'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

door
'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

Standard is zonder de twijfel tot dusver de meest actieve Belgische ploeg op de transfermarkt. Het strikte al acht nieuwe spelers en lijkt daarmee op inkomend vlak zijn huiswerk grotendeels af te hebben. Aan uitgaande zijde bleef het tot dusver stil, maar daar kan er de komende weken nog één en ander gaan bewegen.

Zo zou het kunnen dat de Rouches nog hun topschutter verliezen, want Renaud Emond kan op heel wat belangstelling rekenen. De 27-jarige was de voorbije jaren nooit helemaal onomstreden op Sclessin, maar was vorig seizoen met dertien doelpunten wel topschutter van de club.

Volgens Het Laatste Nieuws trekt Galatasaray nu aan zijn mouw. De Turkse kampioen zou al navraag gedaan hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Ook twee clubs uit de Franse Ligue 1 zouden al concreet zijn. Standard zou bereid zijn mee te werken aan een transfer als er minstens 4 miljoen euro op tafel komt.

UPDATE 06/07
Emond lijkt wel stevige concurrentie te krijgen voor zijn transfer naar Galatasaray. Volgens L'Equipe azen de Turken immers ook op Radamel Falcao. De Colombiaanse goaltjesdief is ondertussen al 33, maar scoorde vorig seizoen nog vijftien keer voor een kwakkelend AS Monaco. Met ook nog passages bij Atletico Madrid en Chelsea in het verleden heeft Falcao alvast een pak meer aantrekkingskracht dan Emond, al zal daar ook een véél duurder prijskaartje aan vast hangen.

Denk je dat ze eerder Falcao dan Emond zullen halen?

Meest recent

Frutos terug naar Anderlecht? De Argentijn reageert

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

12
12
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

11
11
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

39
39
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

57
57
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

139
139
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

56
56
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

334
334
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

87
87
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

181
181
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

118
118
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

189
189
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

314
314
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

167
167
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

178
178
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

38
38
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

144
144
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

82
82
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

177
177
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

96
96
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

157
157
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

242
242
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

95
95
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

47
47
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

38
38
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

192
192

Meer sportnieuws