'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

420 stemmen
'Standard legt 2,5 miljoen op tafel voor smaakmaker Waasland-Beveren'

Standard werd uiteindelijk nog derde in Play-Off I, maar de Rouches hebben verder een erg wisselvallig eerste seizoen onder Michel Preud'homme achter de rug. De selectie zal tijdens de zomermercato dan ook flink onder handen genomen worden. En daar maakt men nu al nadrukkelijk werk van.


Met Selim Amallah, Obbi Oulare en Mergim Vojvoda werden al drie spelers voor volgend seizoen vast onder contract gelegd, daar zal het echter niet bij blijven. Omdat Moussa Djenepo naar Southampton lijkt te verhuizen en ook de toekomst van Paul-José Mpoku en Mehdi Carcela onzeker blijft, is ook versterking op de flanken meer dan welkom. En daarvoor zouden de Luikenaars nu opnieuw in de Jupiler Pro League speuren.

Zo meldt Mich Vergrauwen, clubwatcher van Het Laatste Nieuws, dat Standard zich aan het front gemeld heeft voor Aleksandar Boljevic. De Montenegrijn werd in 2016 door Waasland-Beveren uit de jeugdopleiding van PSV weggeplukt en groeide op de Freethiel uit tot een vaste smaakmaker. De onderhandelingen zouden alvast in een vergevorderd stadium zitten.

UPDATE 6u13
Standard heeft zijn vierde aanwinst zo goed als beet. Het Laatste Nieuws weet dat er bijna een akkoord is omtrent de overgang van Aleksandar Boljevic en Standard zou ongeveer 2,5 miljoen euro (inclusief bonussen) betalen aan Waasland-Beveren. De speler heeft alvast een akkoord met de Rouches. Boljevic moet de opvolger van de naar Southampton vertrekkende Moussa Djenepo worden.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Goede aanwinst voor Standard?

Meest recent

Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

6
6
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

29
29
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

48
48
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

72
72
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

162
162
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

204
204
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

152
152
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

138
138
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

212
212
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

191
191
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

68
68
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

48
48
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

426
426
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

210
210
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

328
328
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

160
160
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

239
239
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

113
113
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

437
437
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

188
188
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

339
339
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

248
248
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

139
139
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

162
162

Meer sportnieuws