Martinez voorspelt slachtoffer in basisploeg Rode Duivels

door
Martinez voorspelt slachtoffer in basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels wisten hun eerste twee EK-kwalificatieduels probleemloos te winnen en ook het derde tegenstander mag in principe geen struikelblok vormen. Zaterdagavond wacht immers een thuiswedstrijd tegen Kazachstan, het nummer 116 op de FIFA-ranking. Bovendien kan bondscoach Roberto Martinez dan rekenen op een quasi volledig fitte spelersgroep.


En dat was dit seizoen nog niet het geval. Kevin De Bruyne bijvoorbeeld, staat door blessureleed pas voor zijn eerste interland sinds het WK. Martinez is alvast zeer tevreden dat hij zijn spelmaker opnieuw ter beschikking heeft. "Kevin heeft bij ons niet meer gespeeld sinds het voorbije WK, dat is natuurlijk een zeer lange periode. Ik ben dan ook verheugd om hem terug te hebben, ook vanwege zijn invloed op de groep", zei Martinez op zijn persbabbel van vrijdagmiddag.

De bondscoach bevestigde wel dat Youri Tielemans wellicht het slachtoffer wordt van KDB's terugkeer. Maar de Spanjaard was wel vol lof voor de manier waarop hij de voorbije interlands zijn verantwoordelijkheid opnam. "Tielemans is indrukwekkend geweest sinds zijn eerste selectie, zowel op training als tijdens de wedstrijden. In de vorige interland-periode had hij wel een belangrijkere rol, maar op die momenten moet hij zich ook tonen. En Youri is een toekomstig aanvoerder van België, dat heb ik al vaak gezegd."

LEES OOK: ‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Is een middenveld met De Bruyne én Tielemans zou ook een optie zijn ...

Meest recent

Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

5
5
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

68
68
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

3
3
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

38
38
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

24
24
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

301
301
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

41
41
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

66
66
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

188
188
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

153
153
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

119
119
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

147
147
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

273
273
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

280
280
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

74
74
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

31
31
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

169
169
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

442
442
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

350
350
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

245
245
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

286
286
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

86
86
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

250
250

Meer sportnieuws