'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

2317 stemmen
'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

Radja Nainggolan moest zowat een jaar geleden na een lange soap zijn geliefde AS Roma verlaten om bij Internazionale aan de slag te gaan. Die overgang werd echter niet meteen een succes, want de ex-Rode Duivel kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na amper een jaar en een trainerswissel zou Il Ninja alweer mogen vertrekken.

Antonio Conte zou het niet zien zitten in Nainggolan en liever een andere dynamische middenvelder aan zijn selectie toevoegen. Zo zou Inter azen op Nicolo Barella (Cagliari), maar Corriere della Sera lanceert vandaag een wel zeer opvallend gerucht. Zo zou Conte zeer graag Arturo Vidal naar Milaan halen en dat heeft ook gevolgen voor Nainggolan.

Barça zal immers niet geneigd zijn om Vidal zomaar te laten vertrekken en daarom zou Inter bereid zijn om Nainggolan in ruil naar het Camp Nou te sturen. Op die manier heeft Barça meteen een vervanger beet. Als de Catalanen die deal zouden zien zitten, kan Nainggolan dus een wel zeer spraakmakende transfer maken.

UPDATE 26/06

Het was best een verrassend gerucht: Nainggolan zou straks zomaar eens voor FC Barcelona kunnen spelen. De grote drijfveer in het verhaal is dan wel Inter Milan, die graag Arturo Vidal zouden overnemen, maar de Spaanse topclub lijkt allesbehalve weigerachtig te staan tegenover een deal. Tuttomercatoweb meldt namelijk dat zowel Inter als Barça concreet werk maken van een constructie die beide spelers van club zouden doen wisselen.

De Blaugrana zouden namelijk kunnen profiteren door het feit dat het salaris van Nainggolan de helft lager is dan dat van Vidal. Dat zou dan weer ruimte vrijmaken voor andere topaankopen, à la Neymar. Of het daardoor ook werkelijk tot een overeenkomst zal komen, valt echter nog af te wachten.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Trekt Nainggolan straks naar Barça?

Meest recent

Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

20
20
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

22
22
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

181
181
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

435
435
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

165
165
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

224
224
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

69
69
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

692
692
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

410
410
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

122
122
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

392
392
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

456
456
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

66
66
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

94
94
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

168
168
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

451
451
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

443
443
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

153
153
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

581
581
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

130
130
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

143
143

Meer sportnieuws