Speler bevestigt: Anderlecht heeft alweer knappe aanwinst beet

door
Speler bevestigt: Anderlecht heeft alweer knappe aanwinst beet

RSC Anderlecht pakte groots uit met de terugkeer van Vincent Kompany, daarna viel de mercato echter even stil voor de Brusselaars. Maar daar kwam de voorbije dagen radicaal verandering in met het aantrekken van onder meer Michel Vlap en vooral Samir Nasri. De recordkampioen is echter nog lang niet klaar met zijn transferplannen.

Eerder deze week geraakte al bekend dat Paars-Wit zijn zinnen had gezet op Philippe Sandler. Deze veelbelovende Nederlandse verdediger is momenteel eigendom van Manchester City, uiteraard de ex-club van Kompany, en speelde daar ook al voor de eerste ploeg. De speler-manager kent hem dus goed en inmiddels zou het al tot een akkoord zijn gekomen met de Engelse kampioen. Volgens de Nederlandse tak van Fox Sports werd een overeenkomst gevonden over een huurbeurt van één seizoen.

UPDATE 09/07

Enkel problemen bij de medische en fysieke testen lijken Sandler nog van een transfer naar Anderlecht te houden. Maandag zouden de Brusselaars de laatste details met City hebben besproken. Het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie, de Engelsen blijven immers in hem geloven. En maandagavond gooide Sandler zelf nog wat olie op het vuur, zo deelde hij een foto van zichzelf op Brusselse bodem.

UPDATE 10/07

De transfer van Philippe Sandler naar Anderlecht lijkt nu ook echt helemaal rond te zijn. Nadat hij gisteren al liet zien dat hij in Brussel was, kwam hij nu met een nog duidelijkere Tweet. Via Twitter nam hij namelijk afscheid van Man City en zijn supporters. Nu is het dus enkel nog wachten op de officiële mededelingen van de Engelse topclub en Anderlecht.

LEES OOK: 'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

Zal hij een dragende speler worden bij Anderlecht?

Meest recent

Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

13
13
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

51
51
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

20
20
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

98
98
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

70
70
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

78
78
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

62
62
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

156
156
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

60
60
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

125
125
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1090
1090
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

59
59
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

69
69
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

470
470
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

217
217
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

117
117
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

146
146
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

132
132
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1019
1019
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

123
123
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

58
58
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

373
373
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

864
864
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

130
130

Meer sportnieuws