'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

2317 stemmen
'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

Radja Nainggolan moest zowat een jaar geleden na een lange soap zijn geliefde AS Roma verlaten om bij Internazionale aan de slag te gaan. Die overgang werd echter niet meteen een succes, want de ex-Rode Duivel kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na amper een jaar en een trainerswissel zou Il Ninja alweer mogen vertrekken.

Antonio Conte zou het niet zien zitten in Nainggolan en liever een andere dynamische middenvelder aan zijn selectie toevoegen. Zo zou Inter azen op Nicolo Barella (Cagliari), maar Corriere della Sera lanceert vandaag een wel zeer opvallend gerucht. Zo zou Conte zeer graag Arturo Vidal naar Milaan halen en dat heeft ook gevolgen voor Nainggolan.

Barça zal immers niet geneigd zijn om Vidal zomaar te laten vertrekken en daarom zou Inter bereid zijn om Nainggolan in ruil naar het Camp Nou te sturen. Op die manier heeft Barça meteen een vervanger beet. Als de Catalanen die deal zouden zien zitten, kan Nainggolan dus een wel zeer spraakmakende transfer maken.

UPDATE 26/06

Het was best een verrassend gerucht: Nainggolan zou straks zomaar eens voor FC Barcelona kunnen spelen. De grote drijfveer in het verhaal is dan wel Inter Milan, die graag Arturo Vidal zouden overnemen, maar de Spaanse topclub lijkt allesbehalve weigerachtig te staan tegenover een deal. Tuttomercatoweb meldt namelijk dat zowel Inter als Barça concreet werk maken van een constructie die beide spelers van club zouden doen wisselen.

De Blaugrana zouden namelijk kunnen profiteren door het feit dat het salaris van Nainggolan de helft lager is dan dat van Vidal. Dat zou dan weer ruimte vrijmaken voor andere topaankopen, à la Neymar. Of het daardoor ook werkelijk tot een overeenkomst zal komen, valt echter nog af te wachten.

LEES OOK: Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

🚀

Trekt Nainggolan straks naar Barça?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

15
15
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

98
98
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

83
83
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

171
171
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

168
168
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

333
333
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

326
326
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

98
98
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

375
375
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws