'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

door
'Emond krijgt bijzonder zware concurrentie voor transfer'

Standard is zonder de twijfel tot dusver de meest actieve Belgische ploeg op de transfermarkt. Het strikte al acht nieuwe spelers en lijkt daarmee op inkomend vlak zijn huiswerk grotendeels af te hebben. Aan uitgaande zijde bleef het tot dusver stil, maar daar kan er de komende weken nog één en ander gaan bewegen.

Zo zou het kunnen dat de Rouches nog hun topschutter verliezen, want Renaud Emond kan op heel wat belangstelling rekenen. De 27-jarige was de voorbije jaren nooit helemaal onomstreden op Sclessin, maar was vorig seizoen met dertien doelpunten wel topschutter van de club.

Volgens Het Laatste Nieuws trekt Galatasaray nu aan zijn mouw. De Turkse kampioen zou al navraag gedaan hebben naar de voorwaarden voor een transfer. Ook twee clubs uit de Franse Ligue 1 zouden al concreet zijn. Standard zou bereid zijn mee te werken aan een transfer als er minstens 4 miljoen euro op tafel komt.

UPDATE 06/07
Emond lijkt wel stevige concurrentie te krijgen voor zijn transfer naar Galatasaray. Volgens L'Equipe azen de Turken immers ook op Radamel Falcao. De Colombiaanse goaltjesdief is ondertussen al 33, maar scoorde vorig seizoen nog vijftien keer voor een kwakkelend AS Monaco. Met ook nog passages bij Atletico Madrid en Chelsea in het verleden heeft Falcao alvast een pak meer aantrekkingskracht dan Emond, al zal daar ook een véél duurder prijskaartje aan vast hangen.

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Denk je dat ze eerder Falcao dan Emond zullen halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

11
11
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

12
12
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

168
168
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

63
63
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

63
63
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

212
212
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

57
57
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

78
78
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

130
130
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

34
34
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

157
157
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

205
205
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

73
73
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1057
1057
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

133
133
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

318
318
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

383
383
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

232
232
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

305
305
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

121
121
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

91
91
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

554
554
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

295
295

Meer sportnieuws