'Kassa rinkelt, Standard incasseert nog meer dan gedacht voor Djenepo'

door
'Kassa rinkelt, Standard incasseert nog meer dan gedacht voor Djenepo'

Moussa Djenepo groeide afgelopen seizoen uit tot één van de absolute smaakmakers van Standard. Zijn prestaties blijven weliswaar nog wisselvallig, maar onder meer in de Europa League liet hij al heel wat fraaie dingen zien. En dat levert de Malinees nu ook de nodige interesse vanuit het buitenland op. 

Zo werd er enkele weken geleden al gewag gemaakt van interesse van het Engelse Southampton. The Saints zouden maar liefst 22 à 23 miljoen euro veil hebben gehad voor de flankspeler van de Rouches. Standard ontkende toen dat er een bod was binnengebracht, maar inmiddels werd door diverse bronnen bevestigd dat er wel degelijk onderhandeld wordt. In de komende dagen en weken zou zelfs witte rook verwacht mogen worden.

UPDATE 05/06

De transfer van Djenepo naar de Premier League lijkt nabij. Volgens Het Laatste Nieuws kwamen beide partijen inmiddels tot een principe-akkoord. Southampton zou zo'n 12 miljoen euro betalen, een bedrag dat via bonussen en variabelen kan stijgen tot 15 miljoen euro. Niet zoveel als eerst gemeld, maar nog steeds een aardige winst voor Standard dat slechts zo'n 50.000 euro betaalde voor zijn komst.

UPDATE 06/06
Het lijkt ondertussen slechts een kwestie van tijd vooraleer de transfer van Djenepo helemaal afgerond zal worden, nadat de flankaanvaller woensdag in Parijs zijn medische testen aflegde. Het is nu enkel nog wachten tot de Malinees een werkvergunning krijgt en de strenge voorwaarden daarvoor zorgen dat Standard alsnog meer mag incasseren dan verwacht.

Southampton zou volgens Het Laatste Nieuws initieel tussen de 12 en 16 miljoen euro op tafel leggen, maar daar kunnen nog 5 miljoen euro aan bonussen bij kunnen komen. Bovendien krijgt Standard bij een doorverkoop nog eens 15 procent van de transfersom. Bij de Rouches rekenen ze nog zeker 4 miljoen extra te kunnen incasseren, waardoor ze dus minstens tussen de 16 en 20 miljoen zouden vangen.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Heeft Standard een goede deal gesloten?

Meest recent

KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

0
0
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

15
15
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

93
93
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

116
116
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

86
86
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

30
30
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

175
175
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

34
34
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

75
75
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

230
230
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

88
88
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

85
85
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

176
176
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

100
100
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

365
365
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

150
150
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

317
317
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

258
258
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

446
446
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

234
234
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

215
215
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

168
168
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

288
288
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

62
62
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

400
400

Meer sportnieuws