Martinez voorspelt slachtoffer in basisploeg Rode Duivels

door
Martinez voorspelt slachtoffer in basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels wisten hun eerste twee EK-kwalificatieduels probleemloos te winnen en ook het derde tegenstander mag in principe geen struikelblok vormen. Zaterdagavond wacht immers een thuiswedstrijd tegen Kazachstan, het nummer 116 op de FIFA-ranking. Bovendien kan bondscoach Roberto Martinez dan rekenen op een quasi volledig fitte spelersgroep.


En dat was dit seizoen nog niet het geval. Kevin De Bruyne bijvoorbeeld, staat door blessureleed pas voor zijn eerste interland sinds het WK. Martinez is alvast zeer tevreden dat hij zijn spelmaker opnieuw ter beschikking heeft. "Kevin heeft bij ons niet meer gespeeld sinds het voorbije WK, dat is natuurlijk een zeer lange periode. Ik ben dan ook verheugd om hem terug te hebben, ook vanwege zijn invloed op de groep", zei Martinez op zijn persbabbel van vrijdagmiddag.

De bondscoach bevestigde wel dat Youri Tielemans wellicht het slachtoffer wordt van KDB's terugkeer. Maar de Spanjaard was wel vol lof voor de manier waarop hij de voorbije interlands zijn verantwoordelijkheid opnam. "Tielemans is indrukwekkend geweest sinds zijn eerste selectie, zowel op training als tijdens de wedstrijden. In de vorige interland-periode had hij wel een belangrijkere rol, maar op die momenten moet hij zich ook tonen. En Youri is een toekomstig aanvoerder van België, dat heb ik al vaak gezegd."

LEES OOK: Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

Is een middenveld met De Bruyne én Tielemans zou ook een optie zijn ...

Meest recent

Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

16
16
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

34
34
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

30
30
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

100
100
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

337
337
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

29
29
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

227
227
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

421
421
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

220
220
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

53
53
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

48
48
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

77
77
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

126
126
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

49
49
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

199
199
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

458
458
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

106
106
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

146
146
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

95
95
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

215
215
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

142
142
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

270
270
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

172
172
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

193
193

Meer sportnieuws