'Hongerig Club Brugge brengt bod van 3.5 miljoen uit'

1244 stemmen
'Hongerig Club Brugge brengt bod van 3.5 miljoen uit'

Club Brugge haalde deze week met Eduard Sobol zijn tweede aanwinst van de zomer in huis, maar daarmee is de koophonger nog lang niet gestild op Jan Breydel. Sowieso zal Blauw-Zwart nog een extra aanvaller aantrekken en wellicht nog wat mankracht op de vleugels. Daarnaast zou ook een nieuwe back op komst zijn.


Volgens het Franse Dernières Nouvelles d'Alsace heeft Blauw-Zwart zich immers gemeld voor Lionel Carole, een 28-jarige vleugelback van RC Strasbourg. De voormalige jeugd-international van Frankrijk heeft al een hele lijst aan clubs op zijn cv staan, maar het voorbije jaar was hij wel een vaste basisspeler in de Ligue 1.

Ook Glasgow Rangers zou geïnteresseerd zijn, maar Club zou korter op de bal spelen dan de club van coach Steven Gerrard. Zo zou al een eerste bod van 2.5 miljoen euro zijn uitgebracht, al mikt Strasbourg eerder op een som van zo'n 3.5 miljoen euro. Het verschil is dus niet zo groot, Carole zelf zou alvast openstaan voor een nieuwe uitdaging.

UPDATE 11/07
Club liet de voorbije dagen de miljoenen rollen voor onder meer David Okereke en Simon Deli, maar ook Carole bleek nog een optie voor de vice-kampioen. Volgens Footmercato bracht Blauw-Zwart inmiddels een verbeterd bod uit van 3.5 miljoen euro. Maar andermaal bleek dit onvoldoende. Strasbourg zou geweigerd hebben en liet naar verluidt verstaan dat Carole níét transfereerbaar is. Club lijkt dus verder te moeten zoeken.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Heeft Club momenteel nood aan extra backs?

Meest recent

Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

1
1
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

14
14
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

44
44
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

96
96
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

130
130
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

289
289
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

69
69
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

698
698
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

260
260
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

87
87
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

424
424
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

262
262
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

226
226
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

307
307
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

420
420
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

119
119
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

567
567
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

243
243
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1017
1017
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

238
238
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

477
477
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

57
57
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

728
728
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

268
268
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164

Meer sportnieuws