'Kassa rinkelt, Standard incasseert nog meer dan gedacht voor Djenepo'

door
'Kassa rinkelt, Standard incasseert nog meer dan gedacht voor Djenepo'

Moussa Djenepo groeide afgelopen seizoen uit tot één van de absolute smaakmakers van Standard. Zijn prestaties blijven weliswaar nog wisselvallig, maar onder meer in de Europa League liet hij al heel wat fraaie dingen zien. En dat levert de Malinees nu ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. 

Zo werd er enkele weken geleden al gewag gemaakt van interesse van het Engelse Southampton. The Saints zouden maar liefst 22 à 23 miljoen euro veil hebben gehad voor de flankspeler van de Rouches. Standard ontkende toen dat er een bod was binnengebracht, maar inmiddels werd door diverse bronnen bevestigd dat er wel degelijk onderhandeld wordt. In de komende dagen en weken zou zelfs witte rook verwacht mogen worden.

UPDATE 05/06

De transfer van Djenepo naar de Premier League lijkt nabij. Volgens Het Laatste Nieuws kwamen beide partijen inmiddels tot een principe-akkoord. Southampton zou zo'n 12 miljoen euro betalen, een bedrag dat via bonussen en variabelen kan stijgen tot 15 miljoen euro. Niet zoveel als eerst gemeld, maar nog steeds een aardige winst voor Standard dat slechts zo'n 50.000 euro betaalde voor zijn komst.

UPDATE 06/06
Het lijkt ondertussen slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Djenepo helemaal afgerond zal worden, nadat de flankaanvaller woensdag in Parijs zijn medische testen aflegde. Het is nu enkel nog wachten tot de Malinees een werkvergunning krijgt en de strenge voorwaarden daarvoor zorgen dat Standard alsnog meer mag incasseren dan verwacht.

Southampton zou volgens Het Laatste Nieuws initieel tussen de 12 en 16 miljoen euro op tafel leggen, maar daar kunnen nog 5 miljoen euro aan bonussen bij kunnen komen. Bovendien krijgt Standard bij een doorverkoop nog eens 15 procent van de transfersom. Bij de Rouches rekenen ze nog zeker 4 miljoen extra te kunnen incasseren, waardoor ze dus minstens tussen de 16 en 20 miljoen zouden vangen.

LEES OOK: ‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Heeft Standard een goede deal gesloten?

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

14
14
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

72
72
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

117
117
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

28
28
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

207
207
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

88
88
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

199
199
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

302
302
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

246
246
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

408
408
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

191
191
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

154
154
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

150
150
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

83
83
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

259
259
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

603
603
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

70
70
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

125
125
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

350
350
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

110
110
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

326
326

Meer sportnieuws