'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

door
'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

Lionel Messi is er andermaal niet geslaagd om een grote prijs te winnen met zijn Argentinië. De Albiceleste sneuvelden dinsdagnacht in de Copa America, door in de halve finales met 2-0 te verliezen van gastland Brazilië. En dat heeft mogelijk zware gevolgen voor het carrièreverloop van Messi.


De superster van FC Barcelona speelde een vrij matig tornooi en begon ook zwak aan de partij tegen de Brazilianen. Maar eenmaal zijn land op achterstand kwam, stond de echte Messi plots op. Hij vormde een constante dreiging en raakte onder meer paal en lat. Daarnaast deelde hij ook enkele fraaie voorzetten uit, maar die werden telkens gemist of gered. En toen Brazilië er in de tweede helft 2-0 van maakte, liet ook Messi het hangen.

Wederom geen prijs dus voor zijn Argentinië, dat al sinds 1993 op zoek is naar een nieuwe hoofdvogel. En volgens The Daily Star zou dat wel eens kunnen leiden tot het pensioen van Messi als international. Dat hing al meermaals in de lucht, maar telkens kwam de aanvaller daar op terug. Nu is hij echter al 32 jaar en alle lange internationale verplaatsingen worden een steeds zwaardere opgave.

Al heeft Messi één belangrijke reden om minstens nog een jaartje door te gaan met de nationale ploeg. In 2020 wordt de nieuwste editie van de Copa America immers georganiseerd in Colombia en ... zijn geboorteland. En voor eigen volk zal hij toch nog één keertje willen schitteren?

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Zou u het begrijpen als Messi stopt met de nationale ploeg?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

9
9
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

12
12
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

42
42
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

56
56
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

79
79
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

46
46
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

164
164
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

383
383
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

78
78
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

170
170
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

270
270
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

88
88
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

264
264
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

495
495
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

148
148
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

111
111
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

535
535
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

257
257
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77

Meer sportnieuws