'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

414 stemmen
'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

Standard is zonder de twijfel tot dusver de meest actieve Belgische ploeg op de transfermarkt. Het strikte al acht nieuwe spelers en lijkt daarmee op inkomend vlak zijn huiswerk grotendeels af te hebben. Aan uitgaande zijde bleef het tot dusver stil, maar daar kan er de komende weken nog één en ander gaan bewegen.

Zo zou het kunnen dat de Rouches nog hun topschutter verliezen, want Renaud Emond kan op heel wat belangstelling rekenen. De 27-jarige was de voorbije jaren nooit helemaal onomstreden op Sclessin, maar was vorig seizoen met dertien doelpunten wel topschutter van de club.

Volgens Het Laatste Nieuws trekt Galatasaray nu aan zijn mouw. De Turkse kampioen zou al navraag gedaan hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Ook twee clubs uit de Franse Ligue 1 zouden al concreet zijn. Standard zou bereid zijn mee te werken aan een transfer als er minstens 4 miljoen euro op tafel komt.

UPDATE 06/07
Emond lijkt wel stevige concurrentie te krijgen voor zijn transfer naar Galatasaray. Volgens L'Equipe azen de Turken immers ook op Radamel Falcao. De Colombiaanse goaltjesdief is ondertussen al 33, maar scoorde vorig seizoen nog vijftien keer voor een kwakkelend AS Monaco. Met ook nog passages bij Atletico Madrid en Chelsea in het verleden heeft Falcao alvast een pak meer aantrekkingskracht dan Emond, al zal daar ook een véél duurder prijskaartje aan vast hangen.

LEES OOK: 'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Denk je dat ze eerder Falcao dan Emond zullen halen?

Meest recent

Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

4
4
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

61
61
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

50
50
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

80
80
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

68
68
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

27
27
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

52
52
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

77
77
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

64
64
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

147
147
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

281
281
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

957
957
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

217
217
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

103
103
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

214
214
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

113
113
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

303
303
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

115
115
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

595
595
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

618
618
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

442
442
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1052
1052
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

249
249
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

495
495
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws