'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

door
'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

Club Brugge heeft deze zomer de kassa al flink doen rinkelen. Met de verkoop van Wesley Moraes (Aston Villa) en Stefano Denswil (Bologna) haalde het in totaal al 31 miljoen euro op en die som kan de komende weken nog flink toenemen. Zo zou er nog een volgende miljoenentransfer aan kunnen komen.


Bij Club houden ze deze zomer immers ook nog rekening met een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Arnaut Danjuma en volgens Sky Italia heeft AS Roma zich nu gemeld voor die laatste. De Romeinen zijn op zoek naar een vervanger voor de naar China vertrokken Stephan El Shaarawy en zouden in Danjuma een geschikte kandidaat zien.

Bij Roma zouden ze vermoeden dat ze met een bod tussen de 12 en 14 miljoen euro Club kunnen verleiden om zijn Nederlandse goudhaantje te laten vertrekken. Danjuma blonk vorig seizoen voor Nieuwjaar uit, maar werd daarna geremd door een aanslepende blessure die hem maanden aan de kant hield.

UPDATE 14/07
Roma vertoont dus interesse in Danjuma, maar een transfer lijkt niet voor meteen. Sowieso kwam er nog geen concreet bod binnen bij Blauw-Zwart en volgens Corriere della Sera is de Nederlander niet eens eerste keuze in de hoofdstad. Zo staat de Spanjaard Suso bovenaan de verlanglijst. Maar zijn huidige club AC Milan verlangt naar verluidt zo'n 38 miljoen euro voor de winger en dat is vooralsnog te veel.

De Romeinen willen die prijs nu doen zakken onder meer door Gregoire Defrel op te nemen in de deal. Het is afwachten of de Milanezen ook openstaan voor zo'n constructie. Pas wanneer Milan voet bij stuk houdt en Suso niet haalbaar blijkt, zou de piste-Danjuma concreet worden.

LEES OOK: Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Is Danjuma wel klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

10
10
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

16
16
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

147
147
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

276
276
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

47
47
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

235
235
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

359
359
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

577
577
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

240
240
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

180
180
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

126
126
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1326
1326
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

612
612
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

58
58
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

127
127
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

164
164
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

166
166
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

285
285
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

155
155
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

99
99
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118

Meer sportnieuws