'Klopp slaat met vuist op tafel en zet zinnen op Real-speler'

door
'Klopp slaat met vuist op tafel en zet zinnen op Real-speler'

Liverpool FC won afgelopen seizoen natuurlijk de Champions League, maar de Premier League-titel ging nipt aan hun neus voorbij. Daarom wil trainer Jürgen Klopp zijn basisformatie nog verder gaan versterken. Onder meer een creatieve middenvelder is gewenst.


En volgens diverse Spaanse media heeft de Duitser op tafel geklopt bij het bestuur. Zo worden de pijlen naar verluidt gericht op Dani Ceballos van Real Madrid. Volgens het Spaanse Marca is Liverpool echter niet de enige club op de markt voor de jonge Spanjaard: ook Arsenal en Tottenham Hotspur worden namelijk genoemd.

Een transfer van Ceballos lijkt alvast aangewezen, de terugkeer van Zidane is immers geen goed teken. In het seizoen 2017/2018 kwam de 22-jarige technicus tot slechts vier schamele optredens onder de Franse coach, ook de voorbije maanden kwam hij amper in actie.

De belofte-international, die zijn ploeg aan de Europese titel hielp, zou dan ook wel heil zien in een transfer, uit angst voor een nieuw verloren seizoen in Bernabeú. Real zou mee willen werken, maar met als voorwaarde dat het een terugkoopclausule in handen krijgt.

LEES OOK: Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

Liverpool heeft momenteel een sterkere selectie dan Real ...

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

129
129
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

36
36
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

29
29
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

225
225
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

331
331
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

275
275
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

385
385
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

628
628
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

759
759
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

489
489
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1198
1198
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

771
771
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

445
445
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1106
1106
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

133
133
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

225
225
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

152
152
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

669
669
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

444
444
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

41
41
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

922
922
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1511
1511

Meer sportnieuws