'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

3430 stemmen
'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

RSC Anderlecht pakte groots uit met de terugkeer van Vincent Kompany, daarna viel de mercato echter even stil voor de Brusselaars. Maar daar kwam de voorbije dagen radicaal verandering in met het aantrekken van onder meer Michel Vlap en vooral Samir Nasri. De recordkampioen is echter nog lang niet klaar met zijn transferplannen.


De bedoeling van het bestuur was om eerst een pak overbodige spelers van de hand te doen en daarna een kwaliteitsinjectie door te voeren. Maar omdat die uitgaande dossiers niet opschieten, slaat men nu al hard toe. Want ook de volgende fraaie aanwinst zou alweer op komst zijn. Eerder deze week geraakte al bekend dat Paars-Wit zijn zinnen had gezet op Philippe Sandler. Deze veelbelovende Nederlandse verdediger is momenteel eigendom van Manchester City, uiteraard de ex-club van Kompany, en speelde daar ook al voor de eerste ploeg.

De speler-manager kent hem dus goed en inmiddels zou het al tot een akkoord zijn gekomen met de Engelse kampioen. Volgens de Nederlandse tak van Fox Sports werd een overeenkomst gevonden over een huurbeurt van één seizoen. Normaal gezien zou hij maandag zijn opwachting maken bij Paars-Wit.

Indien Sandler effectief tekent betekent dat slecht nieuws voor onder meer Kara Mbodj, Bubaccar Sanneh, James Lawrence en/of Antonio Milic. Met ook nog Kompany en Sebastiaan Bornauw, zullen sowieso een aantal spelers van het genoemde viertal moeten vertrekken.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Anderlecht heeft stilaan een kampioenenploeg ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

172
172
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

243
243
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

58
58
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

162
162
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

91
91
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

75
75
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

170
170
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

265
265
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

376
376
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

559
559
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

62
62
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

351
351
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

253
253
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

384
384
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

259
259
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

180
180
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

230
230
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

178
178
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

666
666
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

54
54
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

296
296
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws