Lokeren rondt nu ook komst oude bekende af

door
Lokeren rondt nu ook komst oude bekende af

Lokeren heeft sinds woensdag zekerheid dat het komend seizoen in 1B speelt en dat is uiteraard een grote tegenvaller voor de Waaslanders. Die zullen zich dan maar moeten versterken om zo snel mogelijk terug te keren in 1A. Met Amano, Van Damme, De Jonghe, Navarro en Hajric haalde het al enkele stevige versterkingen en ook de volgende aanwinst is onderweg.


Volgens Het Laatste Nieuws zal ook Francis N'Ganga een contract tekenen op Daknam. De 34-jarige komt over van het Cypriotische Ermis en tekent voor één jaar. Bij promotie naar de Jupiler Pro League zal die overeenkomst automatisch voor één seizoen verlengd worden. De Congolees heeft al heel wat ervaring in het Belgische voetbal, want van 2012 tot 2018 speelde hij al voor Charleroi.

UPDATE 15u39
De overgang van N'Ganga is nu ook definitief rond. Lokeren kondigt via de officiële kanalen aan dat de routinier heeft getekend op Daknam. "Het nieuwe bestuur van Sporting Lokeren heeft weer toegeslagen op de transfermarkt. N'Ganga, een 34-jarige linksback, komt transfervrij over van het Cypriotische Ermis", klinkt het op de clubwebstek. Over de verdere details van de overeenkomst wordt geen informatie vrijgegeven.

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Lokeren gaat meteen meedoen voor de titel in 1B ...

Meest recent

Vanaken heerst bij Club: ploegmaat kan ogen niet geloven

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

16
16
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

114
114
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

52
52
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

177
177
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

165
165
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

311
311
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

361
361
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

338
338
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

177
177
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

426
426
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

945
945
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

109
109
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

823
823
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

216
216
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

591
591
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

696
696
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

80
80
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

193
193
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

178
178
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

65
65
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

164
164
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

92
92
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

189
189

Meer sportnieuws