'Hongerig Club Brugge brengt bod van 3.5 miljoen uit'

1244 stemmen
'Hongerig Club Brugge brengt bod van 3.5 miljoen uit'

Club Brugge haalde deze week met Eduard Sobol zijn tweede aanwinst van de zomer in huis, maar daarmee is de koophonger nog lang niet gestild op Jan Breydel. Sowieso zal Blauw-Zwart nog een extra aanvaller aantrekken en wellicht nog wat mankracht op de vleugels. Daarnaast zou ook een nieuwe back op komst zijn.


Volgens het Franse Dernières Nouvelles d'Alsace heeft Blauw-Zwart zich immers gemeld voor Lionel Carole, een 28-jarige vleugelback van RC Strasbourg. De voormalige jeugd-international van Frankrijk heeft al een hele lijst aan clubs op zijn cv staan, maar het voorbije jaar was hij wel een vaste basisspeler in de Ligue 1.

Ook Glasgow Rangers zou geïnteresseerd zijn, maar Club zou korter op de bal spelen dan de club van coach Steven Gerrard. Zo zou al een eerste bod van 2.5 miljoen euro zijn uitgebracht, al mikt Strasbourg eerder op een som van zo'n 3.5 miljoen euro. Het verschil is dus niet zo groot, Carole zelf zou alvast openstaan voor een nieuwe uitdaging.

UPDATE 11/07
Club liet de voorbije dagen de miljoenen rollen voor onder meer David Okereke en Simon Deli, maar ook Carole bleek nog een optie voor de vice-kampioen. Volgens Footmercato bracht Blauw-Zwart inmiddels een verbeterd bod uit van 3.5 miljoen euro. Maar andermaal bleek dit onvoldoende. Strasbourg zou geweigerd hebben en liet naar verluidt verstaan dat Carole níét transfereerbaar is. Club lijkt dus verder te moeten zoeken.

LEES OOK: 'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

Heeft Club momenteel nood aan extra backs?

Meest recent

'Genk incasseert dubbele opdoffer: duo goudhaantjes weg'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

0
0
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

86
86
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend?

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

103
103
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

173
173
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

439
439
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

366
366
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

265
265
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

233
233
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

99
99
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

141
141
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

566
566
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

281
281
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

84
84
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

212
212
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

111
111
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

392
392
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

86
86
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

619
619
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

662
662
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

132
132
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

302
302
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

204
204

Meer sportnieuws