'Vermaelen niet zeker van Qatar, Anderlecht krijgt duidelijk antwoord'

893 stemmen
'Vermaelen niet zeker van Qatar, Anderlecht krijgt duidelijk antwoord'

Thomas Vermaelen blijft ondanks vermeende interesse van RSC Anderlecht en Olympiakos, op zoek naar een nieuwe club. De speler is vrij nadat zijn contract bij FC Barcelona afliep. Maar de interesse uit grote landen is zeer mager nadat de Rode Duivel de afgelopen jaren amper aan de bak kwam.


En dus begint het er meer en meer op te lijken dat de carrière van Vermaelen buiten Europa zal worden voortgezet. Zo schrijft La Dernière Heure dat de verdediger momenteel onderhandelt met Al-Arabi. De club uit Qatar, die eerder deze week nog Hamdi Harbaoui aantrok, zou Vermaelen en lucratief contract voorstellen. Er zou zelfs sprake zijn van een mondeling akkoord, maar de verdediger zou nog even bedenktijd willen.

Hoewel Vermaelen er zal wonen en leven in de nodige luxe, is Qatar immers niet meteen de meest aantrekkelijke bestemming voor zijn jonge gezinnetje. Bovendien volgt er binnen één jaar het EK. Dit zou zijn orgelpunt als Rode Duivel moeten worden, maar het is nog maar de vraag of Roberto Martinez hem blijft oproepen als hij in een minderwaardige competitie gaat spelen.

UPDATE 15u22
Vermaelen kan dus in Qatar nog een mooi pensioen gaan bijeen spelen, maar dat is niet zijn eerste keuze. Volgens Voetbal International hoopt de Rode Duivel nog steeds dat er een aanbieding uit de Premier League uit de bus komt. Deels om zijn kansen op een EK-selectie gaaf te houden, maar ook omdat vrouwlief Polly Parsons dan kan terugkeren naar haar vaderland.

Een terugkeer naar België zit er zeker niet in. Vincent Kompany zou hem nochtans gepolst hebben voor overgang naar Anderlecht, waar hij zijn taken als speler zou combineren in een rol als T2, maar daarover is Vermaelen duidelijk. "Één ding is zeker: Vermaelen heeft het Anderlecht van speler/trainer Vincent Kompany afgewezen", besluit VI.

LEES OOK: 'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Denkt u dat Vermaelen nog een plaats heeft in de Premier League?

Meest recent

Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

0
0
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

34
34
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

26
26
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

215
215
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

375
375
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

244
244
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

255
255
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

247
247
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

212
212
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

225
225
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

35
35
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

80
80
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

132
132
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

188
188
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

860
860
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

179
179
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

232
232
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

217
217
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

212
212
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

303
303
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55

Meer sportnieuws