijkheid over op huurbasis van Brighton & Hove Albion. Anderlecht, Genk en Antwerp toonden ook interesse, maar lijken achter het net te vissen.

Nog meer slecht nieuws voor Anderlecht, want Antonio Milic zou een aanbieding van het Turkse Rizespor naast zich hebben neergelegd. De Kroaat heeft geen zin in een avontuur in Turkije.

Racing Genk lijkt weldra wél verlost te zijn van een overbodige speler. Bojan Nastic zou een overstap naar Turkije namelijk wel zien zitten, hij tekent naar verluidt weldra bij Besiktas. De verdediger zou Genk nog één miljoen euro opleveren.

Standard is dan weer naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Ochoa zal de club verlaten, waardoor vervanging dringend nodig is. De namen van Hendrik Van Crombrugge en Jean Butez komen opnieuw naar boven op Sclessin.



Voor Duje Cop, Luis Pedro Cavanda, Uche Agbo, Paul José Mpoku en Orlando Sa zit het avontuur in Luik er dan wellicht weer op. Zij mogen allemaal beschikken van Standard.

Zulte Waregem toonde zich vandaag érg actief. Zo legde het zowel Gianni Bruno als Olivier Deschacht vast. Aan uitgaande zijde is er het vertrek van Florian Tardieu

BUITENLAND



Thomas Vermaelen zou straks wel eens een verrassende overstap kunnen maken. Een lucratieve transfer naar Japan behoort volgens HLN namelijk tot de mogelijkheden. Vissel Kobe zou zich hebben gemeld voor de Rode Duivel. Bij de club zou hij ploegmakker kunnen worden van Andres Iniesta, David Villa en Lukas Podolski. De Japanners zouden er bovendien alle vertrouwen in hebben dat Vermaelen voor hen zal kiezen en weldra zijn contract zal tekenen.

Dennis Praet werd de voorbije weken gelinkt aan Leicester City en Fiorentina, maar volgens Tuttosport heeft de Belg beide clubs wandelen gestuurd. Onze landgenoot lijkt hoger te mikken, want middenmoters uit de Premier League en Serie A lijken niet meteen een stap hogerop te zijn ten opzichte van Sampdoria.

Ook Lukebakio zou kunnen gaan verrassen. Hij zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot. De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Begrijpelijke keuze van Vermaelen?

Meest recent

Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

16
16
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

51
51
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

16
16
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

117
117
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

135
135
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

38
38
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

500
500
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

135
135
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

264
264
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

50
50
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

197
197
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

367
367
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

131
131
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

362
362
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

61
61
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

252
252
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

597
597
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1404
1404
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

150
150
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

570
570
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

525
525
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

378
378
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

314
314

Meer sportnieuws