'Zidane brengt Courtois flinke domper, ook Hazard heeft probleem'

3119
'Zidane brengt Courtois flinke domper, ook Hazard heeft probleem'

Real Madrid werkte afgelopen nacht zijn tweede oefenduel af. Dat deed het tegen Arsenal. De wedstrijd eindigde op een 2-2  gelijkspel, waarna de Koninklijke het duel nog won op penalty’s. Daar mochten ze zich erg gelukkig mee prijzen, want overtuigen deden ze allerminst.

Voornamelijk in de eerste helft werden ze helemaal overlopen door The Gunners, die op een 0-2 voorsprong klommen aan de rust. Daar kwamen de Madrilenen zelfs nog goed mee weg, en dat terwijl Zidane toch zowat zijn type-ploeg tussen de lijnen had gebracht. Daarmee bezorgde hij Thibaut Courtois meteen ook een flinke domper, want hij mocht plaatsnemen op de bank tussen de ‘verstotelingen’ Bale, Isco en andere Marcelo’s.

De Belgische doelman kwam wel in na de rust, en had zelfs nog een groot aandeel in de winst van Real. Daarmee toonde hij Zidane dan ook meteen wie in doel zou moéten staan. Echter lijkt de Fransman dus nog steeds ook de kar van Navas te trekken. Ook Eden Hazard kan overigens allesbehalve op zijn lauweren rusten.

Zoals gezegd was de eerste helft van Real dramatisch slecht. Hazard was daarvan het toonbeeld, hij kwam amper in het stuk voor. Dat leverde hem al flink wat kritiek op in de Spaanse media. Zijn concurrenten Vinicius en Asensio deden het in de tweede helft een pak beter, waardoor de Rode Duivel toch serieus zal moeten vechten voor zijn plaats. Asensio viel wel geblesseerd uit, maar ook Isco en Rodrygo lopen nog rond in Madrid. Zo lijken zowel Courtois als Hazard dus momenteel nog allesbehalve over een onaantastbare status te beschikken bij Real.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Een teken aan de wand voor Courtois?

Meest recent

Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

6
6
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

1
1
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

80
80
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

29
29
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

25
25
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

293
293
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

76
76
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

75
75
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

140
140
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

264
264
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

93
93
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

141
141
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20

Meer sportnieuws