Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

door
Vete lang niet voorbij: Zidane slaat terug naar kamp-Bale

Ook Real Madrid heeft zijn eerste wedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Tijdens de debuutpartij van Eden Hazard ging de Koninklijke zaterdagnacht met 3-1 onderuit tegen Bayern München. Achteraf ging het echter vooral om Gareth Bale, die door coach Zinedine Zidane aan de kant gehouden werd.


In zijn reactie na de oefenpot was de Fransman ook duidelijk in zijn verklaring waarom de Welshman niet in actie komt. Hij wil Bale immers zo snel mogelijk kwijt en gaat er ook vanuit dat dit in orde komt. "Bale speelde vandaag niet, omdat de club werkt aan zijn vertrek. Ik hoop dat het snel wordt afgerond. Het zou heel mooi zijn als het zondag al lukt", vertelde Zidane openlijk aan de internationale media.

Die uitspraken hebben nu wel heel wat stof doen opwaaien, niet in het minst bij het kamp-Bale. Zaakwaarnemer Jonathan Barnett haalde zelfs vlijmscherp uit naar de trainer. "Hij zou zich moeten schamen. Zidane toont geen respect voor een speler die zoveel heeft gedaan voor Real", klonk het hard. Barnett bevestigde wel dat hij momenteel aan een transfer werkt, mogelijk volgt dus snel een oplossing voor deze netelige situatie.

UPDATE 23/07
Bale lijkt inmiddels goed op weg naar China, maar de vete met Zidane is nog niet voorbij. Zo heeft de Franse coach het kamp van de Welshman inmiddels van wederwoord gediend. "Ik heb over niemand met een gebrek aan respect gesproken. Real Madrid is bezig met het vertrek van Bale, zo simpel is het. Tegen Bayern speelde Gareth niet omdat hij zelf aangaf niet te willen spelen. Hij vertelde me dat de club bezig was om hem te verkopen en daarom wilde hij niet spelen", klonk het. Woord tegen woord dus, het lijkt er steeds meer op dat een vertrek van de aanvaller de enige oplossing is.

LEES OOK: ‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Zidane is te hard voor Bale ...

Meest recent

Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

11
11
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

82
82
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

38
38
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

476
476
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

127
127
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

23
23
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

89
89
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

116
116
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

199
199
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

46
46
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

302
302
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

96
96
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

267
267
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

283
283
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

123
123
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

78
78
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

219
219
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

196
196
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

140
140
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

128
128
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

177
177
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

238
238
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

571
571

Meer sportnieuws