'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

door
'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

Club Brugge heeft deze zomer de kassa al flink doen rinkelen. Met de verkoop van Wesley Moraes (Aston Villa) en Stefano Denswil (Bologna) haalde het in totaal al 31 miljoen euro op en die som kan de komende weken nog flink toenemen. Zo zou er nog een volgende miljoenentransfer aan kunnen komen.


Bij Club houden ze deze zomer immers ook nog rekening met een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Arnaut Danjuma en volgens Sky Italia heeft AS Roma zich nu gemeld voor die laatste. De Romeinen zijn op zoek naar een vervanger voor de naar China vertrokken Stephan El Shaarawy en zouden in Danjuma een geschikte kandidaat zien.

Bij Roma zouden ze vermoeden dat ze met een bod tussen de 12 en 14 miljoen euro Club kunnen verleiden om zijn Nederlandse goudhaantje te laten vertrekken. Danjuma blonk vorig seizoen voor Nieuwjaar uit, maar werd daarna geremd door een aanslepende blessure die hem maanden aan de kant hield.

UPDATE 14/07
Roma vertoont dus interesse in Danjuma, maar een transfer lijkt niet voor meteen. Sowieso kwam er nog geen concreet bod binnen bij Blauw-Zwart en volgens Corriere della Sera is de Nederlander niet eens eerste keuze in de hoofdstad. Zo staat de Spanjaard Suso bovenaan de verlanglijst. Maar zijn huidige club AC Milan verlangt naar verluidt zo'n 38 miljoen euro voor de winger en dat is vooralsnog te veel.

De Romeinen willen die prijs nu doen zakken onder meer door Gregoire Defrel op te nemen in de deal. Het is afwachten of de Milanezen ook openstaan voor zo'n constructie. Pas wanneer Milan voet bij stuk houdt en Suso niet haalbaar blijkt, zou de piste-Danjuma concreet worden.

LEES OOK: Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Is Danjuma wel klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

4
4
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

33
33
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

131
131
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

34
34
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

115
115
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

51
51
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

71
71
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

517
517
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

128
128
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

232
232
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

119
119
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

582
582
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

248
248
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

155
155
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

188
188
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

284
284
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

220
220
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

380
380
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

266
266
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

515
515
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

157
157
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1019
1019
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

824
824
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81

Meer sportnieuws