'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

3430
'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

RSC Anderlecht pakte groots uit met de terugkeer van Vincent Kompany, daarna viel de mercato echter even stil voor de Brusselaars. Maar daar kwam de voorbije dagen radicaal verandering in met het aantrekken van onder meer Michel Vlap en vooral Samir Nasri. De recordkampioen is echter nog lang niet klaar met zijn transferplannen.


De bedoeling van het bestuur was om eerst een pak overbodige spelers van de hand te doen en daarna een kwaliteitsinjectie door te voeren. Maar omdat die uitgaande dossiers niet opschieten, slaat men nu al hard toe. Want ook de volgende fraaie aanwinst zou alweer op komst zijn. Eerder deze week geraakte al bekend dat Paars-Wit zijn zinnen had gezet op Philippe Sandler. Deze veelbelovende Nederlandse verdediger is momenteel eigendom van Manchester City, uiteraard de ex-club van Kompany, en speelde daar ook al voor de eerste ploeg.

De speler-manager kent hem dus goed en inmiddels zou het al tot een akkoord zijn gekomen met de Engelse kampioen. Volgens de Nederlandse tak van Fox Sports werd een overeenkomst gevonden over een huurbeurt van één seizoen. Normaal gezien zou hij maandag zijn opwachting maken bij Paars-Wit.

Indien Sandler effectief tekent betekent dat slecht nieuws voor onder meer Kara Mbodj, Bubaccar Sanneh, James Lawrence en/of Antonio Milic. Met ook nog Kompany en Sebastiaan Bornauw, zullen sowieso een aantal spelers van het genoemde viertal moeten vertrekken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Anderlecht heeft stilaan een kampioenenploeg ...

Meest recent

Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

14
14
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

13
13
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

63
63
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

26
26
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

143
143
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

96
96
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

61
61
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

180
180
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

165
165
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

225
225
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

127
127
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

214
214
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

222
222
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

288
288
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

239
239
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

312
312
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

476
476
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

204
204
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

184
184
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

164
164
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

50
50

Meer sportnieuws