'Transfer Danjuma mogelijk in stroomversnelling'

972 stemmen
'Transfer Danjuma mogelijk in stroomversnelling'

Club Brugge legt momenteel de laatste hand aan zijn voorbereiding, de Brugse Metten van vrijdagavond tegen Sporting Lissabon moet de generale repetitie worden. Maar ondertussen zijn de West-Vlamingen nog niet klaar op de mercato. Zo wordt op bepaalde posities nog versterking verwacht en ook aan uitgaande zijde volgt er wellicht nog beweging.


Met Wesley Moraes en Stefano Denswil zag Blauw-Zwart al twee steunpilaren vertrekken, manager Vincent Mannaert liet enkele weken geleden echter verstaan dat ook Emmanuel Dennis en Arnaut Danjuma deze zomer andere oorden zouden kunnen opzoeken. En rond die laatste begint er nu wat actie te komen. Vorig weekend geraakte al bekend dat AS Roma belangstelling zou tonen, maar ook AC Milan blijft naar verluidt in de race.

De Milanezen toonden afgelopen winter al concrete interesse. Toen bleef een deal uit, maar de club is hem blijven volgen. En mogelijk geraakt een transfer naar San Siro nu in een stroomversnelling. Verschillende Italiaanse media melden namelijk dat enkele bestuurslui van Milan woensdag een meeting hadden met een delegatie van SEG Football, het managementbureau dat Danjuma vertegenwoordigd.

Het is echter niet duidelijk over welke spelers precies werd gesproken, ook voetballers als Marten de Roon (Atalanta), Kasper Dolberg (Ajax) en Memphis Depay (Lyon) steken eveneens in de portefeuille van SEG. Ook in die laatste toonde Milan al interesse, de geruchten omtrent een overgang van Danjuma lijken dus nog wat voorbarig.

LEES OOK: De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

Denkt u dat Danjuma nu al klaar is voor een club als Milan?

Meest recent

'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

3
3
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

39
39
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

385
385
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

110
110
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

440
440
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

183
183
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

347
347
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

144
144
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

110
110
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

343
343
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

438
438
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

87
87
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

296
296
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

559
559
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

223
223
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

108
108
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

358
358
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

575
575
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

438
438
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

191
191
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

437
437
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104

Meer sportnieuws