'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

door
'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

Radja Nainggolan moest zowat een jaar geleden na een lange soap zijn geliefde AS Roma verlaten om bij Internazionale aan de slag te gaan. Die overgang werd echter niet meteen een succes, want de ex-Rode Duivel kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na amper een jaar en een trainerswissel zou Il Ninja alweer mogen vertrekken.

Antonio Conte zou het niet zien zitten in Nainggolan en liever een andere dynamische middenvelder aan zijn selectie toevoegen. Zo zou Inter azen op Nicolo Barella (Cagliari), maar Corriere della Sera lanceert vandaag een wel zeer opvallend gerucht. Zo zou Conte zeer graag Arturo Vidal naar Milaan halen en dat heeft ook gevolgen voor Nainggolan.

Barça zal immers niet geneigd zijn om Vidal zomaar te laten vertrekken en daarom zou Inter bereid zijn om Nainggolan in ruil naar het Camp Nou te sturen. Op die manier heeft Barça meteen een vervanger beet. Als de Catalanen die deal zouden zien zitten, kan Nainggolan dus een wel zeer spraakmakende transfer maken.

UPDATE 26/06

Het was best een verrassend gerucht: Nainggolan zou straks zomaar eens voor FC Barcelona kunnen spelen. De grote drijfveer in het verhaal is dan wel Inter Milan, die graag Arturo Vidal zouden overnemen, maar de Spaanse topclub lijkt allesbehalve weigerachtig te staan tegenover een deal. Tuttomercatoweb meldt namelijk dat zowel Inter als Barça concreet werk maken van een constructie die beide spelers van club zouden doen wisselen.

De Blaugrana zouden namelijk kunnen profiteren door het feit dat het salaris van Nainggolan de helft lager is dan dat van Vidal. Dat zou dan weer ruimte vrijmaken voor andere topaankopen, à la Neymar. Of het daardoor ook werkelijk tot een overeenkomst zal komen, valt echter nog af te wachten.

LEES OOK: Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

🚀

Trekt Nainggolan straks naar Barça?

Meest recent

Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

0
0
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

8
8
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

195
195
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

93
93
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

66
66
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

137
137
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

22
22
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

311
311
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

66
66
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

182
182
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

246
246
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

387
387
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

43
43
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

283
283
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

53
53
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

111
111
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

97
97
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

241
241
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

328
328
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1235
1235
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63

Meer sportnieuws