'Anderlecht heeft deal over topaanwinst quasi beet'

door
'Anderlecht heeft deal over topaanwinst quasi beet'

Dinsdagnamiddag om 15u stelt RSC Anderlecht Vincent Kompany officieel voor als speler-trainer van de recordkampioen. Het terughalen van de Rode Duivel was een heuse transferstunt, maar sindsdien was het redelijk stil aan het front. Al zou daar weldra verandering in komen.


Zo drukt Paars-Wit momenteel serieus door voor de komst van Michel Vlap. De Nederlandse spelmaker staat al een hele poos op de Brusselse verlanglijst, maar er wordt maar geen akkoord gevonden met zijn huidige werkgever sc Heerenveen. Even leek RSCA zich zelfs terug te trekken uit het dossier, momenteel onderhandelen Michael Verschueren en Frank Arnesen weer volop voor de komst van de Nederlander.

Volgens Het Laatste Nieuws werd het bod de laatste dagen verhoogd tot vijf miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Heerenveen ging echter nog niet akkoord en mikt op een vaste som van zo'n 8 miljoen euro. Dat bedrag lijkt te veel voor Anderlecht, maar de club geeft nog niet op. Er wordt overigens verwacht dat men met Vlap snel rond zal zijn wat betreft de persoonlijke voorwaarden.

UPDATE 08u36
Het heeft er momenteel alle schijn van dat Vlap de volgende topaankoop zal worden na Kompany. Ook in de Nederlandse pers wordt volop melding gemaakt van een nakend akkoord. Bij de Leeuwarder Courant schrijft men dat beide clubs erg dicht bij een akkoord staan. Ook bij AD verwacht men dat de deal snel in orde komt. Het verschil tussen vraag en aanbod zou zienderogen vervagen, de komst van Vlap lijkt dus een kwestie van tijd.

LEES OOK: Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Anderlecht gaat volgend seizoen weer meedoen voor de titel ...

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

3
3
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

33
33
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

19
19
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

100
100
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

117
117
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

33
33
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

78
78
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

279
279
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

45
45
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

201
201
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

185
185
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

72
72
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

23
23
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

67
67
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

188
188
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

96
96
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

384
384
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws