Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

door
Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen sinds maandag begonnen. Nieuwe hoofdcoach Simons Davies kon daarbij beroep doen op een zeer uitgebreide spelersgroep. Maar daarin is voorlopig nog geen sprake van de verwachte zomeraanwinsten.


En wie gedacht dat die versterking snel zal volgen, komt bedrogen uit. Sterke man Michael Verschueren laat immers verstaan dat inkomende transfers nog niet meteen voor morgen zijn. "Het kan nog twee weken duren vooraleer we deals gaan afronden, maar dat kan net zo goed volgende week al op gang komen. We wachten wat op het moment dat Vincent erbij komt, zodat hij de spelers kan zien", vertelt de sportief directeur bij Het Laatste Nieuws.

Maar Verschueren maakt zich niet ongerust en hoopt zelfs zijn voordeel te halen uit deze afwachtende houding. "Ik neem mijn tijd en onderhandel correct. Soms zakt de prijs nog als je wat trager te werk gaat. We zijn hoe dan ook niet gehaast. Ik ga er ook geen aantal op plakken, maar we gaan zeker geen tien nieuwe spelers halen."

En ook aan uitgaande zijde is het voorlopig stil. Hier en daar wordt nochtans beweert dat RSCA eerst zal moeten verkopen alvorens het kan versterken, maar dat nuanceert Verschueren. "Ik lees dat we financieel moeten herschikken vooraleer we inkomende transfers kunnen realiseren, maar dat is niet het geval. Aan de uitgaande kant staat er nog niemand op vertrekken. Ook voor Trebel kwam er nog geen schriftelijk bod binnen van Nantes, maar dat kan snel gaan."

LEES OOK: Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Hebt u vertrouwen in Verschueren als sterke man bij Anderlecht?

Meest recent

Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

12
12
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

122
122
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

25
25
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

280
280
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

92
92
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

46
46
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

305
305
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

83
83
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

219
219
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

238
238
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

709
709
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

182
182
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

427
427
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

55
55
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

300
300
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

122
122
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

640
640
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

104
104
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

203
203
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

843
843
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107

Meer sportnieuws