TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club steekt RSCA en Genk de loef af, Vermaelen op weg

Sinds 1 juli is de zomermercato officieel geopend en dus krioelt het van de transfers en geruchten in binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge sierde vandaag alweer de transferheadlines. Blauw-Zwart zou namelijk dichtbij zijn zesde zomeraankoop staan. Percy Tau komt naar alle waarschijnlijkheid over op huurbasis van Brighton & Hove Albion. Anderlecht, Genk en Antwerp toonden ook interesse, maar lijken achter het net te vissen.

Nog meer slecht nieuws voor Anderlecht, want Antonio Milic zou een aanbieding van het Turkse Rizespor naast zich hebben neergelegd. De Kroaat heeft geen zin in een avontuur in Turkije.

Racing Genk lijkt weldra wél verlost te zijn van een overbodige speler. Bojan Nastic zou een overstap naar Turkije namelijk wel zien zitten, hij tekent naar verluidt weldra bij Besiktas. De verdediger zou Genk nog één miljoen euro opleveren.

Standard is dan weer naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Ochoa zal de club verlaten, waardoor vervanging dringend nodig is. De namen van Hendrik Van Crombrugge en Jean Butez komen opnieuw naar boven op Sclessin.



Voor Duje Cop, Luis Pedro Cavanda, Uche Agbo, Paul José Mpoku en Orlando Sa zit het avontuur in Luik er dan wellicht weer op. Zij mogen allemaal beschikken van Standard.

Zulte Waregem toonde zich vandaag érg actief. Zo legde het zowel Gianni Bruno als Olivier Deschacht vast. Aan uitgaande zijde is er het vertrek van Florian Tardieu

BUITENLAND



Thomas Vermaelen zou straks wel eens een verrassende overstap kunnen maken. Een lucratieve transfer naar Japan behoort volgens HLN namelijk tot de mogelijkheden. Vissel Kobe zou zich hebben gemeld voor de Rode Duivel. Bij de club zou hij ploegmakker kunnen worden van Andres Iniesta, David Villa en Lukas Podolski. De Japanners zouden er bovendien alle vertrouwen in hebben dat Vermaelen voor hen zal kiezen en weldra zijn contract zal tekenen.

Dennis Praet werd de voorbije weken gelinkt aan Leicester City en Fiorentina, maar volgens Tuttosport heeft de Belg beide clubs wandelen gestuurd. Onze landgenoot lijkt hoger te mikken, want middenmoters uit de Premier League en Serie A lijken niet meteen een stap hogerop te zijn ten opzichte van Sampdoria.

Ook Lukebakio zou kunnen gaan verrassen. Hij zou immers al een persoonlijk akkoord bereikt hebben met Hertha BSC, dat bereid is om zijn transferrecord te verbreken voor onze landgenoot. De hoofdstedelingen zouden al een bod van 20 miljoen euro plus bonussen neergelegd hebben bij Watford.

LEES OOK: Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Begrijpelijke keuze van Vermaelen?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

0
0
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

48
48
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

286
286
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

57
57
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

46
46
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

132
132
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

322
322
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

136
136
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

68
68
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

290
290
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

411
411
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

44
44
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

177
177
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

634
634
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

179
179
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

131
131
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

376
376
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

83
83
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

244
244
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

325
325

Meer sportnieuws