Keepersknoop Anderlecht doorgehakt? "Als het van mij afhangt, blijft hij"

door
Keepersknoop Anderlecht doorgehakt?

Anderlecht zit voor komend seizoen nog met twijfels over zijn doelmannen. Thomas Didillon is de onbetwiste nummer één en het houdt ook nog Frank Boeckx en Davy Roef achter de hand. Eén van hen zou in principe de nummer twee moeten worden, maar ze willen echter allebei vertrekken om meer speelminuten te kunnen vergaren.


Dat geldt zeker voor Roef, die de voorbije twee seizoenen titularis was bij Waasland-Beveren. "Als het van mij afhangt, blijft hij", verklaart keeperstrainer Max de Jong echter in La Dernière Heure. "Hij wil vertrekken om te kunnen spelen, maar bij Anderlecht zou hij ook speeltijd kunnen krijgen. Didillon heeft dit seizoen alles gespeeld, maar hij sukkelde af en toe wel met pijntjes. Moet je dan Roef uitlenen en zijn salaris betalen? Een trio Didillon-Roef-Boeckx, dat zou solide zijn. Ik heb zijn matchen bij Beveren gezien, hij heeft goed gepresteerd. Hij mist alleen de arrogantie van Proto."

De Jong lijkt dus Roef te verkiezen boven Boeckx. "Ik heb begrip dat Boeckx wil vertrekken zodat hij kan spelen. Maar als hij blijft, is dat voor mij zeker geen probleem."

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Anderlecht moet...

Meest recent

'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

50
50
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

43
43
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

61
61
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

14
14
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

47
47
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

92
92
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

41
41
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

174
174
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

72
72
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

167
167
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

74
74
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

63
63
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

80
80
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

340
340
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

390
390
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

356
356
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

254
254
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

118
118

Meer sportnieuws