'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

door
'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

Standard is zonder de twijfel tot dusver de meest actieve Belgische ploeg op de transfermarkt. Het strikte al acht nieuwe spelers en lijkt daarmee op inkomend vlak zijn huiswerk grotendeels af te hebben. Aan uitgaande zijde bleef het tot dusver stil, maar daar kan er de komende weken nog één en ander gaan bewegen.

Zo zou het kunnen dat de Rouches nog hun topschutter verliezen, want Renaud Emond kan op heel wat belangstelling rekenen. De 27-jarige was de voorbije jaren nooit helemaal onomstreden op Sclessin, maar was vorig seizoen met dertien doelpunten wel topschutter van de club.

Volgens Het Laatste Nieuws trekt Galatasaray nu aan zijn mouw. De Turkse kampioen zou al navraag gedaan hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Ook twee clubs uit de Franse Ligue 1 zouden al concreet zijn. Standard zou bereid zijn mee te werken aan een transfer als er minstens 4 miljoen euro op tafel komt.

UPDATE 06/07
Emond lijkt wel stevige concurrentie te krijgen voor zijn transfer naar Galatasaray. Volgens L'Equipe azen de Turken immers ook op Radamel Falcao. De Colombiaanse goaltjesdief is ondertussen al 33, maar scoorde vorig seizoen nog vijftien keer voor een kwakkelend AS Monaco. Met ook nog passages bij Atletico Madrid en Chelsea in het verleden heeft Falcao alvast een pak meer aantrekkingskracht dan Emond, al zal daar ook een véél duurder prijskaartje aan vast hangen.

LEES OOK: 'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Denk je dat ze eerder Falcao dan Emond zullen halen?

Meest recent

Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

1
1
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

62
62
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

317
317
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

83
83
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

141
141
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

433
433
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

583
583
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

330
330
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

101
101
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

270
270
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

242
242
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

581
581
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

334
334
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

668
668
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

663
663
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

773
773
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

148
148
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1408
1408
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

780
780
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

480
480
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

398
398
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

664
664
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1054
1054

Meer sportnieuws