'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

door
'Messi overweegt drastisch in te grijpen na nieuwe blamage'

Lionel Messi is er andermaal niet geslaagd om een grote prijs te winnen met zijn Argentinië. De Albiceleste sneuvelden dinsdagnacht in de Copa America, door in de halve finales met 2-0 te verliezen van gastland Brazilië. En dat heeft mogelijk zware gevolgen voor het carrièreverloop van Messi.


De superster van FC Barcelona speelde een vrij matig tornooi en begon ook zwak aan de partij tegen de Brazilianen. Maar eenmaal zijn land op achterstand kwam, stond de echte Messi plots op. Hij vormde een constante dreiging en raakte onder meer paal en lat. Daarnaast deelde hij ook enkele fraaie voorzetten uit, maar die werden telkens gemist of gered. En toen Brazilië er in de tweede helft 2-0 van maakte, liet ook Messi het hangen.

Wederom geen prijs dus voor zijn Argentinië, dat al sinds 1993 op zoek is naar een nieuwe hoofdvogel. En volgens The Daily Star zou dat wel eens kunnen leiden tot het pensioen van Messi als international. Dat hing al meermaals in de lucht, maar telkens kwam de aanvaller daar op terug. Nu is hij echter al 32 jaar en alle lange internationale verplaatsingen worden een steeds zwaardere opgave.

Al heeft Messi één belangrijke reden om minstens nog een jaartje door te gaan met de nationale ploeg. In 2020 wordt de nieuwste editie van de Copa America immers georganiseerd in Colombia en ... zijn geboorteland. En voor eigen volk zal hij toch nog één keertje willen schitteren?

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Zou u het begrijpen als Messi stopt met de nationale ploeg?

Meest recent

Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

1
1
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

61
61
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

142
142
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

26
26
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

121
121
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

125
125
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

54
54
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

124
124
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

47
47
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

121
121
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

160
160
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

230
230
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

351
351
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

141
141
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

73
73
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

203
203
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

179
179
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

100
100
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

416
416
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

168
168
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

232
232
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

173
173
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

91
91
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

232
232

Meer sportnieuws