'Internazionale wil versterking halen bij Club Brugge'

door
'Internazionale wil versterking halen bij Club Brugge'

Club Brugge speelde met Wesley Moraes al één sterkhouder kwijt en ziet eerstdaags wellicht ook Stefano Denswil vertrekken. Maar er is nog een smaakmaker die deze zomer mogelijk andere oorden opzoekt. Arnaut Danjuma is immers razend ambitieus en de interesse in de winger neemt zienderogen toe.


Voetbal International weet nu dat Southampton ook de nodige interesse heeft in de flankspeler. Hij lijkt zo stilaan onhoudbaar te worden voor Club Brugge, want eerder raakte al bekend dat AC Milan, Tottenham en Stade Rennes de international van Nederland in het vizier hadden. De speler zelf, die een jaar geleden voor één miljoen euro overkwam van NEC, wil alvast een volgende stap in zijn carrière zetten.

UPDATE 03/07
Voorlopig kwam er nog geen enkel concreet bod binnen bij Club Brugge, maar de belangstelling in Danjuma wordt groter en groter. Volgens bovengenoemde bron zou ook Internazionale zijn situatie aan het monitoren zijn. De Milanezen zouden al geïnformeerd hebben naar de voorwaarden, maar zijn tot dusver nog niet concreet.

De 22-jarige aanvaller ziet de interesse in ieder geval graag toenemen. Danjuma wil volgende zomer immers mee naar het EK met Nederland en een club in een grotere competitie zouden zijn kansen op een selectie doen toenemen. Maar dan is het wel noodzakelijk dat hij voldoende speelminuten zijn. Daarom zal hij zijn tijd nemen om de aanbiedingen te bestuderen en zijn nieuwe club zorgvuldig kiezen.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club moet er alles aan doen om Danjuma te houden ...

Meest recent

'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

4
4
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

61
61
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

70
70
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

54
54
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

20
20
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

208
208
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

117
117
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

182
182
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

479
479
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

129
129
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

94
94
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

229
229
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

58
58
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

70
70
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

66
66
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

195
195
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

111
111
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

696
696
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

146
146
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

529
529
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

683
683
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

91
91
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

176
176

Meer sportnieuws