'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

door
'FC Barcelona maakt ruimte vrij met komst Nainggolan'

Radja Nainggolan moest zowat een jaar geleden na een lange soap zijn geliefde AS Roma verlaten om bij Internazionale aan de slag te gaan. Die overgang werd echter niet meteen een succes, want de ex-Rode Duivel kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na amper een jaar en een trainerswissel zou Il Ninja alweer mogen vertrekken.

Antonio Conte zou het niet zien zitten in Nainggolan en liever een andere dynamische middenvelder aan zijn selectie toevoegen. Zo zou Inter azen op Nicolo Barella (Cagliari), maar Corriere della Sera lanceert vandaag een wel zeer opvallend gerucht. Zo zou Conte zeer graag Arturo Vidal naar Milaan halen en dat heeft ook gevolgen voor Nainggolan.

Barça zal immers niet geneigd zijn om Vidal zomaar te laten vertrekken en daarom zou Inter bereid zijn om Nainggolan in ruil naar het Camp Nou te sturen. Op die manier heeft Barça meteen een vervanger beet. Als de Catalanen die deal zouden zien zitten, kan Nainggolan dus een wel zeer spraakmakende transfer maken.

UPDATE 26/06

Het was best een verrassend gerucht: Nainggolan zou straks zomaar eens voor FC Barcelona kunnen spelen. De grote drijfveer in het verhaal is dan wel Inter Milan, die graag Arturo Vidal zouden overnemen, maar de Spaanse topclub lijkt allesbehalve weigerachtig te staan tegenover een deal. Tuttomercatoweb meldt namelijk dat zowel Inter als Barça concreet werk maken van een constructie die beide spelers van club zouden doen wisselen.

De Blaugrana zouden namelijk kunnen profiteren door het feit dat het salaris van Nainggolan de helft lager is dan dat van Vidal. Dat zou dan weer ruimte vrijmaken voor andere topaankopen, à la Neymar. Of het daardoor ook werkelijk tot een overeenkomst zal komen, valt echter nog af te wachten.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Trekt Nainggolan straks naar Barça?

Meest recent

Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

3
3
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

151
151
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

93
93
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

85
85
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

201
201
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

242
242
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

227
227
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

536
536
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

231
231
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

319
319
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

385
385
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

531
531
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

49
49
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

101
101
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

341
341
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

73
73
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

318
318
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

258
258
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

635
635
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

400
400
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

174
174
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

210
210
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

238
238
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

449
449
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

463
463

Meer sportnieuws