'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

door
'AC Milan kan Club Brugge miljoenentransfer bezorgen'

Club Brugge heeft deze zomer de kassa al flink doen rinkelen. Met de verkoop van Wesley Moraes (Aston Villa) en Stefano Denswil (Bologna) haalde het in totaal al 31 miljoen euro op en die som kan de komende weken nog flink toenemen. Zo zou er nog een volgende miljoenentransfer aan kunnen komen.


Bij Club houden ze deze zomer immers ook nog rekening met een mogelijk vertrek van Emmanuel Dennis en/of Arnaut Danjuma en volgens Sky Italia heeft AS Roma zich nu gemeld voor die laatste. De Romeinen zijn op zoek naar een vervanger voor de naar China vertrokken Stephan El Shaarawy en zouden in Danjuma een geschikte kandidaat zien.

Bij Roma zouden ze vermoeden dat ze met een bod tussen de 12 en 14 miljoen euro Club kunnen verleiden om zijn Nederlandse goudhaantje te laten vertrekken. Danjuma blonk vorig seizoen voor Nieuwjaar uit, maar werd daarna geremd door een aanslepende blessure die hem maanden aan de kant hield.

UPDATE 14/07
Roma vertoont dus interesse in Danjuma, maar een transfer lijkt niet voor meteen. Sowieso kwam er nog geen concreet bod binnen bij Blauw-Zwart en volgens Corriere della Sera is de Nederlander niet eens eerste keuze in de hoofdstad. Zo staat de Spanjaard Suso bovenaan de verlanglijst. Maar zijn huidige club AC Milan verlangt naar verluidt zo'n 38 miljoen euro voor de winger en dat is vooralsnog te veel.

De Romeinen willen die prijs nu doen zakken onder meer door Gregoire Defrel op te nemen in de deal. Het is afwachten of de Milanezen ook openstaan voor zo'n constructie. Pas wanneer Milan voet bij stuk houdt en Suso niet haalbaar blijkt, zou de piste-Danjuma concreet worden.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Is Danjuma wel klaar voor de stap naar een grotere competitie?

Meest recent

Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

0
0
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

54
54
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

9
9
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

110
110
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

100
100
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

159
159
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

168
168
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

280
280
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

298
298
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

259
259
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

221
221
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

99
99
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

140
140
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

218
218
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

108
108
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1019
1019
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

76
76
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

36
36
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

95
95
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

523
523
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

445
445
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

161
161
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

223
223

Meer sportnieuws