'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

door
'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

Bij Club Brugge worden momenteel de medische proeven afgewerkt, eind deze week vinden normaal gezien de eerste trainingen van de voorbereiding plaats. Coach Philippe Clement mag dan zo'n 26 spelers verwelkomen. Op Odillon Kossounou na, zitten daar echter nog geen zomeraanwinsten bij.


Maar daar lijkt weldra verandering in te gaan komen. Blauw-Zwart zal zich deze zomer sowieso op meerdere posities versterken, met name een nieuwe spits is prioritair om het vertrek van Wesley Moraes op te vangen. En daarvoor zou Blauw-Zwart onder meer richting Italië lonken. Zo heeft Club naar verluidt een oogje laten vallen op David Okereke. Deze Nigeriaan maakte het voorbije seizoen indruk bij tweedeklasser Spezia, waar hij goed was voor 10 goals en 12 assists in 30 competitiewedstrijden. Het voordeel is dat Okereke ook op de flanken kan worden uitgespeeld.

Maar Blauw-Zwart krijgt wel pittige concurrentie voor de 21-jarige, die in eigen land wordt bestempeld als de 'nieuwe Pierre-Emerick Aubameyang'. "Crystal Palace, Southampton en Newcastle tonen belangstelling, maar er zijn nog meer clubs die hem willen. Club Brugge, Genk en Sassuolo hebben zelfs verregaande interesse", laat makelaar Ben Itorho weten aan All Nigeria Soccer. Eerder werd hij ook al aan Standard gelinkt, maar die interesse lijkt bekoeld.

Omdat Okereke geen vaste A-international is, zal voor hem echter moeilijk worden een werkvergunning te krijgen in Engeland. En dus lijken Club en Genk een streepje voor te hebben. "Men wil hem graag naar de Premier League halen, maar de speler moet vooral beslissen met oog op zijn toekomst als voetballer", besluit Itorho.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Welke club verwacht u dat volgend seizoen de sterkste kern zal hebben?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

23
23
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

105
105
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

55
55
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

96
96
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

141
141
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

65
65
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

68
68
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

72
72
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

507
507
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

179
179
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

192
192
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

247
247
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

303
303
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

496
496
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

206
206
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

598
598
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws