'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

1318 stemmen
'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

Bij Club Brugge worden momenteel de medische proeven afgewerkt, eind deze week vinden normaal gezien de eerste trainingen van de voorbereiding plaats. Coach Philippe Clement mag dan zo'n 26 spelers verwelkomen. Op Odillon Kossounou na, zitten daar echter nog geen zomeraanwinsten bij.


Maar daar lijkt weldra verandering in te gaan komen. Blauw-Zwart zal zich deze zomer sowieso op meerdere posities versterken, met name een nieuwe spits is prioritair om het vertrek van Wesley Moraes op te vangen. En daarvoor zou Blauw-Zwart onder meer richting Italië lonken. Zo heeft Club naar verluidt een oogje laten vallen op David Okereke. Deze Nigeriaan maakte het voorbije seizoen indruk bij tweedeklasser Spezia, waar hij goed was voor 10 goals en 12 assists in 30 competitiewedstrijden. Het voordeel is dat Okereke ook op de flanken kan worden uitgespeeld.

Maar Blauw-Zwart krijgt wel pittige concurrentie voor de 21-jarige, die in eigen land wordt bestempeld als de 'nieuwe Pierre-Emerick Aubameyang'. "Crystal Palace, Southampton en Newcastle tonen belangstelling, maar er zijn nog meer clubs die hem willen. Club Brugge, Genk en Sassuolo hebben zelfs verregaande interesse", laat makelaar Ben Itorho weten aan All Nigeria Soccer. Eerder werd hij ook al aan Standard gelinkt, maar die interesse lijkt bekoeld.

Omdat Okereke geen vaste A-international is, zal voor hem echter moeilijk worden een werkvergunning te krijgen in Engeland. En dus lijken Club en Genk een streepje voor te hebben. "Men wil hem graag naar de Premier League halen, maar de speler moet vooral beslissen met oog op zijn toekomst als voetballer", besluit Itorho.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Welke club verwacht u dat volgend seizoen de sterkste kern zal hebben?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

107
107
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

655
655
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

117
117
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

208
208
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

164
164
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

172
172
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws