Vlap reageert eerste keer op transfer naar Anderlecht

1034 stemmen
Vlap reageert eerste keer op transfer naar Anderlecht

De terugkeer van Vincent Kompany overtreffen zal Anderlecht deze zomer niet lukken, maar ook de tweede grote aanwinst mag gezien worden. Dinsdag bereikten de Brusselaars immers een akkoord over de komst van Michel Vlap. De spelmaker wordt voor 7 tot 8 miljoen euro overgenomen van sc Heerenveen.


Deze transfer hing al enkele weken in de lucht, maar Vlap is tevreden dat nu ook alles in kannen en kruiken is. Bij Leeuwarder Courant reageerde hij een eerste keer. "Echt fantastisch. Uit de gesprekken met Anderlecht werd voor mij duidelijk dat ze me écht graag wilden hebben", klonk het enthousiast.

Voor Vlap zal het wel aanpassen worden. Hij speelt immers al vanaf toen hij vijf jaar was bij Heerenveen. "Om mijn thuis en de club te verlaten – daar heb ik het wel een beetje moeilijk mee. Maar aan de andere kant: Anderlecht is voor mij een uitdaging die ik móet aangaan. Ik weet dat ik het in me heb om daar te slagen. Ik wil er dus vol voor gaan."

In ieder geval is de Nederlander blij dat het hele circus rond zijn transfer voorbij is. Want de voorbije weken waren niet bepaald gezellig voor de 22-jarige. "Het ging van hot naar her, er leek maar geen einde aan te komen. Ik moet zeggen: dat vond ik erg lastig. Dit was ook de eerste keer dat ik zoiets meemaakte."

LEES OOK: KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

Denkt u dat Vlap er meteen zal staan bij RSCA?

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

25
25
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

28
28
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

217
217
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

204
204
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

62
62
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

134
134
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

114
114
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

264
264
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

214
214
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

73
73
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

146
146
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

258
258
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

271
271
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

461
461
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

344
344
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

251
251
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

456
456
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

270
270
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

271
271
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

599
599
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

334
334
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

489
489
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

134
134

Meer sportnieuws