Messi haalt keihard uit: "Overduidelijk theater"

door
Messi haalt keihard uit:

Het is Lionel Messi andermaal niet gelukt om een grote vis te vangen met zijn Argentinië. Dinsdagnacht sneuvelde hij en zijn land in de halve finales van de Copa America. De Argentijnen speelden zeker geen slechte wedstrijd, maar een efficiënt Brazilië haalde het uiteindelijk met 2-0.


Al had die score er volgens Messi helemaal anders moeten uitzien. Zo haalde de superster van FC Barcelona achteraf keihard uit naar de wedstrijdleiding. "Zij kregen alle overtredingen mee. Waar wij een kaart kregen, kregen zij er geen. Overduidelijk theater werd niet gezien door de VAR. Ik word tijdens dit toernooi weleens moe van overtredingen en penalty's waarbij niet gezien wordt dat er weinig aan de hand is. Vandaag zag de VAR het ook niet. Het is geen excuus, maar ik hoop wel dat de federatie ernaar gaat kijken", werd hij geciteerd door VI.

Meteen na de uitschakeling weerklonken al geruchten over een mogelijk pensioen bij de nationale ploeg, maar dat lijkt er voorlopig niet in te zitten. "Ik heb veel respect voor mijn teamgenoten. Ze hebben het geweldig gedaan, een grote opoffering gedaan. Ze hebben laten zien dat ze voor dit land willen vechten. Dit is een begin. Dit is de toekomst van Argentinië en ik heb er alle vertrouwen in dat we zullen blijven groeien. Als ik ze kan helpen, dan doe ik dat."

LEES OOK: Zorgen bij fans: Messi overweegt drastische beslissing

Argentinië had een finaleplaats verdiend ...

Meest recent

'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

58
58
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

83
83
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

68
68
Vanaken doet boekje open over 'concurrent' De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

91
91
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

40
40
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

496
496
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

169
169
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

31
31
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

210
210
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

556
556
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

321
321
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

337
337
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

168
168
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

368
368
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

113
113
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

743
743
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

472
472
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

59
59
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

332
332
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

90
90
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

201
201
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

229
229
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

171
171
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

88
88
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

64
64

Meer sportnieuws