'Eindelijk doorbraak in transferdossier van Romelu Lukaku'

door
'Eindelijk doorbraak in transferdossier van Romelu Lukaku'

Dat Romelu Lukaku bij Manchester United niet langer in de plannen van manager Ole Gunnar Solksjaer past is al langer bekend, dat zijn vermoedelijke bestemming Inter Milaan wordt ook. De transfer sleept echter al weken aan, al kan er weldra eindelijk een doorbraak verwacht worden.


Volgens The Sun bereikte de topschutter van de Rode Duivels namelijk een persoonlijk akkoord met de Nerazzurri, Lukaku zou in Milaan zo een 200.000 euro per week gaan opstrijken. Iets minder dan wat hij dit seizoen op Old Trafford zou verdienen, al verzacht het vooruitzicht op meer speelminuten en een samenwerking met coach Antono Conte de pijn. United zelf wenst wel de som die het twee jaar geleden voor de spits neertelde bij Everton te recupereren.

Inter moet dus 85 miljoen euro op tafel leggen, maar ook daar wordt volgens de Engelse krant werk van gemaakt. Zoals geweten moeten de Italianen eerst verlost geraken van huidige spits Mauro Icardi, een dossier waar binnenkort schot in zal geraken wanneer de spitsencarrousel op gang komt. Atlético Madrid zou als vervanger van Antoine Griezmann namelijk Paulo Dybala van Juventus op het oog hebben, die dan vervolgens Icardi in huis zouden halen en zo de weg vrijmaken voor Lukaku.

LEES OOK: Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Als ik één spits van dit viertal moest kiezen koos ik voor ...

Meest recent

‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

16
16
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

237
237
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

82
82
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

136
136
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

27
27
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

35
35
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

69
69
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

36
36
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

167
167
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

195
195
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

82
82
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

122
122
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

65
65
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

215
215
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

215
215
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

173
173
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

197
197
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

240
240
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

288
288
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

132
132
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

127
127
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

83
83
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

369
369
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

271
271

Meer sportnieuws