'Deschacht vindt akkoord met nieuwe club'

door
'Deschacht vindt akkoord met nieuwe club'

Olivier Deschacht test momenteel bij Zulte Waregem en de ervaren verdediger hoopt dat hij een contract kan afdwingen bij Essevee. Het is niet de eerste keer dat Deschacht op weg is naar Zulte Waregem. 


"In 2011 probeerden ze mij ook al te halen, toen kende ik een moeilijke periode bij Anderlecht. Vorig seizoen was er interesse na het vertrek van Derijck, maar ik tekende toen bij Lokeren", aldus de verdediger aan La Dernière Heure. 

Deschacht wil graag een contract tekenen aan de Gaverbeek. "Ik heb heel veel zin om met Dury te werken en ik wil deze kans met beide handen grijpen. Tussen Dury en mezelf is er altijd een groot onderling respect geweest. Dat ik eerst moet testen? Dat is normaal, aangezien ik toch al een aantal maanden niet meer heb gespeeld." 

UPDATE 20/07

Het was een verrassing op de vrijdagochtendtraining bij Zulte Waregem. Volgens Het Laatste Nieuws werd Deschacht pas op donderdagavond gevraagd om proef te komen lopen aan de Gaverbeek. "Het telefoontje kwam als een verrassing. Ik bleef andere aanbiedingen on hold houden, omdat ik steeds hoopte dat er nog een ploeg zou bellen." De krant weet dat er reeds een mondeling akkoord is tussen Deschacht en de club. Het zou een éénjarige overeenkomst betreffen. 

LEES OOK: Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Is Deschacht een aanwinst voor Essevee?

Meest recent

Antwerp heeft nieuwe diamant: "Hou hem in de gaten"

Sinds het behalen van de dubbel is het wat bergaf aan het gaan met  Royal Antwerp FC. Niet ...

8
8
Fink in de wolken: groot voordeel Genk voor seizoensstart

KRC Genk heeft een geslaagde zomerstage achter de rug. Coach Thorsten Fink liet zijn manschappen in ...

68
68
Edozie naar Club Brugge? Analist velt helder verdict

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

395
395
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

92
92
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

318
318
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

226
226
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

107
107
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

181
181
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

103
103
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

147
147
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1314
1314
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

247
247
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

86
86
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

53
53
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

644
644
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

196
196
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

251
251
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

888
888
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

1012
1012
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

118
118
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

258
258
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

117
117
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

227
227
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

143
143

Meer sportnieuws