'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

1318 stemmen
'Club Brugge en KRC Genk strijden om 'nieuwe Aubameyang''

Bij Club Brugge worden momenteel de medische proeven afgewerkt, eind deze week vinden normaal gezien de eerste trainingen van de voorbereiding plaats. Coach Philippe Clement mag dan zo'n 26 spelers verwelkomen. Op Odillon Kossounou na, zitten daar echter nog geen zomeraanwinsten bij.


Maar daar lijkt weldra verandering in te gaan komen. Blauw-Zwart zal zich deze zomer sowieso op meerdere posities versterken, met name een nieuwe spits is prioritair om het vertrek van Wesley Moraes op te vangen. En daarvoor zou Blauw-Zwart onder meer richting Italië lonken. Zo heeft Club naar verluidt een oogje laten vallen op David Okereke. Deze Nigeriaan maakte het voorbije seizoen indruk bij tweedeklasser Spezia, waar hij goed was voor 10 goals en 12 assists in 30 competitiewedstrijden. Het voordeel is dat Okereke ook op de flanken kan worden uitgespeeld.

Maar Blauw-Zwart krijgt wel pittige concurrentie voor de 21-jarige, die in eigen land wordt bestempeld als de 'nieuwe Pierre-Emerick Aubameyang'. "Crystal Palace, Southampton en Newcastle tonen belangstelling, maar er zijn nog meer clubs die hem willen. Club Brugge, Genk en Sassuolo hebben zelfs verregaande interesse", laat makelaar Ben Itorho weten aan All Nigeria Soccer. Eerder werd hij ook al aan Standard gelinkt, maar die interesse lijkt bekoeld.

Omdat Okereke geen vaste A-international is, zal voor hem echter moeilijk worden een werkvergunning te krijgen in Engeland. En dus lijken Club en Genk een streepje voor te hebben. "Men wil hem graag naar de Premier League halen, maar de speler moet vooral beslissen met oog op zijn toekomst als voetballer", besluit Itorho.

LEES OOK: 'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Welke club verwacht u dat volgend seizoen de sterkste kern zal hebben?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

5
5
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

74
74
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

47
47
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

38
38
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

131
131
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

238
238
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

68
68
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

131
131
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

30
30
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

205
205
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

37
37
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

562
562
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

525
525
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

273
273
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

148
148
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

156
156
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

187
187
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

76
76
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

78
78
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

636
636

Meer sportnieuws