'Transfersoap rond Raman wordt almaar absurder'

door
'Transfersoap rond Raman wordt almaar absurder'

De laatste weken werd in de Duitse media veelvuldig bericht gemaakt over de transfer van Benito Raman richting Schalke 04. De Belgische aanvaller zou volgend seizoen bij de Königsblauen gaan spelen, en Schalke telde zogezegd negen miljoen euro neer voor Raman. 


De sportief directeur van de huidige club van Benito Raman, Lutz Pfannenstiel, ontkende vandaag de berichtgeving omtrent de aanvaller. "Er is helemaal geen sprake van een akkoord. De stand van zaken is dat we Benito hier verwachten voor de eerste training. Benito heeft hier nog een contract tot 2022", aldus Pfannenstiel.  

Ook de voorzitter van Fortuna Düsseldorf voegde er nog enkele statements aan toe: "Een transfer kan er alleen komen als Benito een transferverzoek indient en we voor hem een correcte prijs zouden krijgen. Er wordt gesproken over negen miljoen euro, en dat is een bedrag dat totaal niet in de lijn ligt met zijn marktwaarde". 

UPDATE 27/06

Het transferdossier rond Benito Raman, Fortuna Düsseldorf en Schalke 04 wordt steeds absurder. Volgens Het Belang van Limburg heeft Düsseldorf vorig weekend een bod van 10 miljoen euro ontvangen van Schalke, dat de club ook aanvaardde. Maar volgens de krant heeft de club van Raman zich nadien nog bedacht waardoor de onderhandelingen nog steeds lopen. Raman zelf wil graag de club verlaten om een sportieve stap omhoog te kunnen zetten. Deze transfersoap wordt ongetwijfeld nog vervolgd. 

LEES OOK: Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Is Schalke een goede club voor Raman?

Meest recent

Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

21
21
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

29
29
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

49
49
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

92
92
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

24
24
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

131
131
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

144
144
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

42
42
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

577
577
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

152
152
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

276
276
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

56
56
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

206
206
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

382
382
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

137
137
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

371
371
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

261
261
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

627
627
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1424
1424
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

154
154
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

592
592
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

529
529

Meer sportnieuws