Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

door
Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen sinds maandag begonnen. Nieuwe hoofdcoach Simons Davies kon daarbij beroep doen op een zeer uitgebreide spelersgroep. Maar daarin is voorlopig nog geen sprake van de verwachte zomeraanwinsten.


En wie gedacht dat die versterking snel zal volgen, komt bedrogen uit. Sterke man Michael Verschueren laat immers verstaan dat inkomende transfers nog niet meteen voor morgen zijn. "Het kan nog twee weken duren vooraleer we deals gaan afronden, maar dat kan net zo goed volgende week al op gang komen. We wachten wat op het moment dat Vincent erbij komt, zodat hij de spelers kan zien", vertelt de sportief directeur bij Het Laatste Nieuws.

Maar Verschueren maakt zich niet ongerust en hoopt zelfs zijn voordeel te halen uit deze afwachtende houding. "Ik neem mijn tijd en onderhandel correct. Soms zakt de prijs nog als je wat trager te werk gaat. We zijn hoe dan ook niet gehaast. Ik ga er ook geen aantal op plakken, maar we gaan zeker geen tien nieuwe spelers halen."

En ook aan uitgaande zijde is het voorlopig stil. Hier en daar wordt nochtans beweert dat RSCA eerst zal moeten verkopen alvorens het kan versterken, maar dat nuanceert Verschueren. "Ik lees dat we financieel moeten herschikken vooraleer we inkomende transfers kunnen realiseren, maar dat is niet het geval. Aan de uitgaande kant staat er nog niemand op vertrekken. Ook voor Trebel kwam er nog geen schriftelijk bod binnen van Nantes, maar dat kan snel gaan."

LEES OOK: Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Hebt u vertrouwen in Verschueren als sterke man bij Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

0
0
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

222
222
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

84
84
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

118
118
Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

69
69
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

26
26
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

208
208
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

109
109
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

286
286
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

192
192
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

377
377
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

198
198
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

363
363
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

204
204
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

356
356
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

115
115
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

212
212
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

190
190
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

163
163
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

698
698
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

508
508
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

438
438
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

622
622

Meer sportnieuws