'Anderlecht heeft deal over topaanwinst quasi beet'

925 stemmen
'Anderlecht heeft deal over topaanwinst quasi beet'

Dinsdagnamiddag om 15u stelt RSC Anderlecht Vincent Kompany officieel voor als speler-trainer van de recordkampioen. Het terughalen van de Rode Duivel was een heuse transferstunt, maar sindsdien was het redelijk stil aan het front. Al zou daar weldra verandering in komen.


Zo drukt Paars-Wit momenteel serieus door voor de komst van Michel Vlap. De Nederlandse spelmaker staat al een hele poos op de Brusselse verlanglijst, maar er wordt maar geen akkoord gevonden met zijn huidige werkgever sc Heerenveen. Even leek RSCA zich zelfs terug te trekken uit het dossier, momenteel onderhandelen Michael Verschueren en Frank Arnesen weer volop voor de komst van de Nederlander.

Volgens Het Laatste Nieuws werd het bod de laatste dagen verhoogd tot vijf miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Heerenveen ging echter nog niet akkoord en mikt op een vaste som van zo'n 8 miljoen euro. Dat bedrag lijkt te veel voor Anderlecht, maar de club geeft nog niet op. Er wordt overigens verwacht dat men met Vlap snel rond zal zijn wat betreft de persoonlijke voorwaarden.

UPDATE 08u36
Het heeft er momenteel alle schijn van dat Vlap de volgende topaankoop zal worden na Kompany. Ook in de Nederlandse pers wordt volop melding gemaakt van een nakend akkoord. Bij de Leeuwarder Courant schrijft men dat beide clubs erg dicht bij een akkoord staan. Ook bij AD verwacht men dat de deal snel in orde komt. Het verschil tussen vraag en aanbod zou zienderogen vervagen, de komst van Vlap lijkt dus een kwestie van tijd.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Anderlecht gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

55
55
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

94
94
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

84
84
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

112
112
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

130
130
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

291
291
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

469
469
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

228
228
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

574
574
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

368
368
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

195
195
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

541
541
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws