'AC Milan meldt zich met 28 miljoen bij Liverpool'

door
'AC Milan meldt zich met 28 miljoen bij Liverpool'

Liverpool heeft een uitstekend seizoen achter de rug, met de Champions League-zege als absolute climax. Maar in Engeland moesten de Reds hun meerdere erkennen in Manchester City en dus is de kans reeel dat er extra versterking zal worden aangetrokken. Al moet er dan eerst ruimte gecreëerd worden binnen de huidige kern.


Daniel Sturridge en Alberto Moreno liepen uit hun contract en de toekomst van Simon Mignolet en Xherdan Shaqiri bij de club is nog onzeker. Maar ook Dejan Lovren zou wel eens kunnen vertrekken en naar verluidt krijgt hij nu een reddingsboei toegeworpen van AC Milan. De Italianen moeten naar verluidt zo'n 28 miljoen euro betalen voor de centrale verdediger uit Kroatië.

Meerdere Engelse media melden de interesse van AC Milan voor Lovren. De 29-jarige collega van Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum won weliswaar de Champions League met The Reds, maar zijn rol was daarin vrij mager. Afgelopen seizoen is Lovren in de pikorde gezakt, waarbij hij Joël Matip én Joe Gomez voor zich moet dulden. Door dat perspectief lijkt Lovren zelf een transfer wel te zien zitten.

LEES OOK: De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Liverpool moet deze zomer een extra centrale verdediger aantrekken ...

Meest recent

'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

7
7
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

17
17
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

74
74
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

112
112
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

327
327
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

19
19
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

117
117
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

43
43
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

549
549
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

213
213
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

105
105
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

141
141
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

348
348
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

48
48
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

119
119
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1475
1475
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

539
539
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

623
623
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

220
220
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

446
446
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

341
341
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

295
295
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

241
241
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

280
280

Meer sportnieuws