'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

3430 stemmen
'Anderlecht niet te houden: volgende aanwinst sluit maandag aan'

RSC Anderlecht pakte groots uit met de terugkeer van Vincent Kompany, daarna viel de mercato echter even stil voor de Brusselaars. Maar daar kwam de voorbije dagen radicaal verandering in met het aantrekken van onder meer Michel Vlap en vooral Samir Nasri. De recordkampioen is echter nog lang niet klaar met zijn transferplannen.


De bedoeling van het bestuur was om eerst een pak overbodige spelers van de hand te doen en daarna een kwaliteitsinjectie door te voeren. Maar omdat die uitgaande dossiers niet opschieten, slaat men nu al hard toe. Want ook de volgende fraaie aanwinst zou alweer op komst zijn. Eerder deze week geraakte al bekend dat Paars-Wit zijn zinnen had gezet op Philippe Sandler. Deze veelbelovende Nederlandse verdediger is momenteel eigendom van Manchester City, uiteraard de ex-club van Kompany, en speelde daar ook al voor de eerste ploeg.

De speler-manager kent hem dus goed en inmiddels zou het al tot een akkoord zijn gekomen met de Engelse kampioen. Volgens de Nederlandse tak van Fox Sports werd een overeenkomst gevonden over een huurbeurt van één seizoen. Normaal gezien zou hij maandag zijn opwachting maken bij Paars-Wit.

Indien Sandler effectief tekent betekent dat slecht nieuws voor onder meer Kara Mbodj, Bubaccar Sanneh, James Lawrence en/of Antonio Milic. Met ook nog Kompany en Sebastiaan Bornauw, zullen sowieso een aantal spelers van het genoemde viertal moeten vertrekken.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Anderlecht heeft stilaan een kampioenenploeg ...

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

1
1
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

53
53
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

111
111
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

33
33
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

112
112
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

127
127
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

87
87
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

352
352
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

484
484
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

204
204
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

276
276
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

277
277
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

533
533
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

310
310
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws