TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht klaar om toe te slaan, De Ligt heeft gekozen'

Het seizoen 2018-2019 zit erop en de voorbereiding op de komende jaargang draait inmiddels alweer op volle toeren. Zowat alle clubs in binnen- en buitenland zijn momenteel druk bezig met het versterken van hun ploeg en het van de hand doen van (overbodige) spelers. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het lijkt er steeds meer op dat Marvelous Nakamba deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge. De interesse in de middenvelder neemt alvast toe. Naast verschillende Engelse en Italiaanse clubs, zou nu ook Galatasaray in de markt zijn voor de Zimbabwaan. Door deze toenemende belangstelling mag Club rekenen op de nodige miljoenen. Belofte Rik De Kuyffer trok overigens naar Lommel SK. 

RSC Anderlecht werkt hard aan de nodige versterking. Volgens Fussballtransfers zou Anderlecht immers alsnog Michel Vlap binnenhalen. De offensieve middenvelder zou zelfs al zondag voorgesteld kunnen worden. De Nederlander laat alvast verstaan dat hij openstaat voor een verhuis naar Brussel. Sterke man Michael Verschueren bevestigde overigens dat de club bijna klaar is om toe te slaan op de mercato.

KRC Genk blijft werk maken van versterking voor het middenveld. Media in Tsjechië melden dat de Limburgers een bod van zes miljoen euro hebben neergelegd voor Patrik Hrosovsky en Viktoria Plzen wil dat op één voorwaarde aanvaarden. Het wil de middenvelder houden voor één wedstrijd in de voorronde van de Champions League. Dat zou dan weer een struikelblok zijn voor Racing. Joseph Aidoo blijft dan weer in beeld bij het Spaanse Celta de Vigo.

Royal Antwerp FC heeft één van zijn winteraanwinsten alweer laten vertrekken. Middenveld David Simao werd zoals verwacht verpatst aan het Griekse AEK Athene. Ook Sambou Yatabaré zou deze zomer nog kunnen vertrekken, hij zou een interessante aanbieding op zak hebben.

Zulte Waregem heeft zich versterkt met Cameron Humphreys. De 20-jarige verdediger komt immers over van het grote Manchester City, waar hij in de jeugdploegen toch aardige dingen liet zien. Nu tekent hij voor drie seizoenen in het Regenboogstadion.

BUITENLAND
Matthijs de Ligt vertrekt deze zomer bij Ajax en kan bij zowat elke Europese topclub terecht. Maar volgens Sky Italia lijkt zijn toekomst nu in Italië te liggen. De voorbije dagen nam De Ligt een welverdiende rustperiode waarin hij alles op een rijtje kon zetten. Uiteindelijk zou hij beslist hebben dat Juventus zijn nieuwe club moet worden. De Oude Dame zou minstens zo'n 70 miljoen euro voor hem betalen aan Ajax, al moet er wel nog een persoonlijk akkoord gevonden worden.

Momenteel ligt hij in conflict met zijn Chinese club Dalian Yifang, maar Yannick Carrasco zou dan kunnen terugkeren naar Europa. Ook een terugkeer naar La Liga zou immers tot de mogelijkheden behoren voor Carrasco. De Rode Duivel was er al actief van 2015 tot januari 2018 bij Atletico Madrid en nu wil FC Sevilla hem naar Spanje terughalen. Dat schrijft Estadio Deportivo.

LEES OOK: Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

Sevilla zou een ideale club zijn voor Carrasco ...

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

24
24
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

19
19
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

36
36
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

183
183
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

79
79
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

116
116
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

194
194
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

122
122
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

82
82
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

275
275
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

910
910
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

351
351
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

488
488
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

399
399
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

733
733
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

213
213
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

271
271
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

545
545
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

290
290

Meer sportnieuws