Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

door
Verschueren maakt transferplannen Anderlecht bekend

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen sinds maandag begonnen. Nieuwe hoofdcoach Simons Davies kon daarbij beroep doen op een zeer uitgebreide spelersgroep. Maar daarin is voorlopig nog geen sprake van de verwachte zomeraanwinsten.


En wie gedacht dat die versterking snel zal volgen, komt bedrogen uit. Sterke man Michael Verschueren laat immers verstaan dat inkomende transfers nog niet meteen voor morgen zijn. "Het kan nog twee weken duren vooraleer we deals gaan afronden, maar dat kan net zo goed volgende week al op gang komen. We wachten wat op het moment dat Vincent erbij komt, zodat hij de spelers kan zien", vertelt de sportief directeur bij Het Laatste Nieuws.

Maar Verschueren maakt zich niet ongerust en hoopt zelfs zijn voordeel te halen uit deze afwachtende houding. "Ik neem mijn tijd en onderhandel correct. Soms zakt de prijs nog als je wat trager te werk gaat. We zijn hoe dan ook niet gehaast. Ik ga er ook geen aantal op plakken, maar we gaan zeker geen tien nieuwe spelers halen."

En ook aan uitgaande zijde is het voorlopig stil. Hier en daar wordt nochtans beweert dat RSCA eerst zal moeten verkopen alvorens het kan versterken, maar dat nuanceert Verschueren. "Ik lees dat we financieel moeten herschikken vooraleer we inkomende transfers kunnen realiseren, maar dat is niet het geval. Aan de uitgaande kant staat er nog niemand op vertrekken. Ook voor Trebel kwam er nog geen schriftelijk bod binnen van Nantes, maar dat kan snel gaan."

LEES OOK: 'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Trending:

'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

Hebt u vertrouwen in Verschueren als sterke man bij Anderlecht?

Meest recent

Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

26
26
Van kampioen tot tragedie: Voetbalwereld in complete shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

4
4
Nieuwe liefde voor Lotte Vanwezemael? Fans reageren onthutst

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

26
26
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

43
43
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

32
32
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

11
11
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

11
11
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

81
81
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

465
465
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

150
150
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

201
201
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

98
98
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

125
125
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

270
270
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

50
50
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

324
324
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

859
859
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

125
125
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

560
560
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

524
524
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

125
125
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

724
724
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

824
824
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

283
283

Meer sportnieuws