'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

door
'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

Club Brugge heeft deze zomer de kassa al flink doen rinkelen. Met de verkoop van Wesley Moraes (Aston Villa) en Stefano Denswil (Bologna) haalde het in totaal al 31 miljoen euro op en die som kan de komende weken nog flink toenemen. Zo zou er nog een volgende miljoenentransfer aan kunnen komen.


Bij Club houden ze deze zomer immers ook nog rekening met een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Arnaut Danjuma en volgens Sky Italia heeft AS Roma zich nu gemeld voor die laatste. De Romeinen zijn op zoek naar een vervanger voor de naar China vertrokken Stephan El Shaarawy en zouden in Danjuma een geschikte kandidaat zien.

Bij Roma zouden ze vermoeden dat ze met een bod tussen de 12 en 14 miljoen euro Club kunnen verleiden om zijn Nederlandse goudhaantje te laten vertrekken. Danjuma blonk vorig seizoen voor Nieuwjaar uit, maar werd daarna geremd door een aanslepende blessure die hem maanden aan de kant hield.

UPDATE 14/07
Roma vertoont dus interesse in Danjuma, maar een transfer lijkt niet voor meteen. Sowieso kwam er nog geen concreet bod binnen bij Blauw-Zwart en volgens Corriere della Sera is de Nederlander niet eens eerste keuze in de hoofdstad. Zo staat de Spanjaard Suso bovenaan de verlanglijst. Maar zijn huidige club AC Milan verlangt naar verluidt zo'n 38 miljoen euro voor de winger en dat is vooralsnog te veel.

De Romeinen willen die prijs nu doen zakken onder meer door Gregoire Defrel op te nemen in de deal. Het is afwachten of de Milanezen ook openstaan voor zo'n constructie. Pas wanneer Milan voet bij stuk houdt en Suso niet haalbaar blijkt, zou de piste-Danjuma concreet worden.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Is Danjuma wel klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

13
13
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

11
11
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

72
72
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

56
56
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

213
213
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

55
55
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

171
171
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

224
224
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

131
131
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

219
219
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

540
540
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

188
188
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

452
452
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

196
196
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

430
430
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

271
271
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

277
277
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

86
86
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

289
289
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

282
282
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

130
130
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

601
601

Meer sportnieuws