'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

2317 stemmen
'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

Radja Nainggolan moest zowat een jaar geleden na een lange soap zijn geliefde AS Roma verlaten om bij Internazionale aan de slag te gaan. Die overgang werd echter niet meteen een succes, want de ex-Rode Duivel kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na amper een jaar en een trainerswissel zou Il Ninja alweer mogen vertrekken.

Antonio Conte zou het niet zien zitten in Nainggolan en liever een andere dynamische middenvelder aan zijn selectie toevoegen. Zo zou Inter azen op Nicolo Barella (Cagliari), maar Corriere della Sera lanceert vandaag een wel zeer opvallend gerucht. Zo zou Conte zeer graag Arturo Vidal naar Milaan halen en dat heeft ook gevolgen voor Nainggolan.

Barça zal immers niet geneigd zijn om Vidal zomaar te laten vertrekken en daarom zou Inter bereid zijn om Nainggolan in ruil naar het Camp Nou te sturen. Op die manier heeft Barça meteen een vervanger beet. Als de Catalanen die deal zouden zien zitten, kan Nainggolan dus een wel zeer spraakmakende transfer maken.

UPDATE 26/06

Het was best een verrassend gerucht: Nainggolan zou straks zomaar eens voor FC Barcelona kunnen spelen. De grote drijfveer in het verhaal is dan wel Inter Milan, die graag Arturo Vidal zouden overnemen, maar de Spaanse topclub lijkt allesbehalve weigerachtig te staan tegenover een deal. Tuttomercatoweb meldt namelijk dat zowel Inter als Barça concreet werk maken van een constructie die beide spelers van club zouden doen wisselen.

De Blaugrana zouden namelijk kunnen profiteren door het feit dat het salaris van Nainggolan de helft lager is dan dat van Vidal. Dat zou dan weer ruimte vrijmaken voor andere topaankopen, à la Neymar. Of het daardoor ook werkelijk tot een overeenkomst zal komen, valt echter nog af te wachten.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Trekt Nainggolan straks naar Barça?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

12
12
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

210
210
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

67
67
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

37
37
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

75
75
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

27
27
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

103
103
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

104
104
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

77
77
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

399
399
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

355
355
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

393
393
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

235
235
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

671
671
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

492
492
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

348
348
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

450
450
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

239
239
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

292
292

Meer sportnieuws