'Genk moet meteen dokken op transfersom Aidoo'

713 stemmen
'Genk moet meteen dokken op transfersom Aidoo'

KRC Genk verkocht deze zomer al Leandro Trossard voor 20 miljoen euro aan Brighton en ook Ruslan Malinovskyi zal de club wellicht weldra verlaten. Maar dat zijn niet de enige twee lucratieve transfers die Genk deze zomer zal doen. Nog voor Malinovskyi zal wellicht een andere speler voor de nodige miljoenen de club verlaten.


Ook Joseph Aidoo lijkt te zullen vertrekken. De verdediger lijkt op weg naar Celta Vigo, al zou ook Getafe zich gemeld hebben. De transfer zou Genk 8 miljoen euro opleveren. De deal werd al even geleden in de pers aangekondigd, maar op een officiële bevestiging is het nog steeds wachten.

Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd. "Ik kan geen commentaar geven op deze of gene club, maar een oplossing is nabij", stelt makelaar Patrick Mörk gerust in Expressen. "Verschillende clubs zijn geïnteresseerd, maar de transfer zal wellicht snel afgerond worden. Als alles goed gaat, zal hij straks in één van de beste competities ter wereld spelen."

UPDATE 10/07
Eenmaal het vertrek van Aidoo definitief afgerond is, mag Genk dus een aardige som bijschrijven op de jaarrekening. Al zal het ook meteen een deel van dat bedrag moeten afstaan. Bij Ghana Web weet men namelijk dat ex-club Hammarby ook nog recht heeft op een deeltje van de doorverkoopsom. Het zou gaan om zo'n 7 procent, oftewel zo'n 560.000 euro als bovenstaande transfersom correct blijkt.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Genk had Aidoo moeten proberen te houden ...

Meest recent

Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

97
97
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

32
32
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

9
9
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

69
69
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

139
139
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

195
195
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

223
223
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

45
45
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

44
44
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

88
88
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

98
98
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

82
82
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

177
177
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

280
280
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

265
265
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

344
344
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

202
202
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1025
1025
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1382
1382

Meer sportnieuws